این ‘Bieniemy اصلاحات’ به رونی قانون خواهد شد ماده — اگر آنها به دنبال

“این بود آنچه که از جهنم می گذرد ؟” او گفت:, تماس استخدام چرخه “یک ضربه در معده است.”

این واژه به معنی آینده بیشتر از راجر Goodell اما این کمیسیون است.

برخی از تاریخ: در پایان سال 2001 فصل Tampa Bay Buccaneers اخراج تونی Dungy حتی اگر او فقط ساخته شده برگشتی برای چهارمین بار در شش فصل پس از مصرف بیش از یک حق رای دادن است که تا به حال ساخته شده postseason سه بار در 20 سال. یک سال بعد دنیس سبز اخراج شد در مینه سوتا با یک هفته باقی مانده در این فصل و تیم ورزشی 5-10 رکورد. سبز هرگز از دست دادن فصل قبل از سال 2002 تا به حال ساخته شده postseason هشت بار در نه سال.

در زمان سبز و Dungy شد دو نفر از پنج آفریقایی سر مربیان در NFL تاریخ است. شش درصد در لیگ مربیان از جمله دستیاران آمریکایی های آفریقایی تبار بودند.

تحت فشار در حال رشد NFL تنوع کمیته تصویب یک قانون نیاز است که حداقل یک اقلیت نامزد بود در مصاحبه برای هر مربی جای خالی. این قانون پس از نامگذاری شد دن رونی و سپس صاحب پیتسبورگ استیلرز و رئیس کمیته.

آن کمک کرده است. در پایان سال 2003 فصل ماروین لوئیس استخدام شد به عنوان سر مربی در سینسیناتی. در سال 2006 بیش از 20 درصد از لیگ مربیان از جمله دستیاران آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

متاسفانه بسیاری از صاحبان به جای استقبال از قاعده شروع به پیدا کردن راه برای گرفتن در اطراف آن — به عنوان مثال مصاحبه در خانه اقلیت نامزدهای آنها تا به حال هیچ وجه قصد استخدام. توسط 2019 در حکومت تبدیل شده بود به یک شوخی است. که در آن سال وجود دارد هفت دهانه برای سر مربیان است. یک آمریکایی آفریقایی, برایان فلورس در میامی استخدام شد. این گذشته offseason با پنج دهانه ران ریورا که در زمان بیش در واشنگتن تنها اقلیت استخدام.

این زمانی بود که NFL حداقل داخلی اذعان کرد یک مشکل وجود دارد. پیشنهاد شد که به تصویب رسید ممکن است مهم باشد. رفتن به جلو تیم های مورد نیاز خواهد بود برای مصاحبه حداقل دو اقلیت ها از خارج سازمان برای سر مربیگری باز و حداقل برای یک مدیر یا ارشد “کارکنان” باز کردن. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که Ozzie Newsome, NFL, اولین آمریکایی آفریقایی تبار و مدیر نیست با توجه به این که عنوان تا سال 2002 و پس از او تا به حال برنده سوپر جام به عنوان کلاغ معاون اجرایی رئیس جمهور برای بازیکن پرسنل.

تیم نیز مورد نیاز خواهد بود برای مصاحبه حداقل یک اقلیت برای هماهنگ کننده مواضع و برای تامین NFL با یک لیست مفصل از تمام پرسنل آن — مربیگری کارکنان و مدیران — پس از لیگ دقیقا می توانید ببینید که پر کردن آن شغل است.

که پیشرفت … به طور بالقوه.

شاید اگر قوانین جدید کار آنها را تبدیل به شناخته شده به عنوان “Bieniemy متمم” به رونی قانون است. اریک Bieniemy the Kansas City Chiefs “توهین آمیز” هماهنگ کننده در نظر گرفته شد نزدیک به قفل به سر کار مربیگری این فصل است. به جای او گذشت.

بهانه ای داده شده توسط مدافعان لیگ بود که به دلیل اشراف مربی اندی رید خواستار نقش Bieniemy حتی به عنوان هماهنگ کننده که فاقد تجربه است.

“جالب است” گفت: Dungy اولین آمریکایی آفریقایی مربی برای پیروزی در سوپر باول. “داگ Pederson هرگز بازی-caller زمانی که او در شهر کانزاس و نه مت Nagy. هیچ کس به نظر می رسید به یک مشکل است که زمانی که آنها استخدام شده بودند به عنوان سر مربیان است.”

آنچه در نهایت مهم است این است که آیا صاحبان تر خواهد بود باز در مورد آنها را استخدام. یا آیا آنها همچنان به پیدا کردن راه های جدید برای دور زدن قوانین و بهانه ای جدید برای عبور به وضوح داوطلبان واجد شرایط از قبیل Bieniemy?

وجود دارد مقدار زیادی از داوطلبان واجد شرایط. چه فاقد آن هستند صاحبان مایل به ارائه آن دسته از داوطلبان یک نمایشگاه فرصتی برای استخدام و به موفقیت است. تاریخ نشان می دهد که نه تنها آمریکایی های آفریقایی تبار یک زمان سخت تر استخدام از همتایان سفید آنها بیشتر احتمال دارد به یک کوتاه تصدی. Lovie Smith, اولین آمریکایی آفریقایی تبار را به یک تیم سوپر باول (ضرب و شتم Dungy چند ساعت) اخراج شد در شیکاگو چند سال بعد — پس از رفتن 10-6. جیم کالدول تا به حال سه برنده فصل در چهار سال مربیگری معمولا بیچاره Detroit Lions ساخته شده و برگشتی دو بار. او از کار اخراج شد پس از رفتن 9-7 در سال 2017. مت پاتریشیا رفته 9-22 پس از استخدام به جای کالدول. استیو Wilks کردم فقط یک فصل با کاردینالز آریزونا پس از رفتن 3-13.

تقویت رونی قانون نیست رفتن به حل و فصل همه NFL نژادی مسائل. اما ممکن است نشان دهنده پیشرفت است. زمان خواهد شد بگویید.

ادامه مطلب NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im