تگزاس می شود آخرین دولت برای توقف سقط جنین با توجه به کروناویروس

سقط جنین بودند به حالت تعلیق در تگزاس در روز سه شنبه عنوان شد آخرین دولت ایالات متحده برای کنار گذاشتن این روش با استناد به گسترش coronavirus.

در تلاش برای حفظ ظرفیت بیمارستان در طی Covid-19 گیر مقامات در تگزاس و اوهایو اعلام کرده اند که تمام اعمال جراحی تلقی نمی “پزشکی لازم” خواهد بود به تعویق افتاد.

این تصمیم که مقامات بهداشتی دولت امید خواهد شد صرفه جویی در منابع از منابع پزشکی و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بیمارستان – مورد انتقاد قرار گرفته است توسط فعالان به عنوان بهره برداری از شیوع بیماری به فشار از طریق ضد سیاست های سقط جنین.

روز دوشنبه دفتر تگزاس دادستان کل کن Paxton تایید کرد که “هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله سقط جنین ارائه دهندگان”

وی افزود: “کسانی که به نقض فرماندار منظور خواهد شد ملاقات با نیروی کامل از قانون است.”

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد در روز یکشنبه که او امضا فرمان اجرایی به گسترش تخت بیمارستان ظرفیت دولت در پاسخ به کوروناویروس. آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که تحت اصطلاح پزشکی ضرورت است.

امی Hagstrom میلر رئیس شرکت بهداشت و درمان ارائه سقط جنین در سه مکان در تگزاس گفت: CBS در روز دوشنبه که روش بود “ضروری بهداشت و درمان”.

خانم میلر افزود: “بیماران نمی توانید صبر کنید تا زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش به دریافت سقط جنین مراقبت است.”

در اوهایو دادستان کل دیو Yost اعلام کرد همه غیر ضروری پزشکی خواهد مکث در روز جمعه.


در نامه ای مشترک با رادیو فردابه دادستانی کل نوشته شده بود به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی سفارش آنها را به توقف ارائه خدمات از قبیل سقط جنین که نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

در بیانیه ای برنامه ریزی والدین جنوب غربی اوهایو — یکی از ارائه دهندگان تماس گرفته توسط Mr Yost – گفت که آنها مطابق با اوهایو وزارت بهداشت و در ادامه به کار گیرند.

آنها گفتند که “دیگر مراحل کاهش استفاده از تجهیزات در تامین کوتاه مدت” خواهد بود گرفته شده است.

والدین بیشتر تگزاس عمومی اظهار نظر در سفارش خود را در محل های دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>