هنوز BTS اتحاد چپ علامت آن در جهانی صنعت موسیقی. “مردم را به خرید هر چیزی که آنها را لمس” گفت: پل هان, co-founder of the Korean pop, اخبار, سایت Allkpop.com که دارای 10 میلیون ماهانه خوانندگان در سراسر جهان.

این گروه ساخته شده است یک تجارت و حمایت امپراتوری در مقیاس دیده نمی شود در غرب موسیقی پاپ — نقاشی بر روی یک فرمانده حضور رسانه های اجتماعی برای رسیدن به میلیون ها نفر از جوان های جهانی مصرف کنندگان است.

یک آلبوم جدید “نقشه از روح: 7” است که مجموعه ای به رها کردن Feb. 21 و پیش بینی شده است توسط بیلبورد به عنوان یکی از پرفروش ترین آلبوم سال شد. Preorders در حال حاضر بیش از 4 میلیون نفر است.

با BTS در اوج محبوبیت خود را در گروه می تواند در یک نقطه عطف است.

اعضای آن — که از محدوده 22 تا 27 سال — باید نام نویسی برای خدمت نظامی اجباری قبل از آنها به نوبه خود 28 مطابق با کره جنوبی که می تواند حرفه خود را در انتظار برای حدود دو سال و اساسا مصرف آنها را در نخست خود را.

“به عنوان یک کره ای طبیعی است و روزی که وظیفه تماس ما آماده پاسخگویی و انجام بهترین های ما” Kim Seok-jin, شناخته شده به عنوان Jin, قدیمی ترین عضو در 27 گفت: در CBS “صبح روز یکشنبه.”

در حال حاضر آنها در حال “لذت بردن از سوار شدن” BTS رهبر Kim Nam-joon یا RM گفت: در همان مصاحبه است.

با ترکیبی از pop, hip-hop, R&B و الکترونیک BTS را نقشه کشی برق برای تورهای خود را در صفوف با تیلور سویفت, یک جهت و Beyoncé. مانند آنها BTS قادر به فروش در لندن 90,000-ظرفیت ورزشگاه ومبلی به جز آنها این کار را در 90 دقیقه.

BTS مسلما شده است و حتی بیشتر موفق در ساختمان تجارت و حمایت امپراتوری که فراتر از معمولی تور, تی شرت.

“آنها نوع به نقطه ای که همه چیز را در مورد آنها به سادگی کار می کند, آیا این که کالا های, کنسرت, آلبوم, تک آهنگ و یا جریان” گفت: Youngdae کیم, کره ای جوایز موسیقی عضو کمیته و نویسنده کتاب “BTS بررسی.” “من فکر می کنم این یکی از آن لحظات نادر برای یک هنرمند حرفه ای که در آن همه چیز در اطراف هنرمند به سادگی کار می کند و باعث می شود پول و پول بیشتر.”

زمانی که BTS پا را در یک هیوندای پرچین سال گذشته SUV بود در بازگشت-سفارش برای ماه می باشد. این گروه همچنین راه اندازی پر سود مشارکت با ورزشی تولید کننده پوما برای آهنگ لباس و کفش; جهانی شخصیت نام تجاری خط دوستان برای کلکسیون مانند تلفن همراه موارد و اسباب بازی مخمل خواب دار عروسک; کره جنوبی در مارک های زیبایی VT لوازم آرایشی و Mediheal برای آرایش و عطر و ماسک صورت; و سازنده اسباب بازی Mattel برای مجسمه و اونو عرشه کارت. سایر همکاران مانند استارباکس و یونیسف باید گفت که آنها برنامه ریزی برای مهار این گروه محبوبیت برای ترویج تلاش های انسان دوستانه.

“آنچه ما در مورد BTS است که آنها یک فرهنگ پاپ موسیقی پدیده ای است که فراتر از سن و فرهنگ و زبان گفت:” لیزا McKnight جهانی سر از عروسک باربی با نام تجاری. “ما می توانید بسیاری از ورودی مطالعه فرهنگ در رسانه های اجتماعی به دنبال پاسخ های عمومی, رسانه ها و به دست آورده پوشش رسانه ای و سپس ارزیابی آنچه که می تواند همکاری خوبی … و ما خوش شانس را به یکی از محبوب ترین گروههای موسیقی در حال حاضر به زندگی است.”

“در آن زمان که من شروع, شرکت, فیزیکی, فروش آلبوم به طور ناگهانی پایین رفتن و دیجیتال فروش شد که تا به جبران” بنگ به مجله تایم. “اما K-pop idol گروه تا به حال یک مزیت است که آنها تا به حال بسیاری از فرصت ها برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد و طرفداران خود را بسیار پرشور اجازه می دهد کنسرت برای جبران کاهش فروش آلبوم.”

ضربه بزرگ به زودی با پیشی گرفتن از دیگر بازیکنان بزرگ در صنعت سبقت SM Entertainment به ارزش 1.3 میلیارد دلار JYP در $788 میلیون و YG در $492 میلیون, با توجه به هیوندای موسسه تحقیقات.

انفجار مونتاژ BTS از طریق auditions: یک گروه پسر ساخته شده است مانند یک جهت Backstreet Boys و ‘N Sync. بسیاری از شروع به عنوان نوجوانان, نقطه از سراسر کره جنوبی. زیرزمینی رپ RM امضا شد برای اولین بار در سال 2010 تبدیل شد و این گروه و رهبر. سپس دیگری آمد زیرزمینی رپر Min Yoon-gi (Suga) که همان سال و بعد از آن رقصندگان Jung Ho-seok (J-Hope), Jeon Jung-kook (Jungkook), Park Ji-min (Jimin); به علاوه خواننده Kim Tae-hyung (V) و بازیگر جین.

“ما واقعا شروع در پایین. هنگامی که ما برای اولین بار شروع به هیچ یک از توجه به ما” RM ” در سی ان ان اضافه کرد که گروهی زندگی می کردند در همان خانه و آموخته است که برای مقابله با هر یک از دیگر مانند “برادران”. “ما گاهی استدلال می کنند از زمان به زمان. ما می دانیم که چگونه به مقابله با آن و نحوه یادگیری از یکدیگر است. ما باید یک کار بسیار خاص و پیوند.”

دیگر کره برچسب شده اند شناخته شده برای اعمال کنترل بیش از خود هنرمندان در زندگی و رفتن تا آنجا که شامل هیچ آشنایی بند در قرارداد خود را. در حالی که این می تواند به جلوگیری از هنرمندان از اقدام آن نیز قرار می دهد فشار بر آنها را به تلاش برای رسیدن به کمال بالقوه تشدید روانی-مسائل مربوط به سلامت. صنعت آمده است تحت بررسی پس از مرگ دو ستاره های K-pop سال گذشته است. اما برای BTS وجود دارد به نظر می رسد بیشتر باز بودن در مورد ایجاد موسیقی و رسانه های اجتماعی احتمالا از چه جنسی به عنوان یک توصیف “نسبتا لیبرال کارآموز سیستم.”

“K-pop سیستم مدیریت شده است به دور از کامل در گذشته گفت:” برنی چو جمهور DFSB Kollective, یک سازمان است که دارای تخصص در صادرات کره ای موسیقی است. او اضافه کرد که به عنوان صنعت گسترش یافته های کره ای, وزارت, فرهنگ, ورزش و گردشگری و کره ای عادلانه کمیسیون تجارت باید پا به محافظت از هنرمندان است. “همراه با قدرت رسانه های اجتماعی ادراک طرفداران و نفوذ سرمایه گذاران در بازار سهام روز از خود راضی و بیش از حد کنترل و آشکارا استثماری K-pop, شرایط مدیریت در حال تبدیل شدن به کمتر از حکومت و بیشتر استثنا. رفتار بد است و نه فقط بد نگاه — این بد برای خط پایین.”

ضربه بزرگ سرگرمی گفت: آن را می بیند آن را در کسب و کار است که راه بیش از حد.

“این است که به عنوان مهم به عنوان شریک در فلسفه به عنوان آن است که برای ایجاد آمار محصولات و تولید و فروش گفت:” استیو Sejung هکتار مدیر کل ضربه بزرگ IP. “ما مهم ترین مشتریان ‘طرفداران که عشق هنرمند بنابراین بسیار مهم است برای کار با یک روشنفکر شریک است که می تواند به طور فعال در درک و برقراری ارتباط با طرفداران ما. من معتقدم که این جنبه تاثیر بسیار زیادی در عملکرد ما است.”

برخی از پروژه های شامل BTS به طور مستقیم مانند همکاری با خط دوستان که در آن اعضای گروه کمک نقاشی است که الهام گرفته از emoji که شبیه به چیزهای مختلف مانند کوآلا و یک قلب.

دیگران با الهام از BTS از جمله دو خط عروسک عروسک مد است که واقع بینانه تر و متحرک تر ،

“ما تمرکز بر روی ارائه تجارب جدید به جای فقط محصولات” گفت: Ha. “اساسا BTS شرکت به عنوان” الهه شعر و موسیقی,’ اما روش دخالت متفاوت محصول است.”

این محصولات شده اند به خصوص محبوب در میان طرفداران بسیاری از نسخه محدود و تور-تنها کالا. و با خدمت نظامی اجباری بلندی BTS ممکن است یک محدود زمانی که ایجاد یک “دیوانگی تغذیه گفت:” استیون Ekstract, برند, مدیر صدور مجوز جهانی گروه در Informa بازار در سراسر جهان صدور مجوز صنعت و تجارت نشان می دهد سازمان.

تجاری زرنگ و دانا است که قابل مقایسه با بوسه های گلم متال به عنوان یک پیشگام در موسیقی تجارت گفت: Ekstract. در آن اوج بوسه به فروش می رسد بیش از 1 ، 000 محصولات مختلف racking تا 2 میلیون دلار در سال در 1970s.

“آنها هر دو بسیار به برند خیلی بیشتر از من می خواهم بگویم 95 درصد از آنچه در دیگر گروه ها و باندهای انجام داده اند” Ekstract گفت. “من فکر می کنم هر گروه در حال حاضر امروز می خواهد به انجام است که … اما من فقط فکر می کنم وجود دارد چند که واقعا شکستن و جدا از بسته و BTS قطعا در ارتفاع خود را.”

بر خلاف قبل تیتان از گروه پسر شوق ‘N Sync و Backstreet Boys, BTS آغاز شد و در عصر رسانه های اجتماعی. BTS را پایه فن شناخته شده به عنوان ارتش خود را — که مخفف شایان ستایش نماینده M. C. برای جوانان — کمک کرده است و گسترش این باند را در رسیدن به یک سرعت یک 2000s توئین را حسادت.

“همه چیز که اتفاق می افتد به BTS پایین می آید به فن پایه و چگونه اختصاص داده شده ما گفت:” رم Barade, 18 سال, پیر دبیرستان ارشد و مدیر نیوجرسی گروه فن. “بسیاری از ما نگاه آنها را به عنوان مدل نقش جدی. ما با نگاه کردن به همه چیز انجام می دهند و خرید محصولات است که آنها با استفاده از.

این بود که قطعا این مورد برای یکی از BTS های ایالات متحده گروه فن ایالات متحده BTS ارتش Imelda Ibarra که با صرف هزاران دلار در ماسک صورت, آرایش, Uno کارت و پوما کفش. او حتی شکست او 10 سال تمرین گیاهخواری برای BTS-تایید شده مرغ سرخ شده زمانی که او در کره جنوبی در سال 2016 برای یکی از کنسرت های خود را.

با K-pop, طرفداران بیش از مصرف کنندگان: آنها مانند یک پدر و مادر به عشق بی قید و شرط و حمایت از فرزند خود, گروه, گفت:, David Kim اجرا می شود که کانال یوتیوب DKDKTV که تجزیه و تحلیل K-pop را تحت تاثیر قرار. و این “پدر و مادر” را ویروسی تجاری قدرت.

“هزاران نفر از بررسی بر روی این محصول در حال آپلود شده از طریق رسانه های اجتماعی است که بیشتر مصرف کنندگان و برندها به راحتی می توانید ببینید” گفت: کیم که کانال یوتیوب است بیش از 566,000 مشترکین. “این یک دوم توسعه و همچنین یک راه مناسب برای پیگیری بازاریابی تاثیر از نظر داده های ردیابی. ارتش یکی از بزرگترین و مهمترین حمایت جوامع در جهان تا زمانی که شما از ارتش حمایت شما تا آن را واقعا سخت به از دست دادن.”

گروه, بازی موبایل, بازی “BTS جهان” به شماره 1 در محبوبیت در 33 کشور در مدت 14 ساعت از زمان راه اندازی آن در ماه ژوئن گذشته گفت: Simon سیم کارت جمهور Netmarble ایالات متحده این شرکت که منتشر شد بازی.

این همان برای هیوندای با پرچین احاطه کردن که راه اندازی در کره جنوبی در ماه دسامبر سال 2018 و در سطح جهان در سال 2019. این “SUV بود اساسا هیچ آگاهی نام تجاری” گفت: Sungwon Jee معاون رئیس جمهور و رئیس خلاق آثار گروه در Hyundai Motor Co.

BTS تغییر که با یک بازاریابی و کمپین رسانه های اجتماعی است که در جمع آوری 800 میلیون لایک نظرات و سهام. هیوندای “خرید پرچین” توییت ذکر شد 40 برابر بیشتر از برای هر یک از آن قبلا راه اندازی مدل های.

فراتر از استفاده از قدرت رسانه های اجتماعی برای فروش محصولات BTS است که باعث ترویج بیش از حد. گروه مبارزه برای یونیسف برای پایان دادن به خشونت علیه کودکان و صحبت در سازمان ملل مجمع عمومی در سال 2018 در مورد درست بودن خود.

مبارزات انتخاباتی خود را مطرح $2.3 میلیون و “کمک به افراد جوان برای باز کردن در مورد تجارب خود را از خشونت و قلدری و تشویق عشق و مهربانی آنلاین و آفلاین” گفت: Gmin, جستجوگرها, دستیار مدیر برای شرکت های بزرگ همکاری و دوستی تیم در یونیسف, کره جنوبی.

به عنوان گروه آماده برای رفتن بر روی تور و در نهایت به نظامی اعضای کشف حجاب یک هنر جهانی پروژه ترویج تنوع و عشق و مراقبت های, به نام اتصال BTS در لندن, برلین, بوئنوس آیرس, سئول و نیویورک. یک نصب و راه اندازی یک بالون هوای گرم ساخته شده از بازیافت کیسه های پلاستیکی.

برای طرفداران مانند Ibarra که پیام مهم تر از کالا.

“آن را بمکد و من را کاملا از دست آنها” Ibarra گفت: خود را ملزم به خدمت سربازی. “این چیزی است که آنها باید انجام دهید و من برای آن آماده, اما آنچه که من همیشه به مردم بگویید چه چیز شگفت انگیز در مورد BTS که حتی اگر آنها در اینجا آنها ما را با یک پیام است که می توانید در ادامه. … این بی انتها به عشق خودتان برای خودتان صحبت می کنند و درست که شما هستند.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im