http://www.washingtonpost.com/video/world/thai-soldier-kills-at-least-17-in-shooting/2020/02/08/23dd62ee-f724-4a3d-acbb-99877e0c5ff9_video.html

بانکوک — یک سرباز تایلندی کشته شدن حداقل 17 نفر و زخمی شدن بسیاری دیگر روز شنبه در تیراندازی داد و بیداد کشیده است که در سراسر یک مرکز خرید و یک اردوگاه ارتش, مقامات گفت و تا حدی بود که پخش تیرانداز در یک فیلم جریان زندگی می کنند.

مقامات در حال تلاش برای برقراری مذاکرات با مسلح که پر از سوراخ در بازار است. تایلندی رسانه های مسلح گروگان گرفت هر چند واشنگتن پست تایید نشده است.

ادعا تیرانداز شناسایی شده توسط مقامات به عنوان 32 ساله Jakrapanth Thomma یک گروهبان در ارتش تایلند. حمله آغاز شد و حدود 3:30 بعد از ظهر زمانی که Thomma به ضرب گلوله خود را افسر فرمانده و سپس با حمله به ترمینال 21 مرکز خرید در شهر ناخون راتچاسیما همچنین به عنوان شناخته شده Korat حدود سه ساعت و نیم از بانکوک در شمال شرق Isan استان است.

Thomma به سرقت برده حداقل برخی از سلاح های خود را از یک اردوگاه نظامی در دفاع سخنگوی گفت داغ.

پلیس سلطنتی تایلند/خبرگزاری گتی

این جزوه منتشر شده توسط پلیس سلطنتی تایلند به جرم سرکوب گروه در Facebook صفحه را نشان می دهد می خواستم پوستر برای Jakrapanth Thomma.

پلیس رفته اند به همسایه چاافوم استان حدود 62 مایل دورتر برای بازیابی تیرانداز ادعا را. آنها برنامه ریزی برای آوردن او به بازار برای هر احتمالی مذاکرات با شک دارم.

“ما نمی دانیم که چرا او این” تایلندی سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit به الجزیره. “به نظر می رسد او دیوانه شد.”

یک شاهد گفت که او در داخل مطب دندان که در آن او کار می کند در ترمینال 21 بازار زمانی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله و دیدم مردم در حال اجرا است. آنها قفل شده است و درب خاموش چراغ و خاموش کردن تهویه مطبوع. در نهایت یک گارد امنیتی گفت: آنها را به ترک این 36 سال گفت: پس از فرار آنها از طریق خروج از آتش و crawled شده بر روی زمین برای جلوگیری از تیراندازی.

“پلیس فقط به ما گفت به اجرا و اجرا به همان سرعتی که ما می گفت:” زن که مشخص خودش را تنها با نام Yannapat.

او گفت: خیابان های اطراف بازار بسته شده و پلیس در حال درخواست از تماشاگران برای اقامت حداقل یک مایل دور از صحنه است.

ادعا مسلح به صورت دوره ای ارسال شده و عکس ها به Facebook در داد و بیداد. “هیچ کس نمی تواند از مرگ فرار” او نوشت و پرسید که آیا او باید “تسلیم” آسوشیتد پرس گزارش داد. او همچنین با اشاره او خسته انگشت ماشه. Facebook معلق مسلح حساب به زودی بعد از فیلم شروع به گردش آنلاین.

تلفن همراه ویدئو نشان می دهد که مظنون مسلح شلیک می بارند پایین خیابان در خارج از بازار به عنوان تماشاگران پوشش را در میان اتومبیل های رها شده و به سرعت به ایمنی. مسلح ظهور از پشت یک خودرو به آتش سوزی در یک موتورسوار که به نظر می رسد زده به عنوان او فرار تصویری از رات را نشان می دهد.

نظارت تصویری از داخل بازار نشان داد که مظنون مسلح چادری در یک کلاه و balaclava toting حمله به سبک تفنگ بر شانه خود را به عنوان او قدم در سراسر مرکز خرید سفید کف سنگ مرمر.

دیگر عکس ها و ویدئو تایلندی رته پخش نشان می دهد این ادعا مسلح در selfies برگزاری انواع سلاح گرم و پوشیدن استتار دیجیتال صادر شده به ارتش است.

تایلندی رسانه ها گزارش ادعا مسلح به سرقت برده یک وسیله نقلیه نظامی و تصویری از این صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن آن به عنوان وسیله نقلیه استفاده می کند او برای پوشش خارج از مرکز.

Mahtani گزارش از یانگون. هورتون و متلر گزارش از واشنگتن است.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im