20 بهترین آلبوم ها از سال 1995 رتبه از واحه به Alanis Morissette

On 13 مارس سال 1995 Radiohead را نقطه عطفی آلبوم دوم منتشر شد به تحسین گسترده. یک چهارم از یک قرن بعد (در حال حاضر وجود دارد جدی فکر می کردم) شهرت خم به عنوان یکی از بهترین آلبوم های 1990 – با چنین زیبا آهنگ حرکت به عنوان “Fake Plastic Trees”, “بالا و خشک”, “ستاره سیاه” و “خیابان روح (محو)” – ماندگار.

البته 1995 نیست فقط هر سال برای موسیقی است. این سال بود که Britpop جنبش اوج خود رسیده میان بسیار به کرات, تلخیص-سوخت رقابت بین تیرگی و واحه. و خیلی بیشتر وجود دارد در ارائه بیش از حد. Radiohead خود را هرگز نمی تواند pigeonholed به عنوان Britpop و در سال 1995 کلاسیک سال برای آلبوم در سراسر موسیقی طیف – به عنوان شما را از این لیست از سال را به 20 بهترین آلبوم.

20. بازیگران – همه تغییر
كلاسيك دهه شصت در دیدار Britpop در لیورپول گروه عالی اولین. جان Leckie تولید و اصلی مرد جان قدرت خود را به ارمغان آورد La اعتبار تا گیتار و هارمونی بدرخشد. آمار تک آهنگ “Walkaway” “بسیار خوب” و “طوفان شن” در میان برجسته و “سرزمین موعود” با fuzzed نیل جوان گیتار و یک Ritchie Furay مانند آوازی ندارد صدا از محل در بوفالو اسپرینگفیلد اولین آلبوم.

19. این Jayhawks – فردا چمن سبز
هدایت روح گرم Parsons alt/کشور مشاهیر ” چهارمین آلبوم آنها را در بر داشت خود را در اواسط حرفه ای پمپ. زرق و برق دار, ملودی و مشتاق خواننده روشن “دو قلب” و درد بازکن “آبی” در حالی که “واقعی نور” و “ده بچه های کوچک” نمایش rockier رویکرد است. پوشش از زمان “بد” رسیدن به نزدیکی غیر ممکن است شاهکار بافی ابریشم از یک Grand Funk راه آهن آهنگ.

18. Blur – The Great Escape
“خانه کشور” ممکن است برنده مجرد مسابقه با واحه اما فرار بزرگ‘s شهرت به نوسان در طول سال. هنوز هم وجود دارد یک دامنه گسترده ای به آهنگ ها در اینجا, بهترین از آن – “محو” و “جهانی” (یکی از تاری بلند پروازانه ترین) the Kinks مانند “Charmless مرد” و دست زدن به تصنیف “یوکو و هیرو” – اطمینان از فرار بزرگ تا یک جایی در این لیست است.

17. Alanis Morissette – Jagged Little Pill
یکی از بزرگترین و مهمترین موفقیت های غیر منتظره از سال 1995 گرمی آلبوم-از-این-سال برنده قرار داده بسیار فرفورژه Morissette در اعترافی خواننده و ترانه سرا نقشه. برخی از پیدا امان موز زل زده و سازش زبان طاقت فرسا است. با این وجود قدرتمند آهنگ ها مانند “مضحک” “شما Oughta Know” و “دست در جیب من” زده وتر با بسیاری از این آلبوم به فروش می رسد ریختن-بارهای.

16. انگور سیاه – آن زمانی که شما در حال مستقیم… آره
این ققنوس-مانند افزایش از خاکستر مبارک روزهای دوشنبه در صدر نمودار. آثار از صدا باقی مانده است اما در توانا حماسه “کشیش سیاه انگور”, “کلی قهرمانان” و “لرزش پول خود را” شان رایدر پیوست توسط رپر کرمیت و remixing گورو دنی صابر, بدون شرمندگی غارت مختلف به کاتالوگ اضافه کردن hip hop, rock, soul و funk به 24 ساعت ،

15. زباله – زباله
این دانستن, grungy ترکیبی از سبک – که ریاست آن شرلی منسون یکی از چهره ها و شخصیت های سال بود فوق العاده اولین laced با حلقه ها و نمونه. دستگیری بازکن “Supervixen” بلافاصله کاغذ برداشته توجه با آن توقف/شروع موتیف و در میان چند وجهی شیار دروغ کوبیدن تک آهنگ “دختر احمق”, “عجیب و غریب” و “تنها زمانی که آن را باران”.

14. پل والر – استنلی جاده
با Steve Winwood guesting در “هیزم شکن و پسر” و “صورتی در دیوارهای سفید”, دوست داشتنی ترافیک پرنیان نفوذ سرگذشتی جانشین وحشی چوب. شرح داده شده توسط Weller به اوج خود حرفه انفرادی خود را به آن نقطه تاول بازکن “را Changingman”, روح تصنیف “شما چیزی به من” و “بال سرعت” و شوم “ظروف خدایان” رتبه در میان Weller بهترین.

13. The Smashing Pumpkins – ملون Collie و بی نهایت غم و اندوه
“غیر ممکن ممکن است,” بیلی Corgan exhorts در برجسته “امشب امشب” که به شرح زیر باز کلام و واقعا ضربه شروع می شود این post-grunge کلاسیک. Corgan پس از آن تلاش برای اثبات آن در یک wildly بلند پروازانه و نفس بی پروا دو آلبوم – که حتی در دو دقیقه و با یک آرایه خیره کننده از سبک نیست نفس بیش از حد خود را که همچنین شامل دیگر ضروری Pumpkins آهنگ ها “1979”, “صفر” و “پوزه”.

12. الیوت اسمیت – الیوت اسمیت
اسمیت lo-fi آلبوم دوم شد و قالب خود را برای موفقیت در آینده و تحسین. تاریک آلبوم با اسمیت عریان روح خود را در سراسر آن انگشت برداشت گیتار و مسکوت تحویل که یاد نیک دریک. اعتیاد و افسردگی امد و شد زیاد به زیبایی ساختار آهنگ ها مانند “سوزن در هی” “بزرگترین دروغ” و “برادران مسیحی بود اما شکننده صمیمی رکورد پاداش تکرار گوش دادن.

11. Elastica – Elastica
سینه توسط یخبندان ice قبل از ازدواج جاستین Frischmann این magpies تهدید برای تبدیل شدن به بهتر شناخته شده برای باندهای آنها پاره کردن اولیه تک آهنگ “اتصال” (سیم) و “بیداری” (The Stranglers) هر دو در اینجا یافت نشد. اما Elastica آلبوم به سرعت طراحی شده راه خود را به شماره 1 در نمودار خود را با نام تجاری تند و تیز پانک نگرش قابل توجه طلا در Britpop بنر سال است.

10. Leftfield – Leftism
باشگاه موسیقی وارد جریان اصلی با این جیوه جایزه-نامزد آلبوم. تکنو, پانک, بیهوشی, ragga قبیله ای شعارهای آن را همه در اینجا – و آشنا حتی به uninitiated به لطف مکرر رسانه ها با استفاده از آهنگ های مانند “آزادی از فشار” و “آواز زندگی”. قابل توجه بیش از حد به صورت بسیار موفق همکاری با تونی Halliday (“اصلی”) و John Lydon را وحشی صوتی بر روی “باز کردن”.

9. PJ Harvey – به شما عشق من
هاروی rootsy آلبوم سوم خو خشم از قبل کار می کند اما هاروی تم پایدار مانند تناقض بین نفسانی و روحانی باقی می ماند در آهنگ های مانند “رقصنده”. “ارسال عشق خود را به من” بود که جریان اصلی دستیابی به موفقیت در حالی که کلید پیگیری مسلما بهترین آلبوم “طرف آب” بود و سرد برش از باتلاق بلوز.

8. Bjork – پست
با اندک توجه به مشکل دوم آلبوم کلیشه این واقعا هنرمند اصلی تولید درخشان التقاطی آلبوم کاوش در محیط و الکترونیک همراه با معمول پاپ و آوانگارد ، دمدمی تک “آن را Oh So Quiet” برداشت سرفصل اما رشته-لادن “Isobel” فوق العاده عامیانه/تکنو ترکیبی “Hyperballad” و صنعتی بیت از “ارتش از من” ثابت کرد بسیار با ارزش تر است.

7. نوجوان Fanclub – جایزه بزرگ
تمام نشانه های هنر گرامی به طوری که بسیاری از آنها در اینجا – بزرگ هارمونی و ملودی jangly گیتار متزلزل و در عین حال ریز گردد تولید مجموعه ای از با شکوه بزرگ ستاره Byrds و ساحل پسران-آهنگ را تحت تاثیر قرار. “Verisimilitude”, “don’t Look Back” این سرخوشی “من آن را روشن” و “Sparky رویای” مطلق هستند شگفتی های ساخت این بوسيدن’ بهترین رکورد.

6. جیوه برگرد – ببینید شما در طرف دیگر
در دسترس تر از آوانگارد psychedelia از آثار قبلی این محیط رویایی و جلال خارج از ماشین چین دهنده برای تلفن های موبایل از جیوه برگرد آلبوم سوم و پیش بینی فراری ها. دیوید بیکر خروج دست صوتی وظایف به جاناتان Donahue و jazzy شکوفا و سرسبز ارکستراسیون تحت سلطه. “ناگهان بارقه امید”, “ابدی بازو” و “مسابقه جزر و مد” فقط برخی از با شکوه گسترده شگفتی های بر روی صفحه نمایش در اینجا.

5. خمیر – کلاس های مختلف
Jarvis Cocker آموزش دیده خود زردي چشم در انگلیسی, اجتماعی و آداب و رسوم جنسی در پالپ دستیابی به موفقیت آلبوم ایجاد خود را به عنوان wittiest ترین بیان songsmith از نسل او. شرح حال “Mis-اشکال” و بدسم “من جاسوسی” که در آن او آن را کاملا روشن چه با خود سال در پروونس Provence خیره و گرامی “مردم عادی” کاکر ایجاد یک سرود برای سنین.

4. Supergrass – من باید Coco.
شادی از آغاز تا پایان, پر از طنز و جنون پانک انرژی زیادی در قلاب و ملودی های خود را در طیف گسترده ای از سبک های فراگیر و همه شیوه ای از دهه شصت و هفتاد را تحت تاثیر قرار. “سکس با ریش ریش شدن”, “خوب”, “Mansize Rooster”, “لنی” و “زمان” فقط برخی از singalong کلاسیک که به دست آورده این اولین جایگاه ویژه ای در کشور را دل.

3. از روی حیله و تزویر – Maxinquaye
یک brooding پارانویا ساکن این اخلال اما کاملا قانع کننده سفر از طریق ذهن trip hop استاد. از روی حیله و تزویر با هم ادغام شدند ژانرهای مختلف, نمونه, عمومی, Enemy, The Smashing Pumpkins اسحاق هیز و مایکل جکسون بیش از یادگاران آهسته hip-hop beats و خارج از ماشین چین دهنده برای تلفن های موبایل در کنار اثیری گاهی اوقات شوم خواننده زن. یک چهارم از یک قرن در Maxinquaye باقی می ماند و نوآورانه و با نفوذ و لعنت-نزدیک به کامل است.

2. واحه (چه داستان) شکوه صبح
تنها موضوع هنوز برای بحث در مورد این آلبوم این است که آیا یا نه آن را trumps قطعا شاید به عنوان واحه بهترین ساعت است. برای من با استادی آهنگسازی و مطمئن اجراهای اینجا فقط لبه آن وجود دارد به سختی یک قدم اشتباه. “Champagne Supernova”, “بازیگران بدون سایه”, “افتخار صبح”, “don’t Look Back in Anger” و “Wonderwall” فوق العاده هستند با بقیه به مراتب پشت سر نیست.

1. Radiohead – خم
افسرده, افسرده و در عین حال زیبا و ملودیک و نشاط بخشی با تام یورک را شکنجه, شعر و نگران falsetto کاملا همسان به افزایش گیتار رانده soundscape به ندرت چنین گسترده جاه طلبی بوده است تا bountifully برآورده از Radiohead, مرز هل دادن آلبوم دوم. حماسه در قد و قامت و چشم انداز و در عین حال قابل ملاحظه ای صمیمی خم ایستاده بود جدا از Britpop و هر چیز دیگری در این طبقه از سال 1995.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>