آستروس می خواهید به حرکت به جلو.’ بقیه بیس بال نیست مشتاق به اجازه دهید آنها را.

آستروس واکنش در اصل یک جمعی شانه را بالا انداختن. پنج شنبه شده بود برای عذر خواهی. جمعه بود برای بیس بال — با کمی تصویر توانبخشی پاشیده است.

سوم baseman الکس Bregman و دوم baseman جثه Altuve — دو ستاره در سال 2017 Astros که سری جهانی عنوان شد لکه دار این زمستان با آيات آنها با استفاده از دستگاه های الکترونیکی به سرقت علائم غیر قانونی — امضا امضا برای یک مدت طولانی در حالی که پس از آن به میدان فرستاد grounders در نیم-زمینه پشت Astros’ پیچیده در Ballpark را از کف سواحل است. کوزه انداخت اغل گاو یا حشم جلسات. هر فهرستی پارچ بود و در دست به جز زاک Greinke که نشان داد او نمی تواند از ورود تا زمانی که قرارداد موظف به گزارش تاریخ Feb. 22. چرا ؟ “از آنجا که او زاک Greinke,” مدیر گرد و خاکی بیکر توضیح داد.

هیچ کس در یک Astros یکنواخت بود صحبت کردن در مورد ثبت نام-سرقت مگر اینکه یک رسانه عضو آن را آورده و حتی پس از آن تنها اکراه.

“ما آن را پشت سر ما” پارچ براد طاووس گفت. “… ما در حال حرکت رو به جلو است.”

“آن را در گذشته در حال حاضر گفت:” بیکر که در ماه گذشته جایگزین A. J. Hinch پس از دومی به حالت تعلیق و سپس اخراج در پی لیگ اصلی بیس بال را در گزارش ثبت نام-سرقت رسوایی. “من امیدوار هستم بازیکنان ندارد, برای پاسخ به هر گونه سوال بیشتر در مورد آن — چون چند بار می تواند به شما می گویند همان چیزی است ؟ آن زمان برای ما به کار قرار داده و آن را پشت سر ما برای آمرزش بخواهید. بچه ها گفته بودند متاسفم. …

“فقط می خواهم اگر شما یک استدلال خود را در خانواده: هر کس آن را دریافت کند. در حال حاضر آن را بیش از و آن را اشاره نمی [دوباره] و یا دیگری آن مردد است. و ما در حال تلاش برای اجازه دهید آن را معطل.”

به وضوح و طبعا آستروس می خواهید می شود قادر به تمرکز بر روی 2020 فصل و بازگشت به آشنا ریتم و روال آموزش بهار. متاسفانه برای Astros که به نظر می رسد غیر ممکن است در کوتاه مدت — و این منصفانه است که به تعجب که آیا برای بازیکنان و رنگ آمیزی با طرح چیزهایی که همیشه می توانید دوباره عادی.

در سراسر بقیه بیس بال جمعه بود و روز دیگر اختصاص داده شده به پاره آستروس. به جای صاف بیش از همه چیز به عنوان در نظر گرفته شده و پنج تیم گسترده عذرخواهی تور تنها به نظر می رسید به همه چیز را بدتر با صاحب جیم جرثقیل ادعا نشانه-سرقت طرح تاثیر نمی گذارد نتیجه بازی — نتیجه حفظ اعتبار هوستون 2017 سری جهانی عنوان و بازیکنان به دلیل خودداری از بحث در مورد جزئیات این طرح و عقب نشینی به یک تعداد انگشت شماری از نقاط صحبت کردن هنگامی که فشرده برای جزئیات بیشتر.

“من فکر کردم عذر خواهی شد هر چه گفت:” Bellinger که داجرز از دست داد به آستروس در سال 2017 جهان سری. “… من می گویند همه در لیگ های بزرگ از دست رفته احترام برای آن دسته از بچه ها.”

“من قطعا فکر می کنم [این طرح] تا به حال یک اثر در همه چیز بدون سوال گفت:” نیویورک یانکیز مدیر کل برایان Cashman که تیم را از دست داد به آستروس در لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری در سال 2017 و 2019. “هوستون آستروس شد برخورد با مزیت بیشتر از مخالفان خود را. این یک واقعیت است.”

خواسته جمعه در مورد جریان انتقاد از مخالفت بازیکنان Astros پارچ لنس McCullers جونیور گفت: “ما همه خطاب آن است. ما همه ایستاده با آنچه که ما به صورت جداگانه گفت و ما به دنبال به جلو به حرکت رو به جلو با 2020 باشگاه است.”

زمانی که Altuve خواسته شده بود روز شنبه برای واکنش خود را به مردم در سراسر بازی گفت آستروس’ عذر خواهی صدا مانور او گفت: “من را دیده اند این واکنش است.”

چقدر دیگر می تواند آستروس-ضربه به در ؟ خوب ترین گزارش تاریخ برای موقعیت بازیکنان نیست تا اواسط هفته آینده که به معنی وجود خواهد داشت حداقل چند روز بیشتر از آزرده بزرگ-نام و موقعیت بازیکنان خواسته بودن در مورد Astros آنها به عنوان قطره ای را به خود مربوطه اردوگاه برای آغاز بهار آموزش.

آن هم نه یک نگاه خوبی برای Astros زمانی که اعضای خود را تا سال 2017 قهرمانی تیم که در حال حاضر بازی برای تیم های دیگر هستند در آینده بیشتر و صمیمی علنا از holdovers هنوز هم با هوستون. روز جمعه سابق دسته شامل تونی کمپ, J. D. Davis و جیک Marisnick بیت بازیکن در سال 2017 Astros در حال حاضر با اوکلند دو و میدانی (کمپ) و متس نیویورک (دیویس و Marisnick).

دیویس با استفاده از کلمه “شرمنده” — کلمه ای که پدیدار نیست از لب هر زمان Astros در روز پنج شنبه — برای توصیف احساسات خود را بیش از نیاز شرکت در این طرح است. او همچنین به نظر می رسید به درک بیشتر از هم تیمی های سابق خود آسیب اقدامات خود را تحمیل بر ورزش است.

“این وحشتناک برای بازی بیس بال,” او گفت:. “بیس بال در زمان یک زن و شوهر از گام به عقب به دلیل این وقایع است.”

کمپ ارائه جزئیات بیشتر در مورد این طرح بیش از هر زمان Astros گفت او نزدیک شد در سال 2017 توسط یک بازیکن کهنه کار (که نام او نشان می دهد) پرسیدن که آیا او می خواست برای شرکت در این طرح — که در آن آستروس با استفاده از این دستگاه برای رهگیری نشانه هایی از مخالفت فو سپس رله از نوع زمین به hitter وظیفه با کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند. با توجه به کمپ او پاسخ داد: هیچ.

“من فقط سعی کردم برای قرار دادن سر من پایین و بازی سخت و واقعا نگرانی خودم را با آن گفت:” کمپ که هم تیمی در اوکلند شامل مایک Fiers سابق Astros کوزه-تبدیل-whistleblower که در معرض این طرح در یک داستان منتشر شده توسط ورزشی در ماه نوامبر.

Marisnick آمد نزدیک تر از هر زمان Astros به پذیرش این دیدگاه بیان شده اغلب در سراسر بازی: 2017 جهان سری عنوان آلوده است.

“این سخت است برای گفتن که اگر تیم خواهد میرم برنده سری جهانی با یا بدون [طرح],” او گفت:. “این یک تیم خاص. اما من می توانید ببینید که چرا مردم با مشاهده آن که در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de