بزرگترین Redskins فهرستی از پرسش های پیش از NFL ترکیب و رایگان آژانس

در اینجا نگاهی به پنج Redskins فهرستی از سوالات به عنوان offseason گرم:

خواهد Ryan Kerrigan بود ؟

نورمن و ریچاردسون شناخته شده بود به عنوان پتانسیل حقوق و دستمزد کلاه تلفات تا آن را تعجب آور است که Redskins خود را اعلام کرد خروج. اما از آن بود قابل توجه است که Kerrigan نمی پیوستن به آنها را.

Kerrigan است دیرین صورت از حق رای دادن به عنوان یک سازنده و قابل اعتماد در خارج linebacker اما او تلاش می کرد در سال 2019 ارسال یک حرفه ای-کم 5½, کیسه و کیسه و فرود بر مجروح رزرو برای اولین بار با یک آسیب گوساله. او در حال ورود به سال آخر خود را معامله خواهد شد و 32 در مرداد ماه; تیم می توانید ذخیره کنید $11.7 میلیون برش او. علاوه بر این ردسکینز استفاده می شود در دور اول پیش نویس انتخاب در سال گذشته به همکار لبه حمله کننده Montez عرق و آن را می تواند با استفاده از شماره 2 انتخاب در سال جاری پیش نویس بر روی یکی دیگر از لبه حمله کننده اوهایو دولت تعقیب جوان است.

اما Kerrigan نقش یک موقعیت مهم است و می تواند نوع ریورا بازیکن می خواهد در اطراف به عنوان او تلاش می کند برای تنظیم مجدد حق رای دادن فرهنگ است. Kerrigan نمایندگان و مقامات در حال برنامه ریزی نه به ملاقات قبل از هفته آینده ترکیب.

دیگر از Kerrigan دیگر مشخصات بالا بازیکن است که می تواند منتشر شده است انتهای تنگ اردن نی که هنوز هم در تصادم پروتکل پس از تحمل یک ضربه به سر در بازی پیش فصل سوم از 2019. این تیم می توانید ذخیره کنید $8.5 میلیون برابر حقوق و دستمزد کلاه اگر این کاهش و او را قبل از ژوئن 1 اما احتمالا نیاز به رسیدن به یک حل و فصل آسیب اگر او منتشر شده است در حالی که هنوز در تصادم پروتکل.

خواهد ردسکینز استفاده از حقوق و دستمزد خود را کلاه فضا را به یک چلپ چلوپ در رایگان آژانس ؟

ردسکینز بیش از 53 میلیون دلار در کلاه فضایی که در رتبه 10 در لیگ با توجه به حقوق و دستمزد وب سایت ردیابی بیش از کلاه. که باید به این سازمان مقدار زیادی از اتاق را به صرف شدت در آژانس رایگان یا با هدف قرار دادن یک پول بزرگ در دستیابی یا گسترش مسائل را در سراسر چندین خریدهای.

اما ریورا و شرکت. می تواند تصمیم گیری در بیشتر عمدی بازسازی و چسبیدن به کلاه خود را فضایی برای آینده است. برای مثال در یک موقعیت مانند گیرنده گسترده ای به جای رفتن پس از یک قیمت بالا گزینه ای را برای بازی مقابل برک آوت rookie تری McLaurin آنها می تواند انتخاب کردن برای شکار یک عامل آزاد مقرون به صرفه در حالی که همچنین با هدف قرار دادن یک wideout در پیش نویس در نظر گرفته است که در موقعیت.

چه اتفاقی می افتد بعدی برای براندون Scherff و ترنت ویلیامز?

Scherff سه بار نرم افزار کاسه گارد مهم واشنگتن نامحدود رایگان عوامل است. پنجم انتخاب کنید از 2015 پیش نویس است در خط برای جلب یکی از بالاترین حقوق در موقعیت در لیگ یا از ردسکینز و یا تیم دیگری و او نامزد اصلی دریافت واشنگتن حق رای دادن برچسب.

“من شنیده ام چیزی در مورد [قرارداد],” Scherff گفت: در پایان این فصل است. “… این است که در آن من شده است برای مدت پنج سال. من دوست دارم به پایان زندگی حرفه ای من در اینجا.”

Scherff ممکن است یک مشکل با دریافت حق رای دادن و برچسب آن را به مقدار یک قرارداد یک ساله با ملاحظه حقوق و دستمزد با توجه به این که حقوق و دستمزد کلاه است که انتظار می رود به طور قابل توجهی افزایش دهد هنگامی که یک توافق دسته جمعی می رود به اثر در سال 2021.

ریورا شده است در تماس با ویلیامز ردسکینز’ ستاره چپ مقابله با امید گرفتن او را دوباره به تیم او پس از فصل طولانی نبود. آیا ویلیامز بازده چهره های تاثیر قابل توجهی در ریورا رویکرد به رایگان آژانس و پیش نویس است. ردسکینز همچنین نیاز به تصمیم گیری در نامحدود رایگان عوامل دونالد پن و Ereck گل فصل گذشته استارت در مقابله با چپ و چپ گارد است.

آیا فهرستی از بزرگترین مناطق نیاز دارید ؟

اساسا هر موقعیت در فهرست می تواند با استفاده از برخی از بهبود اما بیشتر خودنمایی موضعی نیاز دارد در تصویب گیر و در دفاعی backfield.

با نی به احتمال زیاد رفته و ورنون دیویس بازنشسته این تیم نیاز به اضافه کردن یک استارتر با کیفیت, تنگ, پایان, اگر نه دو. ردسکینز’ جوان گسترده گیرنده نشان داد وعده در سال 2019 اما آنها احتمالا نیاز به حداقل یک عامل عمده در آن نقطه است.

ثانویه است نیاز به حداقل یک شروع جدید و این می تواند دو اگر cornerback Quinton دانبار باقی مانده شرکت در تجارت خود را درخواست. ریورا همچنین ممکن است بخواهید برای پیدا کردن یک شروع جدید در ایمنی مخالف Landon کالینز با توجه به متناقض شروع به Montae نیکلسون حرفه ای.

از واشنگتن دیگر عوامل خواهد شد که بازگشت ؟

کریس تامپسون مورد علاقه مربی سابق جی weather underground باقی می ماند و بالا سوم-پایین پشت در فهرست و او گفت که او می خواهد به ماندن در واشنگتن است. اما رژیم جدید ممکن است ارزش 5-پا-8, 195-کوبنده که تا به بازی بیش از 11 بازی در یک فصل از سال 2016.

کارفرمایی کلت McCoy در یکی دیگر از weather underground علاقه مندی احتمالا از بین رفته و معلوم نیست که آیا این تیم ممکن است در نظر حائل مورد Keenum به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه به احتمال زیاد استارت Dwayne هاسکینس. الکس اسمیت باقی مانده در این فهرست و در تلاش است تا باز گشت از ویرانگر پا آسیب او رنج می برد در نوامبر سال 2018 است.

دفاع در داخل linebacker جان Bostic است و تنها ست به آمار آژانس رایگان. او را امضا کرد یک سال بعد از معامله روبن پرورش منفجر کردن زانو خود را و رفت به شروع هر بازی و رتبه دوم در این تیم با یک حرفه ای-بالا 105 پردازد. اما مشخص نیست که چه نقشی در صورت وجود جدید دفاعی هماهنگ کننده جک دل ریو می بیند برای 28 ساله در 4-3 طرح.

Les نجار کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>