اطلس میسازد کردن ده ها تن از اعضای هیات

“من می دانم که این بیماری همه گیر است که بی رویه در آن دوره از طریق برش های مختلف صنایع و, جغرافیای,” اطلس رسانه ای رئیس David Bradley نوشت: در یک یادداشت به کارکنان. “اما عنوان شده است که برای چند دهه, رسانه های ما اقتصاد است به خصوص ضربه سخت.”

بسیاری از اخراج آسیب دیده این تیم است که تولید در حوادث زندگی می کنند و همچنین بازاریابی و فروش است. بیست و دو سرمقاله کارکنان گذاشته از جمله اطلس کامل تصویری تیم از 11 و سه اتاق خبر استخدام.

مدیران را قطع پرداخت و اقیانوس اطلس است که به طور موقت انجماد حقوق companywide. این مجله در حال حاضر آمار مکث در استخدام و پرداخت آن-یاران برنامه که به ارمغان می آورد در اوایل زندگی حرفه ای روزنامه نگاران است.

“من ویران شده ام امروز برای من درخشان, بخشنده, مهربان همکاران” اطلس معاون سردبیر راشل Gutman توییتی. “آنها برخی از فوق العاده ترین مردم من می دانم و من نمی غلو چقدر من از آنها آموختم.”

به گفته این شرکت سازماندهی مجدد بخشی از یک رویکرد تمرکز بر یکی از مهمترین بخش هایی از آن کسب و کار: مشترکین. اقیانوس اطلس را به ارمغان آورد یک paywall سال گذشته و پس از آن اضافه شده 160,000 مشترکین جدید با هدف رسیدن به 1 میلیون در ماه دسامبر 2022.

اما این کاهش در اقیانوس اطلس تاکید عجیب و غریب پویا coronavirus همه گیر ایجاد شده در صنعت رسانه. مردم مصرف این اخبار هرگز مانند قبل اما به ویرانی گسترده تر اقتصاد به معنای درآمد کمتر برای رسانه ها.

“ما هرگز در 163-سال تاریخ این مجله تا به حال مخاطبان مانند ما تا به حال در ماه مارس” ویرایشگر جفری گلدبرگ نوشت: به کارکنان در آغاز ماه آوریل است. انتشار وب سایت تا به حال 87 میلیون بازدید کننده در ماه مارس یک “شخص” تعداد که بیش از دو برابر رکورد قبلی.

اخبار رسانه های تکیه مخلوطی از درآمد حاصل از تبلیغات و اشتراک. اقیانوس اطلس مانند رسانه های دیگر و همچنین تولید برنامه های زنده برنامه نویسی است که اغلب ویژه بحث و مذاکره با مقامات دولتی و رهبران صنعت و مشهور است.

رویدادهای زنده شد فریبنده به رسانه زیرا آنها به نظر می رسید به ارائه یک منبع قابل اعتماد از درآمد حاصل از تبلیغات است که به طور پیوسته در حال کاهش برای سال گفت: لایحه Grueskin یک معاون سابق سردبیر روزنامه وال استریت ژورنال و زمان Columbia Journalism School استاد.

اگر چه شرکت ها سعی کرده اند برای انطباق با دنیای جدید توسط تولید رویدادها عملا آنها ممکن است به عنوان سود آور که یک بار قبل از.

“حقیقت این است که بسیاری از مردم نمی شرکت در کنفرانس و یا حوادث در درجه اول به دلیل از سخنرانان; آنها پرداخت می شود در همان اتاق و شبکه با همفکر مشابه ثروتمند و با نفوذ مهمان” Grueskin نوشت: در یک ایمیل. “شما نمی توانید تکرار که در زوم بنابراین بازار برای حوادث فقط از بین میره.”

دیگر شرکت های رسانه ای با میلیاردر مالکیت نهاد furloughs و اخراج به دلیل از دست دادن درآمد ناشی از این بیماری همه گیر.

بیوتکنولوژی میلیاردر پاتریک به زودی-Shiong صاحب لس آنجلس تایمز که در آن روزنامه نگاران توافق در این ماه به پذیرش کاهش دستمزد برای جلوگیری از اخراج برانگیخته با کاهش شدید در تبلیغات.

هفته گذشته کوارتز — ایجاد شده توسط اطلس رسانه در سال 2012 — گذاشته 80 کارکنان. در سال 2018 برادلی به فروش می رسد کوارتز به Uzabase a publicly held, ژاپنی, هوش کسب و کار و رسانه های شرکت به ارزش حدود 1 میلیارد دلار را در زمان.

چند رسانه دیگر شرکت اعلام کرد اخراج های دسته جمعی و furloughs در هفته گذشته از جمله در, معاون, BuzzFeed و ناشر مجله Condé Nast.

بسیاری از محلی و منطقه ای روزنامه ها در حال حاضر احساس صدمه دیده است. نیویورک تایمز تعداد آخرین به روز رسانی آوریل 1 تخمین زده است که 36,000 کارکنان رسانه ها را تجربه کرده اند furloughs پرداخت کاهش و یا اخراج.

“به کسانی که در حال ترک, I am sorry” برادلی نوشت: به کارکنان پنج شنبه. “من متاسفم برای از دست دادن شما. من متاسفم در مورد بازار شما در حال ورود.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de