بیس بال فصل شروع می شود و پنج شنبه. چگونه آن را به پایان می رسد حدس و گمان است.

با فصل به طور منظم تنظیم برای شروع پنج شنبه شب در اتباع پارک همه کسانی که مقدس, عناصر اصلی در محل باقی می ماند. حداکثر Scherzer از سری جهانی-قهرمان اتباع واشنگتن را پرتاب زمین برای اولین بار در این فصل برابر نیویورک یانکیز در 7:08 p. m. در آنچه خواهد بود که برای اولین بار معنی دار بیس بال بازی از 7 بازی از سری جهانی نزدیک به نه ماه پیش (که او نیز آغاز شده توسط Scherzer).

اما تقریبا در هر اندازه گیری از راه و بی اندازه بسیاری از آنهایی که لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 خواهد بود یک ورزش تبدیل — خم پیچیده و فشرده و محروم از بسیاری از باستان حسی جذابیت.

در این سال بازی بیس بال سنتی وجود به عنوان یک شبانه فرار خواهد بود overlain با جدی واقعیت های زندگی در آمریکا در تابستان سال 2020 — هنوز در حال رشد همه گیر افزایش عدالت اجتماعی جنبش به نقطه ای که رئیس آن ماموریت های سرگرم کردن ملت و شناسایی یک قهرمان تبدیل خواهد شد تقریبا ثانویه به وظیفه نگه داشتن همه امن و تلاش برای reassert ارتباط خود را در یک سرعت در حال تغییر جهان است.

فراموش نکنید که برای یک لحظه که آیا 60 بازی فصل به طور منظم در ورزش است که به طور معمول اجرا می شود 162 می توان به عنوان مشروع در زمینه تاریخچه بیس بال. بزرگتر سوال در حال حاضر این است که آیا ورزش می توانید بکشید حتی که یک برنامه بیش از این دو بعدی-به همراه ماه به علاوه یک postseason در ماه اکتبر بدون نیاز به سقط جنین. آن است که به عنوان یک آزمایش علمی به عنوان قهرمانی فصل است.

فقط برای رسیدن به این نقطه یک روز افتتاحیه با تاخیر نزدیک به پنج ماه — نیاز به یک معاند اقتصادی مذاکره بین لیگ و اتحادیه بازیکنان یک 113-صفحه عملیات دستی است که به تشریح در زحمت کش جزئیات سلامت-و-پروتکل های ایمنی برای این فصل یک هر روز coronavirus تست رژیم برای همه ضروری پرسنل و حدود سه هفته اردوی تابستانی که تهدید به دست و پنجه نرم در زیر بار وزن مثبت آزمون opt-outs و بازیکنان ابراز رزرو در مورد تمام تلاش.

لیست گم شده به عنوان شروع فصل شامل ستاره مانند شکن Posey و قیمت دیوید که میان لیست ده یا opt-outs و همچنین Aroldis چپمن و آستین مراتع که در مجروح لیست پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اما در حال حاضر که بیس بال است که در اینجا طرفداران هر دو سخت و گاه به گاه هستند با ارائه یک استارک انتخاب: رم از تغییر عجیب و غریب نسخه از ورزش ارائه شده در سال 2020 و یا در آغوش چه بدون شک خواهد بود که بسیاری از غیر معمول ترین اتشی فصل در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه.

وجود علوفه کافی برای هر دو کاهش یافت. کتاب قانون برای سال 2020 برای یک چیز پر شده با تغییرات عمدتا به نام مجمع تشخیص مصلحت نظام. در برخی از نقطه در پنج شنبه شب اتباع خمیر تبدیل خواهد شد اولین ملی اتحادیه در فصل به طور منظم سابقه خدمت به عنوان یک hitter وظیفه تعیین شده در خانه خود را پارک. اگر این بازی می رسد فوق العاده نوبت هر نیمه زمین باز یافته آغاز خواهد شد با یک دونده در پایه دوم.

وجود دارد خواهد بود عجیب و غریب مناظر تقریبا در هر شات دوربین: پرسنل با پوشیدن ماسک در ستاره شرق و گاهی در این زمینه برخی از بازیکنان نشسته در چند ردیف صندلی برای ترویج اجتماعی فاصله و می ایستد که در غیر این صورت خالی از مردم — به جز برای برش مقوا انواع.

بازیکنان ممنوع از تف و یا بالا fiving. توپ بیسبال که در حال لمس بیش از یک موقعیت بازیکن گرفته خواهد شد از, بازی, بررسی, برگزار شد و به مدت پنج روز قبل از اینکه مورد استفاده مجدد قرار. ناپاک توپ هایی که در باد می ایستد خواهد نشستن وجود دارد, غم و تنهایی, تا زمانی که کسی تصمیم می گیرد برای بازیابی آنها.

بینندگان همچنین ممکن است متوجه استراتژیک قرار داده, دیجیتال, تبلیغات بر روی صفحه نمایش خود را از جمله در پشت کوزه’ تپه — یک ناخواسته یادآوری سخت اقتصادی از بیس بال در سال 2020 بدون درآمد از فرد طرفداران و شدید نیروی کار نبرد که تحت سلطه ماه مه و ژوئن.

برای تلفن های موبایل از بازی را از گوینده که در بسیاری از موارد خود را از راه دور و از کنسرو fan noise — نشات گرفته از یک برنامه کامپیوتری حاوی 75 مختلف برای تلفن های موبایل خود را به اپراتور تغییر بین هر یک مانند یک پیانیست با همان تیغ نازک حاشیه برای خطا: یک اشتباه وتر یکی از دست رفته به ضرب و شتم تمام فانتزی است.

اما اگر شما می توانید قرار داده و کنار محرومیت حسی را نامطلوب تغییرات به این سنت و آسان تر از انجام گفت — خزنده ترس از تماشای چیزی است که ممکن است نه عاقلانه و نه امن در این فصل پتانسیل هیجان و مبهوت در راه هرگز قبل از فکر.

“این عالی است. شده است وجود دارد هیچ در این فصل قبل گفت:” متس نیویورک اولین baseman پیت آلونسو, حاکم, NL, تازه کار از سال است. “و به طوری که در حال حاضر در یک راه عجیب و غریب ما بخشی از تاریخ است. آن را متفاوت برای مطمئن. این ایده آل نیست اما من فقط خیلی خیلی خوشحال هستیم در نهایت به عقب و بازی بیس بال.”

در سال 2020 پتانسیل آماری اختلالات و frivolities خواهد بود خاموش نمودار — به عنوان برخی از toggling در اطراف مفید “60-بازی span تخته رهبر” در Fangraphs.com نشان می دهد.

کسی می تواند ضربه .400 در این فصل است. (جثه Altuve برای مثال آمار .420 بیش از 60 بازی کشش از ماه مه تا ماه اوت در سال 2017.) یک پارچ خود را فصل به کاهش حدود 12 شروع می شود می تواند در پست زیر 1.00 عصر. (هر دو جک فلاهرتی و ریو هیون جین بودند sub-1.00 بیش از 12 شروع امتداد در نقاط مختلف در 2019.) ما می توانیم بحث در تاریخ بعد به عنوان اینکه آیا کسانی که دستاوردها خواهد ایستادگی کردن به عنوان مشروع است.

خود را در خانه اجرا قهرمان ممکن است و نه آمار 25 dingers یا حتی 20. یک پارچ می تواند برنده Cy جوان جایزه با یک و نیم دوجین برنده است.

شصت و بازی است فقط چند به اندازه کافی برای بد تیم به نگاه بزرگ و یا یک بزرگ به دنبال افتضاح است. هر کس می داند که به عنوان مثال از 2019 اتباع بودند که 27-33 و شش بازی از یک نقطه حذفی در 60 بازی علامت چه خواهد بود یک سری جهانی قهرمانی فصل است. اما 2019 Colorado Rockies شد ضد اتباع: آنها 31-29 از طریق 60 بازی (و 37-23 در بهترین خود را در 60 بازی کشش) قبل از سقوط به یک 71-91 رکورد نهایی.

“آن را مانند یک گسترش پلی آف” سنت لوئیس کاردینالز outfielder Dexter فاولر گفت: در هفته گذشته. “شما باید به بیرون رفتن اسلحه فروزان. هیچ فرار در زمان. از زمین برای اولین بار شما رو در 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن. آنها می گویند بیس بال یک ماراتن — در این سال نیست.”

ما لازم نیست برای تصمیم گیری در حال حاضر که آن را برای رفتن به یک غیرتاریخی عمل شنیع و یا وحشی و لذت بخش joyride. بیس بال و یا چیزی بسیار شبیه به آن است که در اینجا دوباره و اگر ما می توانید آن را به پایان اکتبر ما باید تمام زمستان به کشف کردن آنچه در آن بود و ما فقط شاهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de