‘است که بازی های ما در جیب عقب’: چگونه پاتریک Mahomes بسیج اشراف به یک سوپر باول برنده

Mahomes شنیده توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy صدای بیش از بلندگو در کلاه خود. این رله از بازی او عذر با مربی اندی رید به تماس برای بسیاری از نیمه دوم یک بازی ستاد تنظیم کرده بود تا در اوایل بازی و ذخیره برای لحظه ای آنها بیشتر مورد نیاز آن — یک لحظه مثل این. در یک صدای آرام Mahomes به نام “تره راست سه جت تراشه زنبور.”

و در حال حاضر “تره راست سه جت تراشه زنبور” در ستاد lore. آن اقامت خواهد برای همیشه در کنار “65 بازی شیر یا خط قدرت دام” بازی هنک Stram تکیه بر برنده شدن در شهر کانزاس اولین سوپر باول 50 سال پیش. روسای برنده دوم خود را یکشنبه شب 31-20 پس از Mahomes بازی نابرابر برای 52 دقیقه و به هر طریقی نامقدس رگبار در نیمه نهایی یک چهارم. باز گشت دور در آن بازی Mahomes 44-حیاط تقلا کردن برای گیرنده گسترده Tyreek تپه ترکیبی از تاکتیکی درخشندگی و نوع پرتاب هر دو پسر کوچک و همکار NFL quarterbacks تنها می تواند از خواب ساخت.

قبل از بازی اشراف مرده بودند. پس از آن آنها را به ثمر رساند touchdown مجبور 49ers سه-و-را به ثمر رساند و دوباره. Mahomes تحویل رید خود گریزان سوپر باول عنوان به دست آورده MVP افتخارات و مهر خود را در تنها 24 به عنوان یکی از نوابغ. این همه اتفاق در یک عجله در دو سری که تغییر فوق العاده کاسه تعریف میراث قرار داده و Mahomes بالای این ورزش است.

“او قطعا وجود دارد” ستاد پشتیبان و کارفرمایی چاد Henne گفت. “من قرار داده و نام خود را وجود دارد با برخی از بزرگان است. جو مونتانا بود مثل بت من در حال رشد است. بچه ها می خواهم که من را تحسین. بدیهی است که تام [بردی]. شما قطعا می توانید ذکر پاتریک نام.”

The 49ers’ وحشی تصویب راش همراه با یک بازی برنامه ریزی متکی به Mahomes را اجرا توانایی کبود Mahomes تمام شب. روسای زد چهار گزینه پخش در نیمه اول و در یک چهارم پایین تبدیل 49ers پایان دفاعی نیک Bosa محو او و پس از او سخت تن به تن. در یکی دیگر از تقلا ایمنی Jimmie بخش clobbered او خیلی سخت با یک شانه به قفسه سینه است که Mahomes خرابکاری خارج از مرزهای. این بازدید به نظر می رسد به یک تلفن. Mahomes انداخت دو interceptions, از جمله یکی در سه ماهه چهارم, زمانی که او misfired پشت تپه در عبور از مسیر.

“من در زمان یک زن و شوهر بازدید من می گویند که” Mahomes گفت. “من فقط در تلاش برای مبارزه با. من فقط در تلاش بود برای پیدا کردن یک راه برای پیروزی است.”

اشراف در زمان زمینه با 8:57 سمت چپ و پایین 20-10 بر 17. در دوم پایین Mahomes ducked داخل Bosa را تصویب عجله و دیدم باز میشه. او darted نه متری غواصی خارج از مرزهای بیش از اول پایین نشانگر. او تلاش کرده بود همه بازی اما برای کسانی که او را می دانم که اجرا نشان داده محوری.

“هنگامی که او باعث می شود یک بازی آتش چراغ” بابی Stroupe است که Mahomes شخصی مربی پس از کلاس چهارم گفت: در یک پیام به صورت متن. “هنگامی که آن را شروع به سوختن شما انجام می شود. من می دانستم که او با عجله برای که آن را بیش از.”

پس از یکی دیگر از اول پایین درایو شروع به باتلاق. شروع کاذب و نزدیک به اتمام حکومت ناقص پس از پخش چالش راه اندازی سوم و 15 از کانزاس سیتی 30. این بررسی به کانزاس سیتی مربیان برای انتخاب کامل بازی. آنها با تکیه بر آنچه تا به حال برخوردی پیش از آن در بازی.

همه بازی Mahomes گفت: 49ers استخدام “دزد” پوشش — یکی از safeties در علامت تجاری خود را پوشش 3 طرح را عمیق عبور از مسیرهای در وسط میدان. در نیمه اول این ستاد تا به حال اجرا یک شات به صورت تپه شاید بیشتر مواد منفجره گیرنده در فوتبال پایین مرکز در این زمینه است. اما 49ers’ “دزد” بود و در دفاع از آن را به خوبی در حالی که یک linebacker تحت پوشش تنگ پایان تراویس Kelce.

روسای’ برنامه بازی شامل یک مکمل به آن بازی. زمانی که روسای بررسی تصاویر از شکست عمیق شات به تپه آنها را دیدم 49ers’ پوشش آسیب پذیر خواهد بود چرا که پس از “دزد” را دیدم تپه به سمت وسط آن را خارج ميشود. پس از بئب, نوجوانی Mahomes شروع به گفتن مربیان به اجرای آن است. که تکمیل شد “تره راست سه جت تراشه زنبور.”

“ما می دانستیم که ما به نوعی تا به حال که بازی های ما در جیب عقب” کارفرمایی مربی مایک کافکا گفت. “ما فقط باید یک درایو که در آن ما نیاز به رسیدن به آن است. اما [رید] بود فقط رفتن به رها کردن همه چیز ما تا به حال در تماس با ورق. پت یکی بود که صحبت کردن با مربی در مورد فراخوانی که بازی. او کسی است که می گوید که بازی کند.”

همه بازی طولانی اشراف غالبا صف Kelce کردن گسترده خود را در یک طرف و سه گسترده گیرنده به طرف دیگر. در رید, سیستم, کسانی که wideouts شماره از خارج برای به توپ نزدیک, 1, 2 و 3. هر زمان که این ستاد قرار گرفته یکی از سریعترین گسترده ای رسیور — معمولا هیل اما گاهی اوقات Mecole Hardman — در 2 یا 3 the 49ers ایمنی فریب خورده نسبت به او.

هیل خواهد بود 2 و “زنبور” نام او را به اجرای یک “اویزان” مسیر. او شروع به سرعت به سمت وسط میدان آن را به نگاه مانند شکست خورده عمیق شات از نیمه اول و سپس به سمت گوشه.

این بازی شامل یک تنظیم به شکل گیری. این “تراشه” با اشاره به پایان تنگ بلیک بل. او را به خط بعدی به حق مقابله و جلوگیری سریع عبور متهور دی فورد قبل از او یک الگوی یک تاکتیک مورد نیاز برای ارائه Mahomes زمان کافی برای پرتاب چنین عمیق مسیر.

به عنوان روسای شکست ازدحام سامی واتکینز گفت هیل “را که بازی مرد.”

معمولا هیل خواهد قطع مسیر خود را و سر به گوشه در 18 یا 20 متری. در حاشیه Henne تماشا تپه فروغ گذشته را علامت هنوز در کامل با حداکثر سرعت دویدن. در ثانویه ایمنی Jimmie بخش به سرعت از به وسط فقط به عنوان روسای می خواستم و پیش بینی شده است. در جیب Mahomes زیرفشار به عنوان دفاعی در مقابله با DeForest Buckner بسته در دانستن هیل خواهد بود باز در تلاش برای خرید زمان به عنوان آنجا که ممکن است. به عنوان تپه به 25 متری و Buckner شارژ Henne فکر “شکستن! شکستن! شکستن!”

در نهایت تپه ساخته شده خود را به گوشه ای به باز کردن نوار چمن. Mahomes کاشته پای راست خود را بر 21-حیاط خط 14 متری پشت خط داد و بیداد. به عنوان Buckner walloped خود را به سمت چپ شانه Mahomes پرتاب توپ از طریق فلوریدا شب. پاس کردن خود پشت پا انداخته با 6 پا-7, 300 پوند انسان خرد او — شناور 57 متری در هوا مارک Mahomes را تکمیل طولانی ترین فاصله در تمام فصل است. آن را فرود آرام در تپه دست.

“که” واتکینز گفت: بعد از “طلایی کودک است.”

چهار نمایشنامه بعد Mahomes آمار Kelce در منطقه پایان از 1 کاهش کسری بودجه خود را به 20-17 با 6:17 چپ. “نگاه” ایمنی دانیل Sorenson گفت: تیمی در حاشیه. “دریافت پت توپ برگشت و او می تواند انجام کارهای شگفت انگیز.”

“من فکر می کنم همه نوع می دانستم که” کافکا گفت: بعد از آن. “اگر ما این توپ پشت, ما در حال رفتن به پایین و نمره و برنده شدن در آن است.”

اولین آنها نیاز به توپ. این Niners بود gashed کانزاس سیتی بیشتر از شب و مربی Kyle Shanahan را بازی در حال اجرا بوده و مخرب ترین سلاح postseason. The 49ers شروع به رانندگی با پنج حیاط اجرا شود. کارفرمایی جیمی Garoppolo کاهش یافته است و با کانزاس سیتی در انتظار اجرای, خال جورج بازیگوش باز بیش وسط.

در اولین درایو از بازی دفاعی مقابله با کریس جونز به حال شکست Garoppolo. از آن نقطه او انتظار می رود 49ers به دو تیم او را که تغییر رویکرد خود را. “آنها که قرار بود برای جلوگیری one-on-one از ابتدا و من می دانستم که” جونز گفت. “بنابراین من تا به حال به دست من تا پیدا کردن راه دیگری برای تحت تاثیر قرار کارفرمایی. که آنچه که من انجام داد.”

Garoppolo اخراج یک پاس به بازیگوش خاص برای اولین بار به پایین به طور بالقوه یک بازی-آب بندی بازی — تا جونز swatted آن را. روسای متوقف Garoppolo دوباره در سوم و بعد از استفاده از تنها 63 ثانیه 49ers punted به Mahomes.

در طول بازی به عنوان روسای جرم پراکنده غیر فعال کهنه کار در حال اجرا پشت LeSean McCoy تبدیل به پشتیبان و کارفرمایی مت مور. “Yo” او گفت: “ما نیاز به رفتن به سامی بیشتر است.”

پس از اشراف عبور از خط میانی به سان فرانسیسکو 48, رید به نام یک بازی است که نشات گرفته از حمله سیستم Shanahan پدر مایک ایجاد شده است. این یک رجعت عبور طراحی شده برای واتکینز که پیدا کردن یک سوراخ در منطقه کم عمق گوشه و گوشه ای. واتکینز مخفیانه پشت cornerback ریچارد شرمن و Mahomes ضربه او را برای 38-حیاط به دست آورید.

“این یکی از بزرگترین لحظات زندگی من” واتکینز گفت.

در پایین Mahomes فرار جیب و درهم شش متری. او سعی کرد دیگر اجرا در دوم اما ایمنی Jaquisky Tartt قطع کرد او یک حیاط پشت خط داد و بیداد. در سومین و هدف از 5 در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز تسهیل کردن به حق ، Mahomes آمار او در گشاد گشاد راه رفتن و ویلیامز glided بیش برج.

در شش دقیقه یورش روسای گرفته بود 24-20 منجر شود. قبل از آن تعیین کننده درایوهای Mahomes به اتمام بود 18 از 31 عبور برای 172 متری با زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و دو interceptions. او بود که outplayed توسط Garoppolo و رید بهترین شانس برای برنده شدن یک سوپر باول لغزش دور.

اما اشراف به مدت طولانی دوست داشت Mahomes نه تنها برای استعداد خود را, اما همچنین برای انعطاف پذیری است. قبل از روسای معامله تا پیش نویس او 10th به طور کلی در سال 2017, مدیر کل برت Veach تماشا Mahomes بازی در فرد یک تعداد انگشت شماری از بازی ها که Mahomes برای Texas Tech. “من او را دیدم بازی Iowa State” Veach گفت. “او در سمت چپ در سه ماهه دوم با یک آسیب دیدگی شانه. او در این بازی — آن را 45-7 آن را بی معنی — از آنجا که او می خواست به بازی. او بسیار رقابتی است.”

اگر Mahomes ساخته شده بود مانند بسیاری از ورزشکاران او احتمالا نمی توانست در این زمینه — در هفته 7 او دررفتگی زانو خود را بر روی یک کارفرمایی دزدکی حرکت کردن. یک هفته بعد در داخل ستاد’ تسهیلات عمل او رقابت در مته در برابر Henne که او نیز rehabbing. “شخص شما فقط دررفتگی زانو خود را و یک هفته بعد از آن شما اینجا پرتاب با من” Henne به او گفت. او دو هفته بعد.

در اوایل این ماه Mahomes منجر شده بود حذفی پیروزی پس از مواجهه با کسری از 24-0 و 17-7. در حالی که ضرب و شتم یکشنبه شب او هرگز نشان داد هر گونه عوارض. در این دو درایو با سوپر باول در معرض خطر NFL ترین مهیب دفاع کرده بود تا او را برای بیش از سه چهارم Mahomes تکمیل 8 از 11 می گذرد برای 114 متری و دو touchdowns در حالی که با اضافه کردن 15 متری عجله.

“او یک بچه دشوار است” کافکا گفت. “او نمی خواهد به شما اجازه می دانم که اگر او احساس هر چیزی است.”

“او برای رفتن به درآورد” Stroupe گفت. “او تا به حال به مبارزه خود [عقب] امشب خاموش.”

در ستاد’ اتاق قفل اواخر یکشنبه شب شادی numbed هر درد است. او sauntered نسبت به خود قفل, تازه قهرمانی تی شرت بیش از شانه خود را پد و مطرح برای تصاویر برگزاری لومباردی جایزه. او محروم را به خود skivvies و پیچیده شده در یک حوله را دور کمر خود را. او اطلاع داد یک خبرنگار که او تا به حال شده است در یک وعده یک در یکی از مصاحبه او نیاز به برای اولین بار از دوش. “این است که سرد؟” Mahomes پرسید. “نمی کشد طولانی است.”

Mahomes راه می رفت در سراسر اتاق, سیاه, فر bobbing بر روی سر خود را. او را متوقف به بالا-پنج هم تیمی. “ما برنده سوپر باول” Mahomes به او گفت که آنها را در آغوش کشید.

در سال های آینده Mahomes ممکن است گفته است که دوباره و دوباره. او در تمام زمان آهنگ اگر او در حال حاضر رسیده است که وضعیت. او جوانترین کارفرمایی در NFL تاریخ را به نفع هر دو MVP و یک سوپر باول. اواخر یکشنبه شب Henne بمب مضحک-اما-نه-واقعا-مضحک سوال که آیا Mahomes, راست, در حال حاضر بهترین بازیکن این ورزش دیده می شود.

“منظورم این است که آن را سخت به می گویند در حال حاضر” Henne گفت. “اما منظور من استعداد و زرنگ در حال حاضر بله. او می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

در حال حاضر Mahomes در اطراف راه می رفت یک گوشه و از نظر. او تا به حال تحویل ستاد و او آماده بود به جشن می گیرند. رفت و پاتریک Mahomes که باعث می شود هر چیزی ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات