تگزاس دانشگاه تیراندازی برگ دو نفر کشته

دو نفر کشته و یک سوم فرد مجروح پس از تیراندازی در یک سالن محل اقامت در Texas A&M University-تجارت در روز دوشنبه.

دانشگاه برداشته سفارش آن برای دانش آموزان به پناهگاه در محل هر چند کلاس ها لغو باقی مانده از روز است. مشاوره ارائه شده است به دانش آموزان در Rayburn مرکز دانشجویی.

مدت کوتاهی قبل از ظهر, دانشگاه, گزارش یک فعال تحقیقات جنایی در داخل پراید, سنگ, سه داستان اول اقامت در دانشگاه, دانشگاه, در, تجارت, Texas.

پردیس پلیس کشف شد افراد مبتلا به زخم گلوله. به گزارش رسانه های دولتی و سوم شخص فرستاده شد به نزدیک ترین بیمارستان. وضعیت آنها منتشر شد. این دانشگاه همچنین نگفت که آیا آنها دانش آموزان است.

این دانشگاه اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش در مدت کوتاهی قبل از ظهر. آن برداشته شد حدود 1.30 ساعت.

نوار زرد کشیده شد در اطراف خوابگاه و ساختمان های مجاور در حالی که پردیس گشت پلیس این منطقه است.

پردیس دانشگاه حدود 70 مایلی شمال شرقی دالاس. حدود 6,000 دانشجویان مقطع کارشناسی و 4000 دانشجویان تحصیلات تکمیلی در حال تحصیل وجود دارد.

دانشجوی سال اول لری کوپر سوم که زندگی در خوابگاه, گفت اخبار صبح دالاس که او را ترک اتاق خود در طبقه دوم فقط قبل از پناهگاه در محل سفارش اعلام شد.

او گفت: “اگر من تا به حال سمت چپ اتاق من چند دقیقه زودتر از من خواهد بود گیر در اتاق من در حال حاضر. … وجود دارد پلیس مسدود کردن درگاه, اما دیگر از آن همه ما فقط از نوع نشستن و انتظار در اخبار اتفاق می افتد.”

در ماه اکتبر دو نفر کشته و ده ها نفر دیگر مجروح شدند پس از مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک off-campus party نزدیک دانشگاه. حدود 750 نفر از حضور در یک مهمانی هالووین با حضور دانشجویان دانشگاه هنگامی که یک مرد وارد محل برگزاری و شلیک یک تفنگ دستی به جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>