• چه کشنده است ؟

خبر خوب این است که مقامات بهداشت عمومی می گویند جدید کروناویروس کمتر کشنده تر از سارس است که به کشته شدن حدود 10 درصد از افرادی که آلوده بودند در طول شیوع آغاز شد که در سال 2002. اما یک سوال فوری نیاز به پاسخ داده شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است: چقدر کمتر کشنده است ؟ حدود 2 درصد از موارد گزارش شده منجر به مرگ شده است اما بسیاری از کارشناسان می گویند مرگ و میر می تواند پایین تر است. چرا که در اوایل شیوع خفیف بیماری ممکن است گزارش شده است. اگر تنها افراد با بیماری شدید — که به احتمال زیاد به دنبال مراقبت و تایید به عنوان بیمار به ویروس ظاهر می شود بسیار کشنده تر از آن واقعا است به دلیل تمام uncounted مردم با علائم خفیف.

“اولین سوال این است که آیا درست بار از عفونت است. ما اصلا درک درست از بار بیماری خفیف گفت:” Amesh Adalja های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “چقدر است و این گسترش در جامعه نمیدانستند همه را در مخلوط با آنفولانزا و سرماخوردگی؟”

درک چگونه مرگبار این بیماری است و چگونه بسیاری از مردم واقعا آن را مسائل مهمتر به توسعه بهداشت عمومی پاسخ و آماده سازی بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است.

  • چگونه به راحتی آن گسترش یابد ؟

خبر بد این است که این کروناویروس جدید به نظر می رسد به گسترش بسیار آسان تر از سارس, شبیه به دیگر coronaviruses است که علت سرماخوردگی Adalja گفت.

یک ویروس است که می تواند گسترش نسبتا به راحتی و که در حال حاضر ممکن است نسبتا گسترده ارائه یک چالش سلامت.

“به همه چیز را پیچیده تر و حتی بیشتر ما نمی دانیم که افراد به احتمال زیاد به گسترش این ویروس گفت:” پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور. “آن کسانی که با بیشتر جدی عفونت های تنفسی و یا سرفه و یا کسانی هستند که دارای علائم خفیف به همان اندازه احتمال دارد به گسترش آن ؟ من فکر می کنم ما نمی دانیم که در این نقطه است.”

یک گزارش که نشان داد این بیماری می تواند قبل از علائم رخ داد معلوم شد نادرست اگر چه یک مقام آمریکایی گفته است که او هنوز هم معتقد است که گسترش آن می تواند بدون علائم بر اساس بحث و گفتگو با کارشناسان چینی است. بدانند دقیقا چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد و کسی که عفونی خواهد بود لازم برای طراحی بهداشت عمومی اقدامات است که بیشتر احتمال دارد به کار می کنند.

“در سارس است که اغلب ذکر شده به عنوان مثال دیگر به نظر می رسید مردم کاملا بیمار قبل از آنها شروع به انتقال و به همین دلیل به نظر من سارس بود و در نهایت کنترل” گفت: Marc Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “شما واقعا می تواند منزوی discernibly افراد بیمار.”

  • که بیشتر در معرض خطر شدید بیماری است ؟

تا کنون عوامل خطر برای ابتلا به بیماری شدید هستند تصور می شود شبیه به کسانی که برای سایر بیماری های تنفسی. افراد مسن و کسانی که بیماری زمینه ای مانند دیابت یا فشار خون بالا در معرض خطر هستند. مطالعات اولیه نیز پیشنهاد کرده اند که مردان بیشتر در معرض خطر است.

اما وجود دارد می توان فوق العاده ای در فرد تغییرات در نحوه پاسخ مردم — به عنوان با بیماری های دیگر. برای مثال اکثر 17 ساله را بهتر از آنفلوآنزا پس از یک بدبختی یا دو هفته. اما گاهی اوقات سالم 17 سال خواهد مرد. برخی از افراد مبتلا به عفونت استرپی را توسعه گلو درد اما یک بدشانسی چند را توسعه خوردن گوشت عفونت است که می تواند آنها را بکشند. همان چیزی که اتفاق خواهد افتاد با این ویروس وجود خواهد داشت مردم با عوامل خطر شناخته شده که بهبود می یابند و همچنین افرادی که دچار موارد شدید به دلایل ما را درک نمی کنند.

“این ممکن است یک چیز بسیار خاص در مورد راه خود را از سیستم ایمنی بدن تعامل با یک پاتوژن خاص” گفت: Allison McGeer های عفونی-بیماری اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است. “همچنین ممکن است فقط در مورد دقیقا همان چیزی است خود را در معرض این است که چیزی خاص به آنچه که برای شما اتفاق افتاده در آن روز که پاتوژن.”

بدانند که بیشتر آسیب پذیر خواهد بود ضروری به طراحی اقدامات پیشگیرانه از قبیل اولویت بندی می شود که یک واکسن اگر یکی از توسعه یافته است.

  • چه اتفاقی می افتد ؟

یک سناریوی خوش بینانه است که ویروس موجود در چین و وجود هر گونه قابل توجهی فرد به فرد انتقال در کشورهای دیگر. این است که به دنبال به طور فزاینده ای بعید است که برخی از کارشناسان.

“بسیاری از اقدامات شدید در چین — رفتن درب به درب قرنطینه از 50 میلیون نفر شدیدی اقدامات که به نظر می رسد از یک فیلم هالیوودی آنها استوار بر این واقعیت است که این است که هنوز containable,” Adalja گفت. “شواهد حاکی از این واقعیت است که containable.”

اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید و خارج از چین بزرگترین تهدید است نه به فکر بود به کشورهایی مانند ایالات متحده و یا دیگران با منابع سیستم مراقبت های بهداشتی.

“اعداد بالا خواهد رفت در انگلستان, ایالات متحده, اروپای غربی, اما به نظر می رسد به اندازه کافی هشدار دهنده در پیشبرد به طور بالقوه توقف این بیماری همه گیر در ایالات متحده و در اروپا است. اعداد بالا خواهد رفت اما نباید نگاه چیزی نزدیک مانند آنچه ما شاهدش هستیم در چین” hotez را بازتوییت کرد گفت. “من نمی تواند تضمین نماید که اما کشور من بیشتر نگران هستند که در آن وجود دارد مقدار زیادی از حمل و نقل به جلو و عقب با چین و تخلیه سیستم های سلامت.”

  • چگونه شما درمان این بیماری کروناویروس?

هیچ خاص ضد ویروسی درمان توصیه می شود برای این که این عفونت. افرادی که بدست بیمار باید دریافت مراقبت های حمایتی برای کمک به تسکین علائم است.

  • چگونه می توانم به شما در محافظت از خودتان را از آلوده شدن?

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای جلوگیری از عفونت. بهترین راه برای محافظت از خودتان است به استفاده از همان عقل سلیم اقدامات کارشناسان توصیه می کنند برای جلوگیری از گسترش دیگر ویروس های تنفسی مانند آنفولانزا و سرما. دور ماندن از افرادی که بیمار هستند. دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به خصوص پس از رفتن به دستشویی و قبل از غذا خوردن و پس از دمیدن بینی خود را سرفه یا عطسه.

اگر شما لازم نیست که دسترسی به آب و صابون استفاده کنید بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60 درصد الکل است. اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته.

ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند. پوشش خود را از سرفه یا عطسه با دستمال و پرتاب بافت در سطل زباله. یا عطسه کردن مانند یک خون آشام, به آرنج خود را به جای دست خود را.

تمیز و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانواده اسپری و یا پاک کردن.

  • هنگامی که آن را به پایان ؟

این coronavirus می تواند با پیروی از یک الگوی فصلی اوج در ماه های زمستان. آن را می تواند آلوده کردن تعداد زیادی از مردم در حال حاضر و پس از آن شروع به عقب رفتن در نیمکره شمالی قبل از بازگشت در پاییز. آن را می تواند نگه دارید در نیمکره جنوبی.

“این ویروس می تواند هر چیزی را در آن می خواهد” McGeer گفت. “که الگوی چگونه آن را به گسترش به طور کامل ناشناخته اما بسیار مهم است به چه بار در حال رفتن به به همه ما است. … آن می تواند فقط مانند دیگر coronavirus یک دسته از سرماخوردگی است. این می تواند مانند یک به طور منظم فصل آنفولانزا. این امکان وجود دارد, آن می تواند متفاوت باشد و بدتر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de