به 2 تریلیون دلار امداد لایحه عظیم است اما آن را نمی خواهد جلوگیری از یک رکود اقتصادی

“با هر اندازه گیری این است که یک بسته محرک. یکی از چیزهایی است که آن را می تواند به توقف رکود اقتصادی است که در حال آمدن است” گفت: جیمز مک کین ارشد جهانی اقتصاد در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است.

اقتصاددانان می گویند کنگره واکنش بیش از حد آهسته بیش از حد ناشی از خست و بیش از حد متمرکز شده وال استریت شرکت در طول رکود بزرگ که مانع از چرخش سریع تر است. بسیاری از تحلیلگران می گویند کنگره باید از اعتبار برای انجام بهتر این زمان. این بسته امداد است که بیش از دو برابر $830 میلیارد است که کنگره با تصویب در سال 2009. آمد آن هم در چند روز و آن را به مراتب بیشتر و هدفمند در خیابان اصلی.

طبقه متوسط و کم درآمد آمریکایی ها در میله میله برای دریافت $1,200 چک (بیشتر برای افرادی که با کودکان و نوجوانان). صاحبان کسب و کار کوچک به زودی دسترسی به $10,000 اضطراری کمک های مالی و میلیون ها نفر در وام. و هیچ پول اضافی خود را کنار بگذارند برای بیکاران. تنها حدود یک چهارم این پول را به شرکت های بزرگ این زمان در اطراف, از جمله میلیاردها دلار اختصاص داده شده برای بوئینگ و هواپیمایی.

اما اقتصاددانان می گویند دو کلید مشکلات باقی می ماند: رفع بحران بهداشت و درمان و گرفتن پول به مردم در زمان.

کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG پیش بینی آن را حداقل شش تا 10 هفته برای دولت به یک مقدار قابل توجهی از پول پرداخت شده. این مدت زمان طولانی برای گذاشته شدن کارگران و صاحبان کسب و کار کوچک با هیچ پول در آینده به صبر کنید. آن را می سازد آن را کمتر احتمال دارد آنها را به گزاف گویی به سرعت.

“وجود ندارد برخی از سحر و جادو دکمه راه اندازی مجدد برای اقتصاد” شکارچی گفت. “قبل از این پول وارد, وجود خواهد داشت مقدار زیادی از خسارت های ناخواسته به اقتصاد است. که رفتن به راه اندازی مجدد آن دشوار است.”

جیمز بولارد اشاره کرد اقتصاددان و رئیس بانک فدرال رزرو سنت لوئیس قرار دادن یک خنک کننده هوا از آنچه پیش برای این کشور در ماه های آینده: او انتظار دارد که 46 میلیون آمریکایی بیکار باشید (30 درصد از کارگران) و بی سابقه 50 درصد کاهش اقتصادی در خروجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است ایده گرفتن مردم به کار مارس 12. هنوز مقامات بهداشت عمومی نمی فکر می کنم که واقع بینانه است و رفتن بیش از حد به زودی می تواند یک دوم سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر را وادار بیشتر خاموش شدن ناگهانی.

ملت انتخاب است به تعطیل بسیاری از اقتصاد را به صرفه جویی در زندگی می کند شاید به عنوان بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از زندگی رسیده بود ، ایالات متحده به این بیماری همه گیر را تحت کنترل قبل از زندگی روزمره و کسب و کار می توانید به هر چیزی از راه دور عادی. آن را هنوز هم ناشناخته بزرگ که چه خواهد شد.

رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-Ky.) اعلام کرد مجلس سنا در کف یکشنبه که “این است و نه حتی یک بسته محرک آن است که کمک های اضطراری.” اقتصاددانان توافق دارند. این 2 تریلیون دلار نیست در مورد تقویت اقتصاد آن را در مورد تلاش برای جبران مردم برای چه چیزی می تواند از 2.5 تریلیون دلار از دست رفته کسب و کار و حقوق و دستمزد در هفته های آینده. و این بهترین سناریو. ضرر و زیان خواهد بود عمیق تر اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد به تابستان است.

برای جلوگیری از افسردگی امداد پرداخت به کارگران و صاحبان کسب و کار به اندازه کافی سریع برای جلوگیری از یک واکنش زنجیره ای از درد که در آن یک فرد می رود از کسب و کار و که باعث شکست دیگری و دیگری.

بولارد سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور خوشبین است که اقتصاد را به گزاف گویی در نیمه دوم سال 2020 است. او این مقایسه به رانندگی یک ماشین 70 مایل در ساعت در بزرگراه ها و سپس به سرعت به خزیدن برای یک منطقه ساخت و ساز. امید است این خودرو می تواند انتخاب کنید به عقب به سرعت پس از خروج از منطقه ساخت و ساز, اما آن را نمی داده است.

“این کافی نیست که کنگره تصویب چیزی یا به تغذیه قرار دادن برنامه های جدید به جای به حفظ نقدینگی آن را در واقع اجرای آن برنامه ها” که مهم است.

برای دریافت یک واقعیت بررسی آنچه اتفاق می افتد به اقتصاد ایالات متحده تماس یک صاحب کسب و کار. تقریبا همه به شما خواهد گفت که کسب و کار به شدت پایین — یا بسته — و آنها هیچ سرنخی که تغییر خواهد کرد. در روزهای اخیر بسیاری از این صاحبان کردیم به هر کسی که آنها فکر می کنم — بانکداران بیمه سیاستمداران و دوستان و مشتریان کسب و کار کوچک و مقامات دولت — در مورد گرفتن یک وام و یا کمک. اما هر کس در حال انتظار برای دیدن آنچه که کنگره می کند اولین ترک صاحبان کسب و کار ترس آنها را اجرا خواهد کرد از پول قبل از اینکه کمک می رسد.

جان راسل شروع به کوچک با تکنولوژی شرکت Webconnex در سال 2008 اما او می گوید این بحران است و حتی سخت تر به حرکت از رکود بزرگ به دلیل آن را بسیار نامشخص هنگامی که آن به پایان خواهد رسید و یا اینکه آیا بهبود خواهد بود سریع یا آهسته. شرکت او باعث می شود مقرون به صرفه نرم افزار برای جمع آوری کمک های مردمی و حوادث و فرآوری شده در مورد 1 میلیارد دلار در کارت های اعتباری پرداخت در سال گذشته است. در حال حاضر بسیاری از آنها 2020 حوادث لغو ترک تقریبا هیچ پول در آینده است.

“اگر ما نمی رهایی از این لایحه در کنگره ما هیچ چاره ای اما برای انجام این کار اخراج گسترده گفت:” راسل از بنیانگذاران Webconnex که در استخدام 41 نفر است. “تیم ما مثل خانواده ما. برای ما 100 درصد تمرکز ما بر روی صرفه جویی در آن شغل است.”

راسل گرفته تبر به بودجه خود را. تبلیغات هزینه از بین رفته است. او در قطع کردن کارت های اعتباری. این شرکت موفق به پایان اجاره نامه آن در ساکرامنتو در پایان ماه. تمام سفرهای لغو شده است. کسانی که تصمیم گیری در حال حاضر ناهمواری در سراسر اقتصاد, برش درآمد برای کسب و کارهای دیگر.

اگر او را اخراج مانند بسیاری از رستوران ها و هتل ها, راسل می داند که این درد تشدید می شود. اما گرفتن وام سنگین در حال حاضر احساس مخاطره آمیز با توجه به عدم قطعیت است.

این یک داستان مشابه برای بسیاری از ایالت ها و شهرهای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر است. نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو یک دموکرات است خشمگین در آخرین کنگره بسته گفت: حدود 4 میلیارد دلار در کمک های اولیه است که تقریبا به اندازه کافی به عنوان دولت تلاش می کند برای مبارزه با ویروس ها و گوشت گاو تا مراقبت های بهداشتی و ایمنی پرسنل در طول بحران.

“من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند” کومو به خبرنگاران گفت.

هیچ اقتصادی راهکار برای نحوه رسیدگی به این بحران بهداشتی. کنگره و کاخ سفید گرفته اند اولین تلاش در کمک, اما بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند بیشتر مورد نیاز خواهد بود. و تنها چیزی که واقعا در نوبه خود این است که پایان دادن به این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>