بی حوصله sports fan راهنمای بهترین در دسترس مستند

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های خوب موجود در شرایط مختلف جریان خدمات. در اینجا چند تا از بهترین:

پوشا پنج بخش و 467 دقیقه تهیه کننده و کارگردان عزرا Edelman می رود به مراتب فراتر از O. J. Simpson را Ford Bronco تعقیب قانع کننده در این آزمون از مسابقه و افراد مشهور در ایالات متحده است. بیوگرافی لس آنجلس را مملو تاریخ true crime — این همه وجود دارد در آنچه واشنگتن پست هنک Stuever به نام “هیچ چیز کوتاه از یک قوی دستاورد است.” این فیلم برنده بهترین فیلم مستند در سال 2017 جوایز اسکار.

در 10 فصل به فصل بین سال 1983 تا 1992 قبلا undistinguished دانشگاه میامی فوتبال برنامه از دست رفته بیش از دو بازی در یک فصل تنها یک بار موفق به کسب چهار قهرمانی ملی. سپس بعد از چند فصل بودن صرفا خوب طوفان را 46-4 از سال 2000 تا 2003 برنده یکی دیگر از عنوان ملی و داشتن یک دور گرفته شده با تشکر در بخشی به مشکوک تصویب دخالت تماس در وقت اضافه برابر ایالتی اوهایو. این سه ESPN مستند که داستان در آن swaggering شکوه از جمله خیلی از آنچه که در پشت صحنه است.

قبل از ESPN گوشه های ورزشی-مستند بازار با آن “30 30” سری HBO بود, تلویزیون, پادشاه, قالب, و این است که احتمالا بهترین مثال است. تمام HBO نشانه وجود دارد — که نالان موسیقی, Liev شرایبر روایت — اما موضوع غلبه بر هر گونه تردیدی در مورد کوکی-برش تولید. شنیدن Al Michaels درخواست ما اگر ما به معجزه اعتقاد است درمان برای هر قرنطینه بلوز.

فیلمسازان استیو جیمز پیتر گیلبرت و فردریک مارکس در ابتدا در نظر گرفته شده به صرف سه هفته فیلمبرداری کودکان و نوجوانان در شیکاگو زمین بازی بسکتبال برای 30 دقیقه PBS کوتاه است. به جای آنها صرف پنج سال گردآوری 250 ساعت فیلم در مورد رنج درونی-شهرستان بسکتبال دبیرستان چشم انداز ویلیام گیتس و آرتور ایجی. نتیجه این شد نزدیک به سه فوق العاده دلخراش ساعت از فیلمسازی.

به “غرش در جنگل” بین محمد علی و جورج فورمن در سال 1974 بنا به تماشای تلویزیون توسط 1 میلیارد نفر حدود یک چهارم از جمعیت زمین در آن زمان است. لئون گاست فیلم سوخت شاهد خاطرات, فیلم از مبارزه و propulsive موسیقی متن فیلم پر از آهنگ ها از جشنواره موسیقی است که قبل از جلسه به شما نشان می دهد که چرا.

اینترنت مطرح شده پرده بر عملکرد داخلی pro wrestling اما بری Blaustein را در سال 1999 مستند منتشر شد که وب را در آن نسبی دوران کودکی است. صحنه های که در آن میک فولی است که ضرب و شتم با سنگ و کودکان بسیار جوان به دنبال در وحشت از ردیف جلو هنوز احشایی رزونانس.

هر سال NFL تولید فیلم برجسته بسته بندی برای هر تیم NFL و بهترین آنهایی که هستند بد تیم است. “برگشتی loomed به عنوان یک امکان” راوی intoned در آغاز “در پرسه زدن” داستان از سال 2001 Cincinnati Bengals. بله خوش بینی بود و در واقع در حال اجرا پس از Bengals ضرب و شتم آینده قهرمان سوپر باول پرستان … در 1 هفته. که سینسیناتی خواهد پایان 6-10 است — hilariously — کنار نقطه. هیچ ورزشی, فیلم های مستند تولید شده بیشتر امید در میان ناامیدی مطلق.

دریافت تحسین گسترده پس از آن انتشار 2014 — صدای روستا نام آن را “سرگرم کننده به عنوان تمام جهنم” — فیلمسازان چپمن و Maclain راه داستان پورتلند Mavericks با افتخار ژولیده مستقل جزئی تیم لیگ تاسیس در سال 1970 توسط پدر بزرگ خود را, بازیگر هالیوود بینگ راسل (پدر همکار بازیگر Kurt Russell, که به طور خلاصه برای این تیم ارائه می دهد و خاطرات او در فیلم).

بیشتر مستند به اتمام

“Cheer”: از همان مدیر به عنوان “آخرین شانس U” (یکی دیگر از ورزش های مجموعه مستند به ارزش چک کردن در Netflix بکشد), این پشت صحنه در سطح رقابتی cheerleading مسخره watchable.

“ایکاروس”: این معرض درباره دوپینگ در طرح و خلاف کاران که در معرض آن به جهان برنده جایزه اسکار در سال 2018 است.

بیشتر به تماشای: “رایگان, خود ارضایی,” “شکست نخورده” “بازی کوتاه”

“سنا”: تحسین نگاه غم انگیز کوتاه حرفه ای برزیلی فرمول یک راننده Ayrton Senna.

“دو Escobars”: این فیلم به نظر می رسد در هم تنیده تراژدی آندرس اسکوبار که هدف خود را کمک به حذف کلمبیا از جام جهانی 1994 و آن کشور در جنگ با آن کارتل های مواد مخدر و بدنام ترین مواد مخدر خداوند پابلو اسکوبار.

“ژوئن 17th, 1994”: O. J. Simpson اجرا از قانون الشعاع تعدادی دیگر از رویدادهای ورزشی مهم در تقویم از جمله NBA و استنلی جام و آرنولد پالمر نهایی ایالات متحده باز گرد.

بیشتر به تماشای: “تسویه حساب بیش از حد” “بهترین است که هرگز” “سیب زمینی کوچک: چه کسی کشته USFL?”, “شما نمی دانید که بو”

“آندره غول پیکر”: نرم افزار کشتی کج ستاره بزرگتر از زندگی است.

“دیگو مارادونا”: این فیلم به نظر می رسد در آرژانتین فوتبال آیکون در اوج قدرت خود (و مشکلات).

“Runnin’ شورشیان UNLV”: جری Tarkanian ساخته شده است یک کالج بسکتبال نیروگاه در صحرا و NCAA آیا هر آنچه در آن می تواند به آن را.

بیشتر به تماشای: “میشیگان در مقابل ایالتی اوهایو: رقابت”; “Belichick & سابان: هنر مربیگری”; “McEnroe/Borg: آتش و یخ”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>