این $1,200 محرک چک می رسند. مردم عمدتا صرف آنها را بر روی مواد غذایی

چک در حال محور آمریکا اقتصادی دولت بسته امداد و بسیاری از آمریکایی ها گرفته اند به رسانه های اجتماعی به مناسبت ورود پول های ارسال عکس از هدف قرار دادن پول خود را در حساب بانکی. تک آهنگ درآمد تا $75,000 یک سال دریافت یک پرداخت $1,200. زوج های متاهل درآمد تا $150,000 یک سال دریافت یک پرداخت $2,400. پدر و مادر دریافت اضافی $500 برای هر کودک زیر 17.

شواهد اولیه نشان می دهد آمریکایی ها با استفاده از این پول برای خرید اصول اولیه از جمله مواد غذایی و گاز است.

Netspend که پردازش نزدیک به 1 میلیارد دلار در امداد پرداخت کرد گفت: مشتریان خود را با استفاده از پول دولت “برای مواد غذایی, فست فود, داروخانه و گاز و همچنین برداشت پول نقد از خود پرداز atm.” بیش از نیمی از معاملات بر اساس پین در AMTs و یا فروشگاه های مواد غذایی و حدود یک چهارم انجام شد آنلاین.

دانیل Ruffner دریافت پرداخت خود را جمعه شب در Netspend کارت اعتباری بدهی. این یک کمک بزرگ پس از او ، او یک آشپز در یک رستوران است که در حال حاضر بسته در شمال ایالت نیویورک اردوگاه. او با استفاده از برخی از 1200 دلار پول برای خرید مواد غذایی و پرداخت گرمایش و اینترنت صورتحساب. بقیه در حال رفتن به سمت اجاره.

“من به تازگی فوت کردن بر غذا و پرداخت تمام صورت حساب. آن را به خوبی ببینید و در نهایت قادر به دیدن صورتحساب به صفر” گفت: Ruffner زندگی می کند که در روچستر و طول می کشد مراقبت از مادر و پسر.

برخی از آمریکایی ها مانند Camilla چاوز دلاور خود را می گویند بررسی است “انتظار” در حساب بانکی خود را. چاوز بانک ها با اتحادیه های اعتباری و دیدم در انتظار توجه در روز یکشنبه. اگر چه دولت ارسال پول جمعه, بسیاری از بانک های مورد نیاز سه روز کسب و کار برای پردازش چک به همین دلیل است که میلیون ها آمریکایی را به پول موجود در حساب بانکی خود را در روز چهارشنبه.

حدود 125 میلیون آمریکایی در حال انتظار برای دریافت یک بار پرداخت. موج اول از گیرندگان به طور عمده شامل افرادی که در زمینه یک سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی و به سرویس درآمد داخلی (IRS) مستقیم خود را سپرده گذاری اطلاعات.

IRS قصد دارد تا یک “من پرداخت” سایت در حال اجرا تا پایان هفته که در آن مردم می توانند بررسی وضعیت پرداخت خود را اگر آنها آن را دریافت نکرده و ورودی خود را جهت سپرده گذاری اطلاعات. سالمندان و از کار افتاده آمریکایی ها در امنیت اجتماعی را به طور خودکار دریافت چک در هفته های آینده. دیگر آمریکایی های کم درآمد که به طور معمول یک فایل اظهارنامه مالیاتی نیاز به ورودی خود اطلاعات اولیه در یک وب سایت جدید IRS راه اندازی (اینجا کلیک کنید). آن زمان را برای IRS به مردم ارسال چک از طریق پست که لازم نیست مستقیم خود را سپرده گذاری اطلاعات در فایل با دولت است.

در توییتر مردم گفت که آنها برنامه ریزی برای صرف پول در همه چیز از پرداخت صورتحساب کارت اعتباری و حمایت از کودک به خرید لیست اقلام مانند کفش و بازی های ویدئویی. آخرین زمان دولت ارسال می شود اکثر آمریکایی ها چک شد و سال 2008 زمانی که آن را در زمان ماه به توزیع این وجوه است. در این زمان بسیاری از پرداخت ها در حال ضربه زدن به حساب های بانکی در 2.5 ماه.

برنامه ریزان مالی باید خواست مردم را به استفاده از پول برای خرید نیازهای اساسی و یا به پرداخت بدهی است که باید کمک به کاهش فشار اگر کسی از دست می دهد ،

در سه هفته گذشته نزدیک به 17 میلیون آمریکایی را برای اعمال بیکاری است. اقتصاددانان می گویند این کشور نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به آمار 15 درصد در این ماه بدترین از زمان رکود بزرگ عصر.

چاوز یکی از میلیون ها نفر که خود را از دست داده است. او مشغول به کار در یک مرکز خروجی نزدیک Rehoboth Beach, Delaware. بازار بسته به سرعت پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس اعلام کرد 16 که آن را امن برای بیش از 10 نفر را به جمع آوری. ماه گذشته شده است فشار زیادی بر او و پدر و مادرش. مادر او آزمایش مثبت برای covid-19 پس هر دو پدر و مادر او را متوقف کرده اند و کار به عنوان به خوبی.

“از دست دادن کار من نیست و کار را برای چهار هفته در حال حاضر من را در یک موقعیت که در آن من تا به حال به استفاده از پس انداز من قرار داده و اتهامات من کارت اعتباری” چاوز گفت. “این واقعا من را در یک وضعیت دشوار.”

چاوز 22 خریداری پدر و مادر او مواد غذایی و در سمت چپ آن بر روی درب خود را به طوری که آنها نمی خواهد که به ترک خانه خود را. مادر او در حال بهبود است اما این خانواده باقی می ماند و مراقب باشید. چاوز برای اعمال نرخ بیکاری اما رد شد. او تلاش کرده است به تماس های متعدد بار اما خطوط تلفن همیشه مشغول هستند. پدر و مادر او به او استراحت در آوریل اجاره, اما او قصد دارد به استفاده از امداد چک به آنها پرداخت تا پایان هفته.

واشنگتن پست صحبت با پنج نفر دیگر که تا به حال دریافت خود را چک کنید و یا آن را دیدم انتظار در حساب بانکی خود را. یکی بود که با استفاده از آن را برای اجاره. دو شدند و قرار دادن آن به سمت وام های دانش آموزان و یا هزینه دانشگاه. یکی دیگر از صرفه جویی شد آن را از ترس از furloughed به زودی. و یکی دیگر از برنامه ریزی برای اهدای پول.

یک مطالعه از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2008 یافت که 50 تا 90 درصد از بررسی صرف شد بیش از سه ماه افزایش برای اقتصاد و خیلی نیاز به کمک برای بسیاری از خانواده ها ،

کنگره در نظر گرفته شده برای بسیاری از طبقه متوسط و مرفه کمتر آمریکایی به دریافت چک, اما وجود دارد برخی از گروه هایی که از سمت چپ بود. اکثر سالمندان دبیرستان و دانشجویان در حال گرفتن هر گونه پول حتی اگر آنها را از دست داده است. افرادی که ادعا شده به عنوان “وابسته” در شخص دیگری اظهارنامه مالیاتی به عنوان بسیاری از دانشجویان هستند که واجد شرایط نیست محرک در چک. و پدر و مادر تنها دریافت پرداخت برای کودکان زیر 17. بالغ وابسته از جمله برخی از معلولان که با خانواده زندگی می کنند نیز حذف شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات