با تشکر از تامین اجتماعی, شما احتمالا در شکل بهتر برای بازنشستگی از شما فکر می کنم

اما وقتی کسی محاسبه ارزش این مزایا را برای شما و تنظیم برای این واقعیت است که پرداخت های خود را افزایش در هر سال در همان نرخ به عنوان شاخص قیمت مصرف کننده—شما را تا پایان با برخی از بسیار چشمگیر اعداد.

و در اینجا آنها را به طور مستقیم از اداره تامین اجتماعی که crunched اعداد در درخواست من برای مردم خواهد شد که به نوبه خود 65 سال آینده و شروع به در نظر گرفتن منافع ماه پس از تولد خود را.

من فرض کنید به نگه داشتن چیزهای ساده است که مردم ما در حال بحث خواهد شد گرفتن مزایای بازنشستگی از 1500 دلار در ماه است که در مورد به طور متوسط برای تامین اجتماعی دریافت کنندگان.

اگر شما یک مرد هستید ارزش که $18,000 یک سال بهره مند شوند هنگامی که شما شروع به طراحی آن است $200,910. اگر شما یک زن ارزش است $218,085—زن سود بالاتر است چرا که زنان به طور معمول زندگی می کنند طولانی تر از مردان است.

در حال حاضر سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اضافه کردن مقدار تورم تنظیم شده است.

یک مرد را در مجموع به نفع افزایش به $266,105 تا 32.5 درصد و یک زن افزایش به $295,350 تا 35.4 درصد است.

آن را یکی دیگر از راه تورم تنظیم حساب برای حدود یک چهارم از ارزش خود را از مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی.

که بسیاری از ارزش ها و مردم شده است گرفتن آن از سال 1975 به لطف کنگره قانون.

برای quants در میان شما امنیت اجتماعی می گوید که ارزش آن را به من بر مرگ و مير نرخ آمار; در 2.4 درصد رشد سالانه در قیمت مصرف کننده, شاخص تاریخی خود رای و تاریخی نرخ بهره خزانه داری اوراق بهادار از 2.3 درصد بالاتر از تورم است. این فرض گنجانده شده در اجتماعی, امنیت امنا’ آخرین گزارش سالانه.

لطفا درک کنید که من پیشنهاد نمی کنم که شما شروع به نقاشی مزایای فقط بعد از روشن کردن 65. این فقط مثال است که امنیت اجتماعی و من تصمیم به استفاده از.

دیگر شما صبر کنید به منظور جلب منافع بزرگتر هستند. آنها افزایش در حدود هشت درصد در سال است.

اگر شما تصمیم به صبر کنید تا زمانی که شما 70 حداکثر سن که در آن شما می توانید شروع به جمع آوری مزایای به جای گرفتن آنها در 65 خود بهره مند خواهد شد حدود 40 درصد بالاتر اما شما خواهید بود به جمع آوری آن را برای کمتر از پنج سال.

شما ممکن است بمیرد قبل از جمع آوری یک پنی. و یا شما ممکن است مرگ در 70s اوایل قبل از اینکه خود را بالاتر مزایای ماهیانه شما کل برای پنج سال از مزایای که شما نمی جمع آوری. و یا شما ممکن است به خوبی زندگی می کنند خود را به 80 یا 90 که اجازه می دهد تا شما را به پیش آمده است.

اگر شما می خواهید برای قرار دادن یک مقدار تقریبی خود را در منافع خود را در مقایسه پیش بینی شده پرداخت به شماره بالا. اگر شما به دنبال در گفتن 1800 دلار در ماه اضافه 20 درصد است. اگر شما به دنبال در 1200 $در ماه تفریق 20 درصد است.

به دلایل نمیخواهم شما را با ارزش منافع خواهد بود تا حدودی کمتر اگر شما شروع به نقاشی آنها را قبل از شما به نوبه خود 65 و تا حدودی بالاتر اگر شما شروع به کشیدن آنها را در 66 سال و 2 ماه (سن شما نیاز به در سال 2021 به دریافت مزایای کامل) و یا در حداکثر سن 70.

اما این بدان معنا نیست که انتظار تا 70 لزوما چیزی که برای شما مناسب را انجام دهد. وجود دارد بیشتر به تصمیم گیری زمانی که شروع به در نظر گرفتن منافع از تعقیب بیشترین تعداد است. آن چیزی است که شما نیاز به تصمیم گیری برای خودتان بر اساس شرایط مالی خود و سلامت خود را انتظار می رود عمر و, اگر شما در, ازدواج شده, همسر خود وضعیت را به عنوان به خوبی.

من نه شمارش برخی از این جالب تر و با ارزش—جنبه های امنیت اجتماعی از جمله خانواده و بازماندگان مزایای. که چون آن بستگی دارد مردم شرایط فردی.

من همچنین از اختصاص هر ارزش به مطلوب مالیاتی درمان است که مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی دریافت کنید. آنها معاف از دولت محلی و مالیات بر درآمد و بین 15 درصد و 100 درصد از آنها (بر اساس مجموع درآمد) معاف از مالیات بر درآمد فدرال.

و در نهایت من اجتناب از موضوعات مانند چه اتفاقی خواهد افتاد اگر صندوق اعتماد امنیت اجتماعی اجرا می شود از پول در 2030s و یا اگر به نفع فرمول تغییر در برخی از نقطه برای قرار دادن سیستم پایدار نماید.

کسانی که موضوعات برای یک روز دیگر.

برای همه من می خواهم به انجام است که به شما یک ایده چگونه به شامل ارزش مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی—به خصوص تورم تنظیم— هنگامی که شما خود را در بازنشستگی ریاضی.

من امیدوارم که شما پیدا کردن این اعداد مفید است. و شاید آرامش نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>