10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده عملکرد ضربه تمام وقت کم است. که نگران کننده است.

این است که به ما گفتن چیزی بزرگ است. به این معنی بسیاری از نگرانی است که بهداشت جهانی و وضعیت اقتصادی در حال رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. و به این معنی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در حال رفتن به بازی در یک نقش بزرگتر.

در اینجا سه takeaways کلیدی:

1. هنوز هم وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد اقتصاد به دلیل coronavirus. Coronavirus است که به سرعت به شکلگیری بزرگترین تهدید برای اقتصاد جهانی پس از بحران مالی 2008. هیچ کس واقعا نمی داند که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به دریافت این ویروس چگونه مرگبار آن خواهد بود و یا چگونه بسیاری از اماکن تحت تاثیر قرار خواهد شد. اخبار روزانه در حال تغییر است و عدم تمایل به رانندگی بازارهای پایین و تضعیف اعتماد به نفس. هنگامی که سرمایه گذاران می ترسند آنها را اجرا به آغوش 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه و آنها نمی خواست زیاد در بازگشت.

زنجیره تامین در حال حاضر شده است مختل شود. مردم لغو پرواز و کشتی است. سوال بزرگ این است که آیا coronavirus نیز باعث می شود مصرف کنندگان آمریکایی به جلو و عقب به شدت در هزینه های, است که راننده اصلی از اقتصاد ایالات متحده. اگر تعداد زیادی از آمریکایی ها ماندن در خانه و رستوران ها و فروشگاه ها و تئاتر, سالن های کنفرانس و بیشتر رنج می برند. روز سه شنبه 10 ساله وزارت خزانه داری اوراق قرضه نقطه عطف است که یک سیگنال است که بسیاری از ترس است که این وضعیت می تواند بدتر از بسیاری از اقتصاددانان در ابتدا انتظار می رود.

کاهش نیز احتمالا رانده شده توسط فدرال رزرو که در زمان بسیار غیر معمول گام اضطراری کاهش نرخ بهره سه شنبه. فدرال رزرو کاهش معیار نرخ در ایالات متحده به کمتر از 1.25 درصد کاهش و از حدود 1.75 درصد است. این حرکت به معنای اطمینان سرمایه گذاران و مصرف کنندگان است که فدرال رزرو را انجام خواهد داد آنچه مورد نیاز است برای حمایت از اقتصاد اما سرمایه گذاران اوراق قرضه فکر می کنم که به اندازه کافی نخواهد بود. نرخ بهره به احتمال زیاد به کاهش است. جی پی مورگان در حال حاضر پیش بینی احتمال 50 درصد است که نرخ بهره در ایالات متحده بازگشت به صفر در این سال است.

2. وال استریت است فریاد در کاخ سفید و کنگره به عمل خود را با هم. هنگامی که عملکرد کاهش یافت و به زیر 1 درصد تعدادی از کارشناسان در توئیتر خود نوشت که این تماس روشن برای کاخ سفید و کنگره به اقدام قاطع تر — احتمالا حتی بیشتر از $7.5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته است که در حال حاضر در کار می کند.

اقتصاددانان با اشاره به روز است که فدرال رزرو نرخ بهره می تواند تنها تا کنون. مهم نیست که چگونه نرخ بهره پایین بروید. اگر آمریکایی ها نگران ابتلا به کروناویروس آنها نمی خواهید به ترک خانه های خود به صرف مقدار زیادی از پول. چه ملت واقعا نیاز به اطمینان که دولت فدرال دارای یک دسته در این وضعیت و در نظر گرفتن مراحل حاوی ویروس از جمله گسترده تست.

در اینجا چگونه جولیا کورونادو سابق بانک فدرال اقتصاد و بنیانگذار MacroPolicy دیدگاه توصیف آن را امروز به من: “ما نیاز به دانستن میزان ویروس در ایالات متحده ما حتی در انجام گسترده مبتنی بر تست. ما نمی دانیم که این است و یا کسی که دارای آن است. عدم اطمینان بسیار بالا در حال حاضر در مورد یکی از اساسی ترین چیزهایی است که وزن در اقتصاد است.”

یکی دیگر از نگرانی های منطقه است که حدود یک چهارم از ایالات متحده کارگران را بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و در بخش خدمات از جمله مواد غذایی سریع و مهمان نوازی شرکت که رقم افزایش به نزدیک به نیمی از نیروی کار است. دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی اجازه می دهد تا مردم به زمان بدون از دست دادن پول و تحقیقات نشان داده است که این امر منجر به آنفولانزا نرخ شاقول هنگامی که مردم را تشویق به ماندن در خانه به عنوان واشنگتن پست کریستوفر Ingraham اشاره می کند.

3. وجود بزرگ تقاضا برای “امن” دارایی های ایالات متحده. حرکات 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق قرضه نیز به ما می گوید چیزی در مورد اقتصاد جهانی است. سرمایه گذاران در سراسر جهان تمایل برای اجرا به دولت ایالات متحده اوراق قرضه در هر زمان یک بحران وجود دارد, چرا که دارایی های ایالات متحده هستند به راحتی قابل معامله و دولت ایالات متحده به طور گسترده ای به عنوان بعید است که به طور پیش فرض.

در حالی که وجود یک خطر واقعی از یک رکود اقتصادی جهانی و یا حتی ایالات متحده یکی — اگر وضعیت بدتر ایالات متحده آمریکا است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از آخرین و یا حداقل به احتمال زیاد به سقوط. که عمدتا به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده در شکل بسیار خوبی در آغاز سال است. بیکاری همچنان در نیم قرن پايين و با بسیاری از افرادی که می خواهید یک کار قادر به دریافت یک. دستمزدها در حال افزایش بود و اعتماد به نفس بالا بود. می دهد که ایالات متحده بیشتر از یک کوسن به عنوان این تلاطم از اروپا و بخش هایی از آسیا بودند که در حال حاضر در تلاش برای احیای اقتصاد خود را قبل از coronavirus رسید.

“اگر شما به دنبال یک پورت در طوفان ایالات متحده است که هنوز پناهگاه امن” گفت: Lindsey Piegza اقتصاددان ارشد برای Stifel مالی. “ما در حال ادامه برای دیدن کسانی که جریان سرمایه به ایالات متحده است که تشدید فشار رو به پایین بر روی بازده اوراق قرضه.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im