این یک سورئال فصل مالیات.

15 آوریل به طور معمول می یابد و مردم با عجله به دریافت اظهارنامه مالیاتی خود را در زمان تکمیل و پرداخت آنچه را که آنها مدیون است. در عوض با تشکیل پرونده مالیاتی مهلت نقل مکان کرد و تا 15 ژوئیه تمرکز این هفته در “من کجا محرک پرداخت؟”

پیش بینی در اطراف $1,200 پرداخت که بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک دارای برچسب #StimulusCheck روند در توییتر.

یک خواننده از نیوجرسی با یک خانواده پنج ایمیل به من بگو فقط چک حساب بانکی نشان ‘امداد مالیاتی IRS’ در انتظار پرداخت.”

وزارت خزانه داری می گوید 80 میلیون آمریکایی باید دریافت پرداخت های خود را از طریق الکترونیکی سپرده آوریل 15.

اما اگر شما نمی بینید پول خود را در این هفته نگران نباشید. آن را در آینده. اولین پرداخت ها هستند که به طور خودکار فرستاده شده به افرادی که در زمینه یا یک سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرال و دریافت هزینه با استفاده مستقیم سپرده خزانه داری. از طریق پست چک به filers که به هیچ بانک اطلاعاتی به IRS خواهد شروع به بیرون رفتن قبل از پایان ماه آوریل است.

افرادی که دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی بازماندگان و یا مزایای از کار افتادگی و یا راه آهن مزایای بازنشستگی را به طور خودکار دریافت $1,200 محرک پرداخت اگر آنها واجد شرایط هستند. بودجه خواهد رسید به عنوان یک پرداخت مستقیم و یا با کاغذ چک کنید درست مثل یک به طور منظم سود پرداخت.

خود را برای دریافت پرداخت های کم درآمد آمریکایی جانبازان و دیگران واجد شرایط برای محرک بودجه که نیست نیاز به فایل فدرال بازگشت هم اکنون می توانید با استفاده از یک ابزار IRS راه اندازی در هفته گذشته. در سایت irs.gov به دنبال عنوان “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا.”

برای کسانی که قبلا ثبت شده اما نمی ارائه IRS با بانک اطلاعات بهترین راه برای دریافت پول خود را هر چه زودتر به بهره برداری از این سازمان “دریافت و پرداخت” ویژگی با توجه به راه اندازی در اواخر این هفته بر روی سایت IRS. این ابزار شما را قادر به خود را وارد کنید بانک مسیریابی و شماره حساب خود را به دریافت و پرداخت الکترونیکی است.

بنابراین آنچه را مردم انجام می شود با خود محرک دلار ؟

یک نظرسنجی جدید توسط گالوپ نشان داد که 35 درصد از آمریکایی ها قصد استفاده از این پول برای پرداخت صورتحساب. یکی دیگر از 16 درصد برنامه ریزی برای خرید اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و یا گاز. بیست و نه درصد صرفه جویی خواهد شد و یا سرمایه گذاری. کوچکتر درصد برنامه ریزی برای اهدای چک به موسسه خیریه و یا صرف در موارد غیر ضروری.

نظرسنجی انجام مارس 6-12 یافت که 13 درصد از بزرگسالان ایالات متحده در حال انتظار برای دریافت یک محرک پرداخت با وجود این دولت اطمینان که تقریبا هر آمریکایی دریافت خواهد شد.

تحت اقتصادی بسته امداد افراد به علت $1,200 اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص (AGI) است $75,000 یا کمتر است. زوج را دریافت خواهد کرد $2,400 اگر خود را AGI است 150.000 دلار یا کمتر است. گیرندگان با کودکان زیر 17 اضافی $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

شما دریافت پرداخت کاهش می یابد اگر شما AGI می افتد در زیر دامنه:

●$75,000 و $99,000/مجرد یا متاهل, تشکیل پرونده به طور جداگانه.

●$112,500 و $136,500/سرپرست خانوار.

●$150,000 دلار 198,000/عروسی پر مشترک.

پرداخت در حال کمرنگ با 5 دلار برای هر 100 دلار از درآمد بالاتر از متوسط نرخ دلار در محدوده خود را برای پر کردن وضعیت. افراد با یک AGI بیش از $99,000 نمی واجد شرایط برای یک محرک پرداخت. اگر شما کسب بیش از $136,500 و فایل به عنوان رئیس خانواده شما نیز واجد شرایط نیست برای پرداخت. قطع برای زوج است $198,000. شما نیز نمی توانید پرداخت اگر کسی دیگری می تواند ادعا می کنند شما به عنوان یک وابسته به مالیات بازگشت.

IRS می گوید آن را از طریق ایمیل نامه خود را به آخرین آدرس شناخته شده 15 روز پس از ارسال پرداخت کنید. این نامه را توضیح دهد چگونه خود را پرداخت ساخته شده بود و بگویید چه باید بکنید اگر آن نمی رسند.

[محاسبه چقدر شما می خواهید از 1200 دلار (یا بیشتر) coronavirus چک]

اگر شما در حال حاضر برنامه ای برای چگونه خود را صرف محرک پرداخت در اینجا چیزی است که من پیشنهاد می کنم:

صرف آن در ضرورت. اگر شما شده است با استفاده از اعتباری به استفاده از پول برای جلوگیری از ستون در بیشتر بدهی.

صرفه جویی در آن. در حال حاضر زمان برای ذخیره کردن پول نقد. اگر شما هنوز کار شروع و یا ساخت تا بودجه اضطراری خود را. کار شما ممکن است در معرض خطر در حال حاضر, اما آن را می توان در پایین جاده.

نمی روگرفت آن را در بدهی. بدهی کارت اعتباری شما است نه یک اولویت است. اگر درآمد شما کاهش یافته یا متوقف درخواست برای پرداخت استراحت از صادر کننده کارت خود را. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است گذاشته و یا furloughed فقط پرداخت حداقل دلیل در کارت اعتباری خود را.

کمک به دیگران. من ایمیل زیر را از یک خواننده: “من این قدرت از وکیل برای من 94-سال-مادر دریافت کرده و متوجه این صبح که بانک دریافت $2,400. او یک زن بیوه است. پدر من فوت کرد در مارس سال 2018 است. من حدس می زنم چون او 2018 بازگشت مشترک است این به طور خودکار تولید شده این دو پرداخت. ما در میانهی شب به پایان 2019 بازگشت. او نشانی ‘ تی ‘نیاز’ محرک [پول]. من اهدا خواهد شد هر دو پرداخت به محلی غیر انتفاعی.”

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات