بهترین فیلم های ورزشی برای تماشای طول coronavirus شیوع

ما خواسته واشنگتن پست sportswriters قلم و سردبیران به ما بگویید که در مورد علاقه خود را فیلم های ورزشی به عنوان دیده بان واقعی ورزشی جهان است که در مکث.

Geena Davis ستاره دار به عنوان Dottie Hinson در “لیگ از خود را دارند.” (رونالد اعطای بایگانی/مریم ایوانز)

بیس بال

“لیگ از خود” (1992)
موجود برای جریان در آمازون

من به تماشای “لیگ از خود را” بیش از هر ورزش دیگر و من آن را قدردانی میکنیم حتی بیشتر از امروز. پنی مارشال شاهکار همیشه برگ من خنده و گریه با وجود آنچه که تام هنکس را جیمی Dugan شخصیت که شما باور دارید در مورد عدم وجود دومی در بیس بال. این اقدام رهبری Geena Davis and Lori Petty, فوق العاده است, و آن را (آزادانه) بر همه دختران آمریکایی حرفه ای بیس بال لیگ پس از آن دو برابر به عنوان یک سرگرم کننده درس تاریخ. — Scott Allen (بررسی)

“بول دورهام” (1988)
آمازون

رفتن به فیلم برای من. این خطوط بزرگ مانند “گل رز می رود در مقابل بزرگ مرد” “جهان ساخته شده است برای افرادی که نمی نفرین با خود آگاهی” و به خصوص “فکر نمی کنم. آن را تنها می تواند صدمه دیده است ballclub.” و اگر خطوط مانند است که آن را انجام نمی, چگونه در مورد پایان دادن به? “والت ویتمن یک بار گفت:” من چیزهای زیادی در بیس بال. این بازی ما. آمریکا بازی. آن را تعمیر ما ضرر و زیان و یک برکت و رحمت به ما. شما می توانید آن را نگاه کنید تا.” سیندی— Boren (بررسی)

“طبیعی” (1984)
آمازون و Netflix بکشد

بری لوینسون خالص هالیوود را در Bernard Malamud تیره 1952 رمان به همین نام است که یک قطعه کامل از سلول فرار از واقعیات برای این روز از covid-19. مجموعه ای در نیویورک از 1930s, رابرت ردفورد نقش قهرمان ناقص روی هابز, Glenn Close and Kim Basinger خود در رقابت های عاشقانه منافع رابرت دووال سخت آب پز ورزشی کاتب و باربارا هرشی از تاریکی فصل گذشته خود گذشته که دووال را حداکثر رحمت حفاری تا. و Wilford Brimley طول می کشد فوق العاده به نوبه خود به عنوان هابز مدیر برای نیویورک شوالیه. وجود دارد یک خفاش به نام “Wonderboy” یک اجرا خانه که بیرون می کشد چراغ های ورزشگاه و یک توپ بیس بال به معنای واقعی کلمه ساییده. چه چیز دیگری شما نیاز به زمانی که شما بسته بدون بیس بال ؟ — میکا Pollack

“Little Big League” (1994)
آمازون

Underrated ورزشی فیلم در مورد یک نوجوان 12 ساله که می شود مدیر دوقلوها مینه سوتا. اول آن را بزرگ تکه از (سپس) بازیکنان کنونی: کن Griffey جونیور و سفت جانسون. دوم آن نادر ورزشی فیلم که نمی افتد به دام سنتی پایان برای تلفن های موبایل. (این یک اسپویلر!) سوم آن را تند و تلخ داستان در مورد در حال رشد بلکه قدردانی کودکانه شادی از بیس بال. — بن اشتراوس (بررسی)

“The Sandlot” (1993)
آمازون

وجود ندارد بهتر تصویر از چه بیس بال کودکان و نوجوانان به ارمغان می آورد با هم و افرادی که نمی خواهند به مانند بنجامین فرانکلین رودریگز که ما می دانیم به عنوان “جت”? رشد من روز تابستان اردوگاه نشان داد که این فیلم در دانه دانه پروژکتور هر زمان که آن را بارید. من باید آن را دیده اند نزدیک به 100 بار در سراسر 12 سال و هنوز هم هرگز قدیمی است. — جسی Dougherty (بررسی)

“خبر بد خرس” (1976)
آمازون, Hulu

اصلی “اخبار بد خرس” بهترین بیس بال فیلم تا کنون ساخته شده و من ایستاده در کوین کاستنر قهوه جدول در بیس بال cleats و می گویند که. برای کسانی از ما از یک سن خاص آن به زیبایی تصویر دقیق از جوانان و نوجوانان ورزش. همه ما می خواستم به کلی نشت اما متاسفانه من جایی بین Ogilvie و انگلبرگ. — دیو Sheinin

“لیگ برتر” (1989)
آمازون

با وجود رشد در ماساچوست مورد علاقه من, ورزشکاران بودند یک جفت Cleveland Indians: ریک “چیزی وحشی” Vaughn و ذرت ویلی هیز. بیس بال را می توان آهسته و خسته کننده اما نه با این بچه ها درگیر — آتش تنفس پارچ که نمی توانید ببینید, صفحه تا زمانی که او می شود و از خود راضی leadoff hitter وظیفه که “ممکن است اجرا مانند ذرت اما [که بازدید] مانند s – – -” به عنوان مدیر لو قهوه ای فصاحت آن قرار می دهد. این نوار VHS را از “لیگ” من مقدار زیادی از زمان بازی در خانه من و R-rated طنز نقطه برای این بچه. و چشم پوشی از آنچه snobs در گوجه فرنگی گندیده فکر می کنم; “Major League II” شامل Vaughn (هنوز هم با بازی چارلی شین) و هیز (که تبدیل از وسلی اسنایپس به Omar Epps در offseason) یکی دیگر از سنگ. — علامت گذاری به عنوان Selig (بررسی)

دنزل واشنگتن ستاره دار به عنوان مربی هرمان بون در “به یاد داشته باشید تیتان است.” (والت دیزنی Co./اورت مجموعه)

فوتبال

“به یاد داشته باشید تیتان” (2000)
آمازون دیزنی+

علاوه بر محلی درخواست تجدید نظر از جذاب مانع شکستن داستان از سال 1971 T. C. Williams بالا تیم فوتبال این است که یک احساس خوب, فیلم بسته بندی شده با یک عدد تعجب آور از سوپراستار بازیگران از دنزل واشنگتن به یک جوان و مسخره Ryan Gosling, و آنها را نگه دارید این فیلم را از گرفتن بیش از حد قشنگ. آن را نمی خواهد به عنوان رتبه بهترین ورزش فیلم در لیست من — نه با “پشه کوچک” و “او بازی” و “جری مگوایر” بالا بردن نوع — اما آن را اعتیاد آور ترین. — جری Brewer (بررسی)

“جری مگوایر” (1996)
آمازون و Netflix بکشد

آیا این صرفا یک ورزش فیلم ؟ مطمئن NFL عوامل سزاوار درخشش بیش از حد, اما با DNA که کمی رام-com کمی درام و کمی ورزش فیلم چیزی برای همه وجود دارد. این فیلم بی وقفه کردنی و impeccably نوشته شده در راه است که فیلم های پرفروش نمی کنه و به عنوان برجسته ویژگی های آن یکی از بهتر صحنه ها در تاریخ اخیر از یک قهرمان دو سرعت از طریق فرودگاه. (این اصلی است نظر اما تام کروز است که ما بهترین فیلم دونده.) Cuba Gooding Jr. به عنوان گیرنده گسترده راد Tidwell فقط کامل است. — آوا والاس (بررسی)

“رودی” (1993)
آمازون

این تلنگر است تا maudlin که در آن مرزهای قشنگ اما هیچ یک سوال چگونه می توانید الهام بخش آن است که برای همه بچه ها کمی وجود دارد. “رودی” باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک آزمون برای روانشناسان — اگر شما در حال گریه, در پایان پس شما مخالف. — Candace Buckner (بررسی)

“Friday Night Lights” (2004; 2006-11)
آمازون, Hulu

مجموعه تلویزیونی (2006-11) کاملا گفت که داستان از چه ورزشی به معنای یک جامعه است. شخصیت ها ناقص و پیچیده است. مت مسلمان رابطه با مربی تیلور طنین انداز با هر کسی که تا کنون آرزوی لطفا یک مربی یا کسی که با دست و پنجه نرم غیاب پدر و مادر است. من فکر می کنم این مجموعه تلویزیونی است نسبت به فیلم, اما فیلم (2004) یک عنصر قابل توجهی در مقایسه با فصل اول از این سریال تلویزیونی فاقد: ناقص پایان. من دوباره به تماشای قسمت از مجموعه تلویزیونی تعدادی از بار من را دیده اند این فیلم تنها یک بار یا دو بار. اما فیلم صحنه که بازی نهایی که امکانات کمی گفت و گو و موسیقی درخشان چوب با من. من فکر می کنم که قدرتمند — لحظه ای که شخصیت برنده نیست. — امیلی Giambalvo

“هر یکشنبه” (1999)
آمازون و Netflix بکشد

به راحتی با واقع بینانه ترین NFL فیلم من را دیده اند, از جلو دفتر سیاست به واقعیت های زندگی به عنوان یک سیاه کارفرمایی. اگر شما فکر می کنم این فیلم over the top, من چالش شما را به نام یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد در این فیلم که ندارد یک زندگی واقعی آنالوگ. آن را فقط اتفاق می افتد که آن همه پایین می رود در همان تیم در همان فصل است. — رابرت Klemko (بررسی)

“برایان آهنگ” (1971)
آمازون

این یک فیلم تلویزیونی است که تنها می تواند ساخته شده اند در 1970s, اما آن را هنوز هم یکی از بهترین. جیمز کان و بیلی دی ویلیامز? در می آیند. من خواندن کتاب “من سوم” قبل از دیدن این فیلم گریه کردم. من به تماشای فیلم, و من به نظر می رسد بسیار نفس. اگر خود را heartstrings هستند untuggable فقط سازمان دیده بان برجسته گیل Sayers, یکی از بزرگان که مصدومیت زانو امروز خواهد بود و نه یک حرفه ای-ender. — Tracee همیلتون

Gene Hackman ستاره دار به عنوان مربی نورمن دیل در “روروک مخصوص بچه ها کوچک.” (شکارچی تصاویر/اورت مجموعه)

بسکتبال

“روروک مخصوص بچه ها کوچک” (1986)
آمازون, Hulu

بهترین آثار داستانی باید یک حس قوی از زمان و مکان و چند فیلم های ورزشی تصرف آن پویایی و همچنین این تصویر بسکتبال را نگه دارید در شهر ایندیانا است. فقط به عنوان به طور معنی داری فیلم می شود در پرسش اساسی ورزش: چرا آنها مهم است ؟ برای بسیاری از فیلم باربارا هرشی میرا Fleener شخصیت بی اعتنا و بافل بسکتبال را اهمیت در شهر خیالی از درخت گردوی امریکایی حتی به عنوان مادر خود را در میان پرشورترین طرفداران هر دو Gene Hackman و دنیس هاپر شخصیت های نشان می دهد که چگونه یک بازی می تواند هر دو شناور و امد و شد زیاد روح انسان. اضافه کردن در آن است که بر اساس یک داستان واقعی — بابی چاق و چله را buzzer-beater برای کوچک میلان در سال 1954 مسابقات قهرمانی کشور — و ظریف لمس مانند درخت گردوی امریکایی نهایی مخالف مربی بودن به تصویر کشیده شده توسط Ray Crowe — رئال-مربی زندگی از اسکار رابرتسون Crispus Attucks که تیم میلان را شکست داد و در فینال — و شما باید چیزی است که ارزش دوباره پخش سالانه این ماه است. — مت رنی (بررسی)

“عشق و بسکتبال” (2000)
آمازون

یک آمدن از سن داستان است که ویژگی های عاشقانه یک “بازی بزرگ” درام خانوادگی و سیاه و زن سابق فولاد قهرمان? آنها طراحی شده این فیلم در یک آزمایشگاه فقط برای من! — الکسا استیل (بررسی)

“فضای جم” (1996)
آمازون و Netflix بکشد

به عنوان یک بسکتبال دیوانه چهارم گریدر من فکر کردم “فضای جم” شد اوج فیلمسازی. (من بعد از پیدا کردن آن نمی برنده یک جایزه اسکار درست مضحکه می خواند.) Teaming مایکل جردن با ستاره ها از کارتون صبح روز شنبه همراه من دو دختر را دوست دارد و منجر به تماشای من من VHS کپی حداقل صد بار. سال بعد سه چیز هنوز هم نگه دارید تا: مهر و موم را “پرواز مثل عقاب” پوشش باز صحنه نخست اردن برجسته و البته بیل موری. — توماس جانسون (بررسی)

“او بازی” (1998)
آمازون, Hulu

دنزل واشنگتن در نخست تحصیل یک جوان ری آلن در بسکتبال و زندگی پس از اینکه از زندان آزاد شد. این فیلم همچنین ویژگی های یک صحنه کلاسیک برای sneakerheads و معرفی یک, یاد, کفش نام مستعار: او بازی Jordan 13. قوی اجرای برنامه از یک جوان میلا یوویچ و روساریو داوسون و که که از تکه از جهان ورزش — جیم براون شکیل اونیل ریک Fox, Charles Barkley Dean Smith, John Thompson, Roy ویلیامز نولان ریچاردسون ریک Pitino Reggie Miller, Michael Jordan, بیل والتون و دیگران. آه و آیا ما به ذکر آن اسپایک لی مشترک?! — Kareem Copeland (بررسی)

“مربی کارتر” (2005)
آمازون

چون تیم های مورد علاقه به ندرت برنده زمانی که من یک کودک بود, عشق من ورزش بود هرگز به شادی احساسات است که همراه با یک تیم از اتمام سال به عنوان آخرین تیم ایستاده است. به جای آن که ریشه در احساسی بالا و پایین است که در نهایت تعیین سرنوشت آن است. در حالی که بیشتر فیلم های ورزشی براق در لحظات دشوار به عنوان آنها به تصویر کشیدن داستان دیگری خوشحال-به-خوش شانس, کتاب داستان, ending “مربی کارتر” کپسوله آنچه در آن احساس می کند مانند به تماشای تیم خود را رسیدن به پایان رنگین کمان تنها به کشف کنند که یک leprechaun دارای بمب گذاری شده گلدان از طلا. — Tramel Raggs

“جلال جاده” (2006)
آمازون دیزنی+

وقتی دی وی دی را در ایمیل من نمی دانم هر چیزی در مورد همین هاسکینس یا تگزاس غربی است. اما پس از آن یک خانواده شب فیلم گرفتم فوق العاده داستان از سال 1966 NCAA men’s basketball, قهرمانان ملی اول همه صف شروع در NCAA تاریخ است. برای اواسط 1990s بچه متولد و بزرگ شده در یک جامعه روستایی در نیوهمپشایر فیلم یک پورتال به یک زمان و مکان است. من فقط متوجه شدم آن قدرت واقعی سال بعد زمانی که در یک مقطعی-جاده های کشور سفر من در ال پاسو راه می رفت به همین هاسکینس مرکز و متوجه شدم که مردم به یاد من به عنوان شخصیت های بسیار نیروهای انسانی را تغییر دهید. — سام Fortier (بررسی)

Kurt Russell ستاره دار به عنوان مربی گیاه بروکس در “معجزه است.” (Buena Vista/اورت مجموعه)

هاکی

“معجزه” (2004)
آمازون دیزنی+ Netflix بکشد

من مطمئن هستم که بسیاری از طرفداران ورزش و به خصوص طرفداران هاکی — قرار دادن این فیلم بالا در لیست های خود را, اما مهم نیست که چگونه بسیاری از بار من تماشای “معجزه” من را با حس شادی و امید. از یاد “چه کسی شما را به بازی ؟” صحنه به پایان آن یک کلاسیک الهام بخش و حرکت فیلم گرفتن ایالات متحده در مردان هاکی تیم ناراحت است و از شوروی در سال 1980 المپیک زمستانی. آن را تکرار درس های زندگی در بهترین راه ممکن است. این کلاسیک underdog story — و هی آن را در مورد هاکی. — سامانتا پل

“با کف دست زدن شات” (1977)
آمازون, Hulu

جاودانه کلاسیک و کاملا احتمالا بهترین ورزش فیلم تا کنون ساخته شده آن باعث صد کردنی خطوط شما حمل در اطراف با شما برای همیشه لطفا برای. “زمان هاکی.” ورزشی بزرگ داستان نیست احساساتی; آنها باید یک مرزی هسته ای از حقیقت و کمدی مانند این یکی. آن نوشته شده بود توسط یک زن نانسی Boland که به من ثابت کرد (یک نوجوان در آن زمان) که زن در دیدگاه می تواند به شدت هوشیار خنده دار و unapologetic و صحت. و است که واقعا نویسنده بزرگ می تواند به تغییر چرخ دنده ها به طور چشمگیری. هر چند آن را به عنوان صرفا یک cultish کمدی هنگامی که آن بیرون آمد هیچ چیز وجود دارد اما عمده استعداد پراکنده در سراسر “با کف دست زدن شات” با بازی پل نیومن, به کارگردانی جورج روی هیل (“بوچ کسیدی و ساندنس کید” “نیش”) و شامل افسانه Swoosie Kurtz and Lindsay Crouse به طرز وحشیانه ای خسته هاکی همسران — “من تنها نوشیدنی بعد از ظهر. و یا قبل از یک بازی است. و یا زمانی که جانی به دور است.” اما برخی از بهترین بیت cameos توسط گمنام به خصوص آن دسته از بچه ها که بازی هانسون برادران. — سالی جنکینز (بررسی)

بیل موری ستاره دار به عنوان کارل Spackler در “Caddyshack.” (برادران وارنر/اورت مجموعه)

گلف

“Caddyshack” (1980)
آمازون

بیل موری باید نامزد دریافت جایزه اسکار برای تجسم خود را از greenskeeper کارل Spackler یک پیشگامانه عملکرد در بسیاری از سطوح. تقریبا هر پسر از معینی نسل می توانید نقل قول های بسیاری از فیلم, اگر نه همه چیز. به علاوه گلف است به احتمال زیاد به بازی می شود در طول رمان شیوع کروناویروس. مقدار زیادی از فضای اجتماعی فاصله در این دوره است. را فراموش کرده به ذکر است من فیلم مورد علاقه نقل قول از تمام زمان می آید از Caddyshack حسن آل Czervik, بازی های برگزار شده با فصاحت توسط Rodney Dangerfield: “من فکر می کنم این مکان محدود وانگ پس don’t tell ’em شما یهودی هستید. درسته ؟ خوب است.” — ژن وانگ

“Tin Cup” (1996)
آمازون

من برای اولین بار به تماشای آن با پدر من در دبیرستان زمانی که ورزش و به خصوص گلف شد کمک به ما در پیوند است. برای چند سال آینده ما هر muni ما ریشه بی شرمانه برای تایگر وودز و ما به تماشای “قلع جام” بی وقفه به نقل از فلسفه کوین کاستنر را ناامید کننده ای ناقص وست تگزاس looper: در زندگی, در, عشق در هنر باد-ducking knockdowns و اجازه دادن به سگ بزرگ خوردن. من golfed بسیار به تازگی; پدر من در حال حاضر در 70s از آن زمان تا به تازگی پس از یک وقفه طولانی تنها بود مجبور به عقب در داخل خانه. اما یک روز به زودی من شرط می بندم ما خواهد شد بحث و فلفل را در یک “جام” قول به پر کردن سکوت با برخی از خنده. — جو تن (بررسی)

“Happy Gilmore” (1996)
آمازون, Hulu

چرا ؟ به این دلیل که برنده واقعی امروز شهر پورتلند. هر بار که من به اینجا می آیند, آن را می شود سخت تر به ترک. من شرط می بندم شما قرار دادن چیزی در آب. این فیلم تبدیل به یک هاکی goon به یک everyman گلف سوپراستار تبدیل یک گلف باز به ناامن تبه کار از بالاترین سفارش و موفق به لمس کردن در میان همه دختر و پسر, طنز و کمدی بزن و بکوب شوخی. آن را در میان هر دو باهوش ترین فیلم dumb یا اشتباهترین هوشمند فیلم تا کنون ساخته شده است. — آدم کیلگور (بررسی)

محمد علی در مستند “زمانی که ما پادشاهان است.” (مریم Evans/اورت مجموعه)

مبارزه با

“هنگامی که ما بودند و پادشاهان” (1996)
Hulu, HBO

برنده سال 1996 جایزه اسکار برای بهترین فیلم مستند سفر بازگشت به “غرش در جنگل” محمد علی-جورج فورمن مبارزه Oct. 30, 1974 در زئیر (کنگو در حال حاضر). آن را نیز مطالعه چگونه ورزش به عنوان جهان مهمترین چسب در سراسر شش قاره ها ساکنان. این یک یادآوری از ورزش’ ظرفیت به نوبه خود در وسیع فرهنگی در مقاطع مدیریت برای ارائه در یک محیط و آفریقا و آمریکای شمالی یک آمریکایی آفریقایی تبار جنگنده از لوئیزویل یک آمریکایی آفریقایی تبار جنگنده از هوستون یک دیکتاتور نظامی و البته همین پادشاه است. این هم یکی از آن موارد که در آن ورزش اثبات بی همتا usher به قلمرو جغرافیای سیاسی. این هم یک شاهکار است. — چاک culpepper در (بررسی)

“کشتی گیر” (2008)
آمازون

تماشای 50-چیزی میکی Rourke به عنوان یک شکنجه, washed-up, roided-out سابق طرفدار کشتی ستاره همیشه فوق العاده قدرتمند و آن را به تمام زمان پایان دادن به. همچنین: هر کسی که فکر نمی کند که طرفدار کشتی گیران در حال ورزشکاران باید این فیلم را تماشا. — روم Stubbs

Tom Skerritt, مرکز ستاره دار به عنوان کشیش جان مک لین در “رودخانه اجرا می شود از طریق آن است.” (Columbia/اورت مجموعه)

دیگر

“رودخانه اجرا می شود از طریق آن” (1992)
آمازون

این فیلم بر اساس شرح حال رمان توسط نورمن مک لین می گوید داستان از دو بسیار متفاوت برادران — یک بازی توسط یک جوان براد پیت — و چگونه آنها را در رقابت برای تحت تاثیر قرار دادن پدر خود را در طول پرواز-سفرهای ماهیگیری در اواسط 1900s مونتانا. ماهیگیری صحنه هستند gorgeously ساخته و هیجان انگیز به عنوان آنها نبرد ماهی در آبهای عجله. پس از یک نبرد پیت به شمار پیروزمندانه با یک ماهی بزرگ در بانک از رودخانه, خورشید, درخشان او به عنوان Tom Skerritt خود را طول می کشد عکس با چنین مراقبت و احترام است که شما فکر می کنید او گرفتن مونا لیزا. برادر شوهر پدر او و برادر کوچکترش لبخند. — علامت گذاری به عنوان برادلی (بررسی)

“رایگان, انفرادی” (2018)
آمازون دیزنی+ Hulu

الکس Honnold نیست دقیقا نام خانواده, اما او ممکن است تکمیل شجاعانه ترین ورزشی دستاورد در تاریخ در ماه ژوئن 2017 زمانی که او اولین کوهنورد به مقیاس El Capitan در پارک ملی یوسیمیتی بدون طناب و یا تجهیزات حفاظتی. الیزابت چای Vasarhelyi و جیمی چانه را برنده جایزه اسکار مستند خوبی قطاری از جزئیات صعود — از جمله چگونه Honnold نقشه برداری هر ترک و شکاف از مسیر خود را به سمت بالا در حالی که reveling در feat عظمت با افزایش فیلمبرداری. این مستند نیز وجود دارد به عنوان یک metacommentary خود را در آن اخلاق به عنوان فیلمسازان دست و پنجه نرم کردن با این احتمال که حضور آنها می تواند کشنده حواس پرتی در طول Honnold را صعود. اما مهمتر از آن شیپور خاموشی به Honnold را منحصر به فرد طنز و انسانیت ما یادآوری است که جهان ورزش خدمت می کنند تا بهتر از بسیاری از شخصیت های هالیوودی بهترین کاتبان. — توماس فلوید (بررسی)

“لبه برش” (1992)
آمازون, Hulu

من یک شکل اسکیت باز در درس های قبل و بعد از مدرسه تا عشق من برای این فیلم باید به عنوان جای تعجب ندارد. اگر شما را دیده اند آن را در اصل یک ورزش رام-com (که نمی خواهم آن؟) در مورد گیر کردن شکل اسکیت باز و شسته بازیکن هاکی در تلاش برای برنده طلای المپیک. آن را بزرگ. — Brianna Schroer

“سنا” (2010)
آمازون, Hulu

یک پرچین مستند نشان می دهد که ایمان عمیق و پیچیده روانشناسی و رقابتی نابغه سه بار فرمول یک قهرمان Ayrton Senna از برزیل. بدون روایت مدیر, Asif Kapadia بافت این فیلم آرشیوی از مسابقه فیلم های, صفحه اصلی فیلم و مصاحبه سنا به هنگام ظهور خود را به قهرمان ملی و نماد جهانی. او در میان چند روروک مخصوص بچه ها به صحبت در مورد چشم انداز از مرگ و لابی برای سختگیرانه استانداردهای ایمنی. و مرگ او در سال 1994 جایزه بزرگ سن مارینو در 34 آمد بیش از حد به زودی. — لیز کلارک (بررسی)

“The Hustler” (1961)
آمازون

این مورد علاقه من است ورزشی, فیلم و یک حاشیه. سریع ادی Felson (پل نیومن) و مینه سوتا چربی (Jackie Gleason) عکسبرداری شده اند پر مخاطره استخر راست تمام شب را به روز بعد. Felson دور ($11,000) جلوتر و چربی و خود را مدیر/مالی حامی, برت گوردون (George C. Scott) باید تصمیم بگیرد که آیا به نگه داشتن بازی. Felson که نوشیدنی یک بطری کامل از بوربن در طول 25 ساعت بازی می گوید: به چربی: “من بهترین شما تا کنون دیده می شود و چربی. من بهترین وجود دارد. حتی اگر شما ضرب و شتم من هنوز هم بهترین است.” گوردون چشم تلنگر به عنوان او می گوید به چربی: “ماندن با این بچه. او یک بازنده است.” “چه گفت؟” Felson می گوید به مدیر خود را. بقیه فیلم در مورد آنچه که او گفت: آنچه در آن به معنی و چگونه یک قیمت در درد Felson باید پرداخت — در عشق از دست رفته, در مسئولیت یک خودکشی در خود مخرب عمل به آن را کشف کردن. — توماس Boswell

خوانندگان میدارد

بیس بال

“61” (2001)

“Bang the Drum Slowly” (1973)

“Damn Yankees” (1958)

“هشت مردان” (1988)

“میدان رویاها” (1989)

“Moneyball” (2011)

بسکتبال

“تراشه های آبی” (1994)

دوچرخه سواری

“Breaking Away” (1979)

مبارزه با

“راکی” مجموعه: “راکی” (1976), “Rocky II” (1979), “Rocky III” (1982), “Rocky IV” (1985), “Rocky V” (1990), “آدمکش” (2015), “کیش دوم” (2018)

فوتبال

“پیش نویس روز” (2014)

“اکسپرس” (2008)

“طولانی ترین حیاط” (1974)

“North Dallas Forty” (1979)

“تعویض” (2000)

Freediving

“آبی بزرگ” (1988)

گلف

“The Greatest Game Ever Played” (2005)

فوتبال

“آن را مانند بکهام خم” (2002)

“The Damned United” (2009)

هاکی

“اردک توانا” (1992)

چه فیلم های ورزشی آیا ما از دست دادهاید ؟ اضافه کردن مورد علاقه خود را در نظرات زیر.

ادامه مطلب داستان:

هفته coronavirus آورده ورزش جهان را متوقف کند

جری Brewer: ورزش ما را با هم. ما را از دست ندهید که بیشتر در حالی که آنها وجود ندارد.

بری Svrluga: بهار همیشه به ارمغان می آورد بهترین ورزش ارائه کرده است. چه ما در حال حاضر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>