HomeVisit

2001 خانه در خیابان ماساچوست ارتفاعات محله طراحی شده توسط محمد Ghafoorian. قیمت 12 میلیون دلار است چهارم-گران قیمت ترین خانه در بازار در این منطقه است.

از بسیاری از خانه های محمد Ghafoorian طراحی شده در طول زندگی حرفه ای او به عنوان یک معمار و یک در خیابان ماساچوست ارتفاعات محله خاص است — و نه به خاطر آن است چهارم-گران ترین اقامت برای فروش ذکر شده در این منطقه است.

اما از آنجا که او طراحی آن را برای خانواده اش.

Ghafoorian یک موفقیت حرفه ای در ایران قبل از رفتن همسر و دو فرزند خود به کالیفرنیا در سال 1989. این Ghafoorians نقل مکان به منطقه در سال 1995 اجاره یک خانه در جورج تاون در حالی که او scoured شهر به صورت کامل در سایت برای ساخت یک خانه.

بعد از مدت ها جستجو Ghafoorian یافت زیادی با اجرا کردن خانه صورتی که تا به حال بوده است سنگال سفارت. او نشانید خانه و پس از صرف چند ماه آینده طراحی رویای خود را از خانه.

“زمانی که او به اینجا آمد و او رفت و دیدم بسیاری از خانه ها در اینجا به طوری که طراحی خانه مسابقات پالت سی از این محله — حداقل این چیزی است که او در تلاش بود به تصرف خود گفت:” پسر خود رضا Ghafoorian.

به گفته رضا, قبل از طراحی خانه پدر در بازدید از این سایت اغلب از طریق چند فصل به دنبال در نور در طول روز است. او خود را تکمیل پیش نویس برای اولین بار در سال 1997 اما راضی نیست. او ادامه داد: به سرهم بندی کردن با چگونه خانه گرا تعویض اتاق در اطراف دوم و نهایی پیش نویس است.

“او تا به حال به مطمئن شوید که نمایش است که او ایجاد خواهد یک درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی” رضا گفت. “او خواهد مطمئن شوید که در طراحی زمانی که شما در ویندوز می بینید بیشتر بهتر انداز از خیابان یا خانه درب بعدی. برای صبحانه او می خواست به نور صبح پس از او قرار داده صبحانه منطقه در سمت شرق. اتاق ناهار خوری است که در سمت غرب پس از شما دریافت بیشتر نور بر آن طرف در بعد از ظهر. … او قرار داده و بسیاری از پنجره ها در جنوب شرقی و شمال غربی به طرف سعی می کنید برای گرفتن بهترین نور در سراسر خانه.”

HomeVisit

Ghafoorian صرف چندین ماه طراحی خانه و رفت و از طریق دو پیش نویس قبل از او راضی بود.

محمد Ghafoorian بود به عنوان دقیق و سخت در مورد ساختمان خانه که در زمان حدود 18 ماه به عنوان او در مورد طراحی.

“هر قطعه از این خانه او می گویند در مورد هر بخشی از آن” رضا گفت.

از سفارش مواد به استخدام پیمانکاران فرعی Ghafoorian بود خاص در مورد ساخت و ساز. او تا به حال کارگران اضافه تیرهای چوبی به منظور تقویت ساختار.

“من فکر می کنم این دلیل است که او مطمئن بود چوب است که قوی” رضا گفت. “او تا به حال هرگز کار با چوب قبل از. این اولین بار بود او با استفاده از مواد است که استفاده از آنها در آمریکا”

Ghafoorian در زمان مراقبت هایی در ساخت چرا که او می خواست بهترین ها را برای خانواده اش. بیشتر از همه او می خواست برای حفظ خانواده خود و او ایجاد دو واحد آپارتمان در طبقه بالا که در آن او امیدوار است دو فرزند خود و خانواده های خود زندگی می کنند.

“او فکر کردن در مورد همه ما همه در حال حرکت با هم” به خانه رضا گفت. “او می خواست هر کس به اینجا می آیند و در اینجا زندگی می کنند.”

HomeVisit

Ghafoorian بود به عنوان دقیق و سخت در مورد ساختمان خانه که در زمان حدود 18 ماه به عنوان او در مورد طراحی.

Ghafoorian هرگز متوجه شدم که رویای. او کشته شد و در سال 2012 پس از یک درخت در نزدیکی خانه اش سرنگون طی یک طوفان شدید. این درخت در زمان پایین قدرت خط سقوط کرد که در اتومبیل خود باعث آن را به پشت سر هم به شعله های آتش. به عنوان Ghafoorian شتافت از خانه خود را با یک آتش نشانی ، او پا روی سیم زنده است.

سال 2001 در خانه های بزرگ قلم با 25-پا سقف و 10-پا بلند شیشه ای درب که منجر به یک تراس بزرگ. چوب گیلاس استفاده شده برای درب های طبقه قاب و cabinetry آشپزخانه. وجود دارد 11 شومینه گاز سه تن از آن ها دو طرفه; هر کدام از این سنگ مرمر ایتالیایی را احاطه کرده است. اول-طبقه کارشناسی ارشد مجموعه دارای دو طرفه شومینه بین اتاق خواب و یک اتاق نشیمن و یک سنگ بالکن, دو, راه رفتن در جعبه و خود و دستشویی و حمام. طبقه بالا دارای دو سوئیت آپارتمان با مناطق زندگی و kitchenettes. آسانسور اجرا می شود برای هر سطح. سطح پایین تر تا 4000 بطری متوسط-کنترل انبار شراب. پارکینگ زیرزمینی با ظرفیت پنج خودرو.

هشت اتاق خواب, 11 -, حمام, 11,000 فوت مربع خانه سنگ ذکر شده است در $12 میلیون.

مثال: 3036 وودلند دکتر NW, واشنگتن d. C. لیست عوامل: وندی Gowdey و پاتریس زاویه TTR Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول قبلی خانه های هفته بیشتر املاک و مستغلات:: داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی آشپزخانه روند برای سال 2020 یک نگاه دقیق تر در طراحی حمام روند برای سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im