2020 انتخابات می تواند به نوبه خود در این اتحادیه رای دادن. اما خود تاییدیه? آن را پیچیده است.

حتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک زمین به کارگران — بخش قابل توجهی از کمپین 2016 — بخش مرکزی پیشنهاد انتخاب مجدد خود را.

اما یک نمونه ثابت از انتخابات فصل شده است تا حد زیادی وجود ندارد: اتحادیه تاییدیه. عمده ملی و بین المللی اتحادیه های کارگری خودداری از حمایت از یک نامزد تا کنون درمان های سیاسی scrum با بیشتر احتیاط از در سال های گذشته.

در سال 2015 بسیاری از بزرگترین کشور اتحادیه های بیشتر تراز وسط قرار دارد با دموکرات نامزد از حزب جمهوری خواه آنهایی که ساخته شده خود را بر میدارد و قبل از اولیه نجومی آغاز شد.

اما در این سال هیچ یک از کسانی که در اتحادیه های کارگری حمایت از یک نامزد در عین حال در بخشی به دلیل بسیاری را به خود جلب کرد آتش از رتبه و فایل کاربرانی که بسیج در سراسر برنی ساندرز آخرین بار در اطراف.

“اتحادیه های کارگری در حال نگه داشتن خود را در پودر خشک” گفت: Dane Strother های سیاسی دموکراتیک مشاور که انشعابات وقت خود را بین واشنگتن و کالیفرنیا. “ما تا به حال هرگز اولیه مثل این….من فکر می کنم هر کس در تلاش است برای دیدن چگونه این می لرزد.”

تاییدیه از اتحادیه ها و فصل های محلی از ملی اتحادیه های نورد شده در, اما با دست خود به رایگان در وزن بعد از عمده اتحادیه دیدم عواقب ناشی از یک رویکرد سنگین در سال 2016.

در این سال ساندرز که فقط برنده نیوهمپشایر اولیه منجر بسته با بیش از 15 اتحادیه تاییدیه. ملی او تایید شده توسط آمریکا پستی اتحادیه کارگران که حدود 200000 اعضای پرستاران ملی ایران که حدود 150000 ملی اتحادیه بهداشت و درمان کارگران با حدود 15000 و ایالات الکتریکی رادیو و دستگاه کارگران آمریکا با حدود 35000 نفر از اعضای.

او نیز تایید شده توسط گروه های کوچکتر مانند اتحادیه های معلمان در لس آنجلس منطقه خلیج نوادا و ورمونت سرویس کارکنان بین المللی اتحادیه های محلی در نیوهمپشایر و فصل بین المللی اخوان الکتریکی کارگران در آیووا.

بایدن تایید کرده است حداقل هفت اتحادیه های کارگری از جمله انجمن بین المللی آتش نشانان با 320,000 اعضای ادغام اتحادیه حمل و نقل با حدود 200000 کارگری و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران با حدود 750,000 اعضای. و الیزابت وارن تایید شده توسط حداقل سه اتحادیه های کارگری. پیت Buttigieg و ctq که انجام شده به خوبی در مقدماتی تا کنون نشده است تایید شده توسط هر.

در یکی دیگر از نشانه های خود را بیشتر مشورتی رویکرد در این سال اتحادیه های کارگری انجام شده است بیشتر کمک رسانی به اعضای خود را برای یادگیری در مورد دیدگاه های سیاسی خود را مانند داخلی انجام شد. اکثریت احتمالا خط تا پشت هر کدام از نامزد حزب دموکرات ظهور از کبودی اولیه فصل رهبران اتحادیه گفت.

“هر یک از نامزدها دارای یک پلت فرم بهتر و ضبط بر روی مسائل کار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: سارا نلسون رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA AFL-CIO که ساخته شده است نه تایید در مسابقه. “اما تا کنون و بالاتر از ادوارد و الیزابت وارن ارائه یک تغییر چشمگیر به قانون کار که به مردم واقعی سهام در کشور ما و دموکراسی ما و به اشتراک گذاری در ارزش است که ما ایجاد شده است.”

اتحادیه های کارگری نشان داد نفوذ خود را در راه های دیگر این چرخه انتخابات از طریق نرم افزار-سیستم عامل اتحادیه تبلیغ توسط بسیاری از نامزدان اصلی. برای مثال همه دونده جلو پشتیبانی فدرال “طرفدار قانون” قانون است که فقط به تصویب مجلس خواهد بود و به کارگران قدرت بیشتر طول اختلافات در محل کار. تمام داوطلبان همچنین می خواهید به لغو “حق کار” قوانین اجازه می دهد که کارگران به انتخاب کردن از پرداخت حق عضویت اتحادیه. چنین جهانی برای حمایت از نیروی کار را بالا مقننه اولویت است نشانه دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال گرفتن کارگران با مسائل به طور جدی کار طرفداران و رهبران اتحادیه گفت.

و امتناع توسط نامزدها برای عبور از خطوط اعتصاب تقریبا منجر به لغو دو دموکراتیک بحث — برای اولین بار در لس آنجلس که در آن کافه تریا کارگران قابل توجه برای یک قرارداد جدید در Loyola Marymount University و سپس در اوهایو که در آن نامزدها متعهد به حمایت از کارگران در یک بحث با بحث های میزبان سی ان ان. در هر دو مورد شرکت های حل و فصل با کارگران روز قبل از حوادث به عنوان فشار افزایش یافت.

“است که بسیار گفتن” گفت: جیمی هورویتز یک مشاور به چند اتحادیه های کارگری در واشنگتن است. “هر نامزد می خواهد دیده می شود در منطقه ای در زمینه به عنوان یک دوست از کار است.”

برای اتحادیه کارگران مانند اسکندریه کاتلر ملی توجه شده است چشم باز. 23 سال خدمات مواد غذایی کارگر در غرب پنسیلوانیا با SEIU, کاتلر این فرصت را به میزبان برنی ساندرز در خانه او و سپس او را به کار با او در اتوبوس در باران. او همچنین شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو با نیویورک بهداشت ، کریستن جیلیبرند و سابق تگزاس کنگره Beto o’rourke, بازگشت زمانی که آنها در انتخابات ریاست جمهوری.

هنوز کاتلر گفت: او واقع بینانه در مورد تمام توجه داده شده به کارگران مسائل.

“من فقط احساس مانند آن را در حال گرفتن بیشتر به طور جدی از آنجا که ما در حال هل دادن این موضوع,” او گفت:. SEIU نهایی تایید به معنی کمی به او رای او اضافه شده است.

اتحادیه های کارگری هنوز هم قدرتمند constituency — 15-18 درصد از رای دهندگان در سال 2016 از خانواده ها با حداقل یک عضو اتحادیه — اما این سوال باقی می ماند در مورد چگونه قابل اعتماد اعضای اتحادیه را به نوبه خود به صورت دموکراتیک حریف در نوسان کلید متحده از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که در آن تهمت برنده حاشیه نازک. این کشورها حتی بیشتر اتحادیه خانواده ها و سپس کل رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید نظر به کارگران ناراضی بود و بخش مهمی از موفقیت خود را در سال 2016 ، هیلاری کلینتون ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در اتحادیه خانواده ها تنها نه درصد از نیمی از 18 نقطه حاشیه باراک اوباما بر میت رامنی در سال 2012 با توجه به انتخابات داده است. که دیفرانسیل بود به اندازه کافی به تعادل را در این سه کشور با توجه به تجزیه و تحلیل پنج سی و هشت.

“سفید و آبی و یقه مردان ناراضی گفت:” هنک Sheinkopf جانباز سیاسی دموکراتیک مشاور در نیویورک است. “و چالش برای اتحادیه های کارگری این است که آیا آنها می توانند اجازه نمی دهد که به اتفاق می افتد دوباره.”

“اتحادیه باید برای اثبات آنها باید هر آب,” او گفت:. “آنها تنها راه آنها می تواند ثابت کند که با ارائه. شما تحویل نمی, شما نمی باید هر گونه آب.”

Peter L. Francia, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای شرق و متخصص در نقش اتحادیه های کارگری در سیاست اشاره کرد که رئیس جمهور تهمت همچنان به زمین خود را به عنوان بهترین جواب برای کارگران سرخورده سال از برون سپاری و معاملات تجاری مانند نفتا.

“حزب دموکرات نامزد است که به غیر روحانی کردن یک مورد برای آن دسته از کارگران به سعی کنید به آنها را متقاعد کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی ارائه” Francia گفت. “نامزدها که تفاوت را برای جلوگیری از رای دهندگان می تواند یک تفاوت بزرگ در این مسابقه است.”

لی ساندرز رئیس جمهور آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان گفت: او نیست نگران مغلوب ساختن پیشی جستن پیدا کردن حمایت در میان اتحادیه کارگران است.

“ما صدمه شده اند در سه سال گذشته وعده های شکسته,” او گفت:. “آنها را به حال خود صدای سرقت در کشورهای که در آن چانه زنی جمعی وجود ندارد هر بیشتر. ما تا به حال JANUS مورد. ما باید مالیات بر بهداشت و درمان ما مالیات بر امنیت بازنشستگی و پس از آن رئیس جمهور بودجه که جمعه فقط نشان می دهد که در آن سر خود را است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su