Kate Moss, Redskins’ بزرگ نام undrafted تنگ پایان می گوید او آماده است برای به دست آوردن خود را حفظ

که این است که چگونه تنگ پایان از LSU از سالن از شهرت گسترده ای از گیرنده Randy Moss انتخاب Washington Redskins.

این مهم نیست که یکی از دو تیم بود, New England Patriots برای آنها پدر خود را هنگامی که ستاره دار و یک تیم است که تا به حال ساخته شده قهرمان سوپر باول جرائم اطراف به پایان می رسد. و نه او علاقه مند در دیگر تیم سینسیناتی که تا به حال فقط پیش نویس خود را در کالج کارفرمایی جو نقب زدن. نه تا به حال زنگ زد قبل از ردسکینز. نه می توانست او را می خواستم ،

“این چیزی است که من با رفتن به و چوب با” خزه گفت: روز شنبه در یک کنفرانس ویدیویی تماس بگیرید.

Undrafted rookie رایگان عوامل به ندرت اخبار ویژه, همایش ها. در rookie minicamps به عنوان یکی از واشنگتن داشته اند در این ماه آنها نامرئی قطعه چرخش در اطراف خود خسته شده اید این بازیکنان گرفته اخیر در این پیش نویس است. اما خزه متفاوت است, یک مرد با یک, معروف, نام, که بسیاری از طرفداران تیم امیدوار بود آن را پیش نویس با توجه به شجره نامه و این واقعیت ردسکینز ندارد و آشکار شروع, تنگ, پایان, شاید, این, تیم, بزرگترین سوراخ.

همه این باعث می شود خزه های مختلف از اکثر NFL rookies. او با عزم و با یک اشاره از یک لبه در تماس کلمات خود را صاف زمانی که او توضیح داد که چگونه بازیکنان “آیا می دانید” چگونه او زمانی که بلوک شیوه در نهایت شروع می شود. وقتی پرسید که آیا او را معرفی خواهد کرد و خود را به ستاره در حال اجرا پشت Adrian Peterson, که به طور خلاصه با Randy Moss در مینه سوتا گفت: نمی توان بی ادبانه اما “است که نه من.”

تن او روشن بود. او است که در اینجا برای اثبات او به آن تعلق دارد در NFL.

او گفت: “قصد ندارم در خارج وجود دارد با انتقام” برای نشان دادن دیگر تیم های آنها ساخته شده است یک اشتباه زمانی که آنها نمی را انتخاب کنید او را در این پیش نویس است. او احساس به عنوان آخرین روز از انتخاب عینک است که او احتمالا نمی خواهید به کار گرفته می شود.

بیشتر از قبل پیش نویس سراغ گزارش اشاره کرد که خزه ندارد نوع سرعت است که اجازه می دهد او را به مسابقه downfield برای گرفتن طولانی می اندازد اما برجسته تمایل خود را برای مسدود کردن و گرفتن رطوبت رقابت می گذرد. او در عین حال کوچک جونز شکستگی در پا یک آسیب دیدگی کشف شده در سراغ ترکیب است که نیاز به عمل جراحی و دو تا سه ماه بهبود است. این چیزها ایجاد مشکل برای پیش نویس خود را انبار. هنوز حمله سوخته در او.

“من یک مقدار زیادی از کار در سال از فوتبال است. ما رفت و شکست نخورده و موفق به کسب یک قهرمانی ملی [این فصل در LSU] و من بهترین من توپ در بزرگترین بازی, بنابراین من قطعا احساس آن سیلی گرفتن پیش نویس [و] با داشتن kickers و دوستدار فوتبال و تیم های ویژه بچه ها گرفتن برداشت بیش از من” خزه گفت.

در طول پیش نویس نهایی ساعت Randy Moss نشسته در کنار پسرش در کوچ, صبورانه در انتظار است. برای سال های پدر شده بود یکی از پسر صادقانه ترین منتقدان با اشاره به اشتباهات و همه چیز تادئوس نیاز به بهبود است. برای یک سال شیدا بود دفاعی هماهنگ کننده برای تادئوس را تیم دبیرستان. آنها صحبت فوتبال در درایوهای خانه بعد از تمرین.

اما زمانی که پیش نویس شد, Randy Moss نمی دانم چه بگویم. تادئوس نشده.

او به پدرش گفت که او قرار بود به مبارزه برای ایجاد یک NFL فهرستی از آنجا که او همیشه به حال به مبارزه برای مردم نشان می دهد که به سادگی با داشتن همان نام خانوادگی به عنوان یک سالن از شهرت بازیکن فوتبال هرگز یک بلیط رایگان به هر چیزی.

“بودن عامل رایگان undrafted من ندارد و بسیاری از انتظارات پس از رفتن در آن وجود دارد و فقط در حال بازی فوتبال و نیاز به آن را دریافت کند از گل و لای و کار برای همه چیز, این چیزی است که من تا به حال به انجام تمام زندگی من,” Kate Moss گفت: در تماس است. “من فکر می کنم که یک چیز مردم را درک نمی کنند و یا سوء تعبیر با من داشتن نام خانوادگی که در من است. بسیاری از مردم فکر می کنم من تحویل داده شد بسیاری از چیزهای زیادی را داده اما در واقع آن مخالف است. مردم از من بپرسید با نام چه جوانب مثبت و منفی. که قطعا باهم.

“اما کاملا من به دنبال به جلو به یک فرصت برای کار برای همه چیز و هر چه من NFL حرفه ای است, آیا می شود که یک سال, دو, سه, چهار, پنج, به 10, شما در حال رفتن به باید به آن احترام بگذارند چون من تا به حال به کار برای همه چیز,” او اضافه شده است. “من داده هر چیزی است.”

زمان اردوگاه آموزشی احتمالا شروع می شود در ماه اوت پای خود تعمیر مشهور پا جراح رابرت اندرسون در خلیج سبز, Wis., را شفا خزه گفت. او معتقد است که او پاک خواهد شد به بازی. او باید چیزی را نشان می دهد NFL — اما نه برای اثبات دیگر تیم ها در اشتباه بودند.

“فقط اثبات خودم حق,” او گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>