میامی گاردنز فلوریدا. — اگر شما تعجب که در آن سان فرانسیسکو 49ers رفتن از اینجا نگاه کنید جو Staley و مکث را فشار دهید بر روی حدس و گمان است. اواخر یکشنبه شب 35 ساله چپ مقابله با پدید آمده از اتاق قفل با چشم های پف کرده و بینی قرمز است. او صحبت کرد که اگر زبان خود را تا به حال به پیروزی یک یدک کش-از-جنگ نبرد برای هر کلمه.

Staley عذرخواهی برای احساسات خود را, اما او نمی تواند آنها را کنترل کند. برای همه 49ers, از آن خواهد شد یک offseason از پشیمانی و غم و اندوه که به نحوی آنها باید از گذشته برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک آه-تا-نزدیک سوپر باول بازنده با یک هیولا خماری.

“Yeah, i’m sorry” Staley گفت. “این فوق العاده ناامید کننده است. این بسیار سخت است که در این لحظه در حال حاضر. شما با قرار دادن قلب و روح خود را و کل کل زندگی را به تلاش برای یک قهرمان سوپر باول و شما نسبت به پایان زندگی حرفه ای خود را و شما متوجه چگونه نادر این فرصت ها هستند. احساسات هنوز خام و واقعی برای من در حال حاضر.”

Staley کلمات قاب چالش جدید برای مربی Kyle Shanahan the 40-year-old توهین آمیز whiz kid بود که یک چهارم از تبدیل شدن به سوم-جوانترین سرمربی تیم برای پیروزی در سوپر باول قبل از درد و رنج دوم سقوط از کار خود را در این رویداد است. این دیگر در مورد طراحی و تماس های خود را زیبا بازی می کند. این دیگر در مورد flaunting بصیرت خود را به مقامات خواستار مجازات قبل از آنها رخ می دهد. Shanahan به کمک تیم خود هنوز جوان و افزایش التیام درستی از این ویرانی. و مربی باید انجام آن را به عنوان ناقص و آسیب پذیر رهبر.

Shanahan تا به حال عجیبترین صعود. با وجود انجام خیلی در چنین سن جوانی, زندگی کوتاه خود تا به حال برخی از مشخصات بالا شکست به تعادل موفقیت. او آمد به سوپر باول LIV تلاش برای ریختن ناامیدی از 28-3 که منجر آتلانتا منفجر در سه ماهه چهارم از یک 34-28 اضافه کاری دست دادن به انگلستان جدید در سوپر باول LI. Shanahan شد حمله هماهنگ کننده برای شاهین و او از انتقاد به شدت برای ادامه برای تصویب به جای در حال اجرا فوتبال — در نتیجه با استفاده از more clock — در این بازی.

[‘است که بازی های ما در جیب عقب’: چگونه پاتریک Mahomes بسیج اشراف به یک سوپر باول پیروزی]

شاهین led 28-9 در آغاز سه ماهه چهارم سه سال پیش. میهن پرستان’ comeback شد بزرگترین سه ماهه چهارم رالی در NFL playoff تاریخچه; هیچ تیم برنده شده بود postseason بازی که دنباله 17 یا بیشتر نقاط ورود به سه ماهه پایانی. در حال حاضر Shanahan باید اضافه شکست برای برگزاری یکی دیگر از دو رقمی سه ماهه چهارم منجر شود و این بار 20-10 به لیست خود را از موانع. پس از آتلانتا heartbreaker او سمت چپ برای تبدیل شدن به سر مربی در سان فرانسیسکو و نمی تجربه خرید اینترنتی. اما به عنوان یک سر مربی رفتن هیچ جا Shanahan احساس خواهد شد از این همه درد از نزدیک.

“همه را ناامید و آنها باید” Shanahan گفت. “من نمی خواهد هر چیزی را انتظار متفاوت است. بچه ها قرار داده و قلب خود را به فصل و یک بازی کوتاه است. من بسیار افتخار از ما اما این است برای رفتن به یک کمی از زمان برای دریافت بیش از.”

در طول این 49ers’ اجرای من با اشاره به Shanahan به عنوان بهترین جوان حمله ذهن در NFL. این نیست تغییر ذهن من. هنوز هم وجود دارد یک نابغه به او همان وجود یک نابغه به کانزاس سیتی مربی اندی رید طولانی قبل از 21-فصل قهرمانی تعقیب به پایان رسید و با دستیابی به موفقیت پنج شنبه شب. اما درست مثل رید Shanahan دارای چند سوراخ در مربیگری خود بازی. آن را در او را به ادامه برای یادگیری از اشتباهات خود و ایجاد انگیزه تیم خود را از طریق پشتکار.

[یک پنالتی بحث برانگیز در 49ers’ جورج بازیگوش ارائه اتصالات پایان فصل NFL]

اما در ابتدا او را مجبور به راهنمای آنها را در برابر نفرین سوپر باول بازنده است. در حالی که 49ers استعداد جوانان و تمیز حقوق و دستمزد کلاه به بهبود و اضافه کردن چند قطعه و پیروزی از آن همه فصل آینده تاریخ نشان می دهد که به احتمال زیاد نمی خواهد از گرو در اوردن خود را به سرعت. در 54 سوپر کاسه فقط سه تیم از دست داده اند و این بازی بزرگ و سپس بازگشت بسیار فصل آینده به استحمام در شیرینی: 1971 دالاس کاوبوی 1972 میامی دلفین ها و 2018 جدید انگلستان میهن پرستان.

شانس بیشتری وجود دارد که در فصل آینده می تواند بلا استفاده برای سان فرانسیسکو. قبل از از دست دادن به میهن پرستان 13-3 یک سال پیش به نظر می رسید مانند لس آنجلس قوچ به حال قدرت ماندن. آنها در پاسخ به سوپر جام خود را با شکست به پایان رساندن 9-7 و از دست رفته پلی آف این فصل است. چهار سال پیش Carolina Panthers پسرفت از 15-1 به 6-10 در پاسخ به در پایان به عنوان نفر دوم.

حتی زمانی که سوپر باول-از دست دادن تیم را به پلی آف فصل آینده آنها اغلب به عمل خرد کردن یا اسیاب بازسازی اعتماد به نفس خود و اعتماد و جستجو برای یک لبه. آنها فقط همان نیست. The 49ers هستند در یک موقعیت بهتر از برخی از دیگران به دلیل آن را مانند آنها شده اند تعقیب یک عنوان برای سال. برتری خود را در این فصل بود یک بیت از تعجب آمدن یک 4-12 مبارزات انتخاباتی در سال 2018 است. اگر آنها تا به حال به پایان رسید این ستاد در روز یکشنبه آنها را برنده مسابقات قهرمانی در حالی که هنوز هم صعودی. وجود دارد که بحث در مورد پایدار اجرا شبیه به پچ پچ در مورد ستاد برنده چندین قهرمانی.

یک شکست میدوی را از طریق سه ماهه چهارم نباید خراب کردن همه خوش بینی برای 49ers آینده. اما با همه درد و دوم حدس زدن این ریزش پیچیده تلاش برای حفظ و کلی حرکت است.

[جان کلیتون: پنج takeaways از روسای’ Super Bowl LIV باز گشت پیروزی]

به حرکت رو به جلو Shanahan باید قبول بودن سرزنش برای دو سوپر باول ضرر و زیان است. هیچ گرفتن در اطراف آن هیچ پارس در آن است. آن می تواند کمک به روح و روان بازیکنان خود را اگر او قرار می دهد از دست دادن در خود و سپس آنها را نشان می دهد که چگونه به پاسخ. خوب مربیان در حال ساخته شده به نوبه خود صفحه, دیدن تصویر بزرگ و حرکت به بعدی بازی چالش بعدی. آنها که در راه پیروزی است. آنها قطعا راه است که در شکست. به بازی این بازی است که بسیار عاطفی بودند. آن آدمی کمی بیشتر است. آن را نیش. آن مردد است. آن را سخت تر به compartmentalize. Shanahan باید این درد و همه منفی است که همراه با آن باز باشد به کالبد شکافی و سپس حرکت کمی بعد از او به طور معمول. این یک ظریف اما قدرتمند تغییر در ذهنیت است که می تواند شکستن بازیکن/مربی دیوار و Shanahan بیشتر relatable و آسیب پذیر است. بازیکنان نیاز دارند که بیشتر از آنها نیاز به یک دیکتاتور آنها گفتن چگونه به زخم التیام یابد.

آن را به تمسخر عمومی که باید نگرانی Shanahan. این شک در داخل اتاق قفل است. او نیاز ندارد خود را در اواخر بازی مدیریت برای تبدیل شدن به یک منبع از خشم. این یک چیز است و او نباید آن را انکار کند. در دو دمیده سوپر کاسه خود را پویا جرم موفق به نمره یک نقطه در هفت سه ماهه چهارم اموال. در دو دمیده سوپر کاسه لیگ شده اند outscored 46-0 در سه ماهه چهارم و اضافه کاری.

شما می توانید در مورد مداقه قرار دادن فرد بازی calls اما برای Shanahan این است که بیشتر از یک ماکرو موضوع است. او را دوست دارد به رفتن با جریان یک بازی است که بدجور قدرتمند هنگامی که شما در حال اجرا فوتبال در گلوی سبز خلیج هکرها. اما او نیز باید نظم و انضباط برای تنظیم بهتر به زمان و وضعیت. اگر او می تواند اضافه کردن برخی فلسفی نکات دقیق وظریف به استراتژی و نفیس احساس خواستار نقش, پس از آن ما خواهد بود ستایش تکامل خود در چند سال.

و اگر او به عنوان سمج به عنوان بسیاری از مربیان? او خواهد شد راه رفتن را از طریق یک برنامه به طور بالقوه قابل اشتعال در اتاق قفل برگزاری یک نفت سفید خیس راهکار.

Shanahan خیلی خوب است که شما گاهی اوقات فراموش نکنید او فقط یک سوم سال سر مربی آموزش در کار است. او موفق به دریافت یک یادآوری دردناک یکشنبه. و وجود دارد تنها یک راه برای پاسخ به که فروتن: فروتنی نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات