تگزاس آغاز شد که فاز اول آن بازگشایی میان رمان coronavirus همه گیر در مارس 1, خوب, قبل از اکثر کشورهای دیگر دیده شده است یک افزایش قابل ملاحظه در coronavirus موارد در هفته های اخیر فشار سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالت مراکز شهری. در اواخر ماه ژوئن دولتی گرگ ابوت (R) متوقف شد دولت بازگشایی طرح در افزایش موارد بستن میله محدود کردن داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و صدور ایالت دستور نیاز به تگزاسی به پوشیدن ماسک در عمومی در هر شهرستان با 20 یا بیشتر مثبت covid-19 موارد است.

“این برنامه فراهم می کند یک تاخیر برای مدارس در بسیار از جمعیت در مناطق مترو در درجه اول کنفرانس 5A-6A با توجه به چالش با COVID-19 آن جوامع روبرو هستند در حالی که ارائه مدارس در مناطق دیگر در درجه اول 1A-4A یک فرصت برای شروع فصل در, برنامه,” the کرده در بیانیه ای گفت. “با اذعان به وضعیت نیست, همیشه روشن است و COVID-19 تاثیر می گذارد هر جامعه متفاوت این برنامه همچنین اجازه می دهد تا به صورت محلی انعطاف پذیری و تشویق ولسوالی به برنامه ریزی برای امکان وقفه در جهت تکمیل منطقه فصل است.”

“هدف ما در انتشار این برنامه است که به ارائه یک مسیر رو به جلو برای تگزاس دانش آموزان و مدارس” کرده مدیر اجرایی چارلز Breithaupt در بیانیه ای گفت:. “در حالی که درک شرایط تغییر وجود دارد و به احتمال زیاد خواهد وقفه است که نیاز به انعطاف پذیری و صبر ما امیدواریم این برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای شرکت در آموزش و پرورش مبتنی بر فعالیت های آنها در راه است که اولویت ایمنی و کاهش خطر COVID-19 گسترش یافته است.”

در اوایل این ماه, Dallas, Independent School District سرپرست مایکل هینجسا MSNBC گفت که او شک فوتبال می توان در تگزاس که در آن این ورزش در اهمیت عالی در سطح دبیرستان.

“این درست است تماس, ورزش, من نمی بینم که چگونه ما می تواند به جلو است که خاموش است. شده است وجود دارد برخی از بحث در حال حرکت به سمت بهار اما ما باید صبر کنید و ببینید. من نمی من به طور جدی شک دارم که ما می تواند به جلو که خاموش” هینجسا گفت.

مقامات با تگزاس سازمان آموزش و پرورش در ابتدا گفت: مدارس است که آنها باید به صورت حضوری آموزش اما پس از حمایت کردن که تقاضا دادن مناطق انعطاف پذیری بیشتر برای آموزش از راه دور. هفته گذشته دالاس مدارس شهرستان اعلام کرد که سال تحصیلی آغاز خواهد شد با کنترل از راه دور یادگیری از طریق حداقل هفت. 7 و که همه مدرسه-اسپانسر باشگاه و ورزش برگزار خواهد شد تا در دانشگاه آموزش رزومه. از کرده ذکر شده در سپتامبر. 7 عنوان روز اول که تیم های فوتبال از دولت بزرگتر مدارس ممکن است شروع تمرین.

اما همانطور که اشاره شد توسط اخبار صبح دالاس دالاس مستقل مدرسه منطقه هفت در مدارس کوچکتر کلاس 4A یا 3A سطوح. زیر کرده است دستورالعمل جدید آن مدارس می توانید شروع به فوتبال شیوه های در به طور منظم برنامه ریزی شده تاریخ, اما, تحت, منطقه, سیاست آنها اجازه داده نخواهد شد برای تمرین تا زمانی که در دانشگاه آموزش آغاز می شود.

از کرده اجازه دبیرستان تیم به رزومه فرد در تمرینات ژوئن 8, اما حداقل 215 مدارس تا به حال تعلیق کسانی که تمرینات یا به دلیل بازیکنان آزمایش مثبت یا جامعه دیده بود سنبله در مورد صبح, گزارش های خبری.

روز دوشنبه کالیفرنیا دبیرستان انجمن دو و میدانی اعلام کرد که ورزش در آن کشور از جمله فوتبال متوقف خواهد شد تا دسامبر یا ژانویه به دلیل بیماری همه گیر. ورزشی دبیرستان مقامات در ایالت فلوریدا در ضمن رای جمعه برای حفظ برنامه فعلی در حالی که همچنین به مدارس فرصتی برای انتخاب کردن. گرجستان, آریزونا, کانزاس, کنتاکی, می سی سی پی, New Jersey, New York, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی آمریکا و غرب ویرجینیا را با تاخیر افتد ورزش دبیرستان; New Mexico, ویرجینیا و منطقه کلمبیا نمی خواهد فوتبال بازی در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de