تگزاس مردی که منتظر شش ساعت به رای سوپر سهشنبه نبود واجد شرایط

تگزاس مردی بود که ستایش در سه شنبه انتظار بیش از شش ساعت به رای را کشف کرده است که او را واجد شرایط نیست.

Hervis راجرز انتظار در خط در دانشگاه جنوبی تگزاس مکان سنجی در هوستون, تگزاس, بیش از شش ساعت به طوری که او می تواند به بازیگران خود رای بود و او یکی از نهایی در خط بعد.

“من می خواستم برای دریافت رای من در به صدا, به نظر من” آقای راجرز گفت KTRK-تلویزیون. “من رفتن به اجازه دهید هر چیزی را متوقف کند بنابراین من منتظر آن است.”

افراد آنلاین قدردانی کرد و او را برای ارتکاب به رای گیری با وجود صف های طولانی.

داستان او حتی مورد توجه سیاستمداران برجسته مانند هیلاری کلینتون ، وزیر سابق امور خارجه فکر آن را غیر قابل توجیه برای یک شهروند به باید صبر کنید که به رای خود را.

“هفت دقیقه صبر کنید به رای دادن یک نظرسنجی مالیاتی,” او نوشت. “ما نیاز به بازگرداندن قانون حق رای و جلوگیری جمهوریخواه به مقامات منتخب از بستن رای گیری سایت.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز اظهار نظر در مورد وضعیت نوشتن: “این غیر قابل قبول است – و در نتیجه ادامه حملات عربستان در رای گیری حقوق شهروندان آمریکایی است. خانه گذشت H. R. 4 که بازگرداندن بحرانی حمایت برای پایان دادن به #VoterSuppression. آن زمان برای سنا را به انجام همان.”

اما بعدها کشف آقای راجرز اجازه داده نمی شد به رایگیری ، حتی اگر او ثبت شده بود در شهرستان هریس به دلیل گذشته اتهام جنایت.

Hervis راجرز منتظر شش ساعت به رای سوپر سهشنبه, اما او در واقع نبود واجد شرایط از آنجا که از گذشته خود اتهام جنایت (KTKR-تلویزیون)

دولت سوابق نشان می دهد آقای راجرز است که در آزادی مشروط برای یک سال 1995 درجه دوم جنایت جرم و محکومیت برای سرقت از تگزاس برای اولین بار گزارش شده است.

بر اساس قانون جنایت کار محکوم است نه مجاز به رای دادن تا زمانی که حکم خود شده است “به طور کامل مرخص فرد حکم”. آقای راجرز آزادی مشروط نیست تا 13 ژوئن با توجه به انتشار.

او در حال حاضر 30 روز به ارائه مدرک خود را از آزادی مشروط است و یا خود را به رای دهندگان ثبت نام منقضی خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>