“وجود دارد یک بیت از رقابت در میان مردان, چرا که همه آنها می خواستند این توله” شولتز گفت واشنگتن پست از طریق تلفن از آفریقای جنوبی در روز چهارشنبه. “چگونه آن را برگزاری [توله] آن راه زن دارای جوان و دامادی را به دنبال انگل و کک.”

شولتز مشکوک زمانی که او تصادفا در سراسر صحنه که baboons ممکن است بی قرار با هیجان از کشف توله. این تپه سنگی که در آن baboons جمع شده بودند یک نقطه که در آن پلنگ و شیر شناخته شده است برای ذخیره کردن جوان خود را در حالی که آنها رفتن به شکار.

شولتز مشاهده حیوانات برای تقریبا یک ساعت قبل از او می تواند یک دید واضح و روشنی.

“پس از آن اتفاق افتاد به سرعت. من کاملا مضطرب چون من می دانستم که هیچ کس می تواند به باور من اگر من این فیلم گفت:” از نادر خود را مشاهده است.

“این تنها بر من dawned بعد از آن بود که من از رانندگی دور آنچه که در واقع اتفاق افتاده است و چگونه آن منحصر به فرد بود,” او اضافه شده است.

هنگامی که او در نهایت قادر به نگاه در عکس های خود را شولتز متوجه او شده بود تماشای یک بابون نر — یک زن — نظافت توله ساخته شده است که تعامل و حتی بیشتر قابل توجه.

دلیل اصلی شولتز تعجب ؟ با وجود ظاهر شدن به عنوان یک لحظه مناقصه مستقیم از دیزنی فیلم تعاملات بین baboons و توله شیر بیشتر پایان مانند خاموش شدن فیلم است.

“به طور کلی زمانی که آنها ahold از یک شیر یا پلنگ توله آنها را بکشند بلافاصله آن را” شولتز گفت. بالغ baboons شناخته شده برای کشتن پلنگ و توله شیر زمانی که آنها پیدا کردن آنها مراقبت توسط بزرگسالان شیرها.

“‘شیر شاه’ است نه واقعیت” شولتز گفت: در مقایسه با. “Baboons نمی نگه دارید تا توله شیر در زندگی واقعی است. این یک داستان خوب اما نادرست است.”

شولتز نمی دانم وضعیت توله اما مشکوک آن را uninjured حداقل تا بابون شروع به انجام آن در آن دندان های تیز آن باعث به گریه کردن. او مطمئن نیست که آیا توله جان سالم به در برد.

با وجود گریم سرنوشت است که به احتمال زیاد در انتظار نوزاد شیر شولتز گفت: این امر می تواند از این سوال برای صفری راهنما و یا حتی پارک رنجرز به دخالت. کوتاه از یک تهدید مانند آتش سوزی یا عفونت شولتز گفت: محیط زیست مسئول چیزی که به انجام است که اجازه دایره زندگی حرکت آزادانه.

“آنچه در حال وقوع بود شد 100 درصد طبیعی آن طبیعت در بهترین حالت آن” شولتز گفت. “این ممکن است به نظر می رسد بی رحمانه به ما, اما اگر این بابون کشته شدن یک درنده از آن می داند که در زمان دو سال نقش معکوس خواهد شد اگر شیر می شود شانس خود را.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im