تگزاس و اوکلاهما وزن سهمیه تولید نفت

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: آمریکا تولید نفت نیز کاهش خواهد یافت چرا که از نیروهای بازار اجازه دهید شل توسط coronavirus همه گیر است و دولت ایالات متحده نمی خواهد اعمال سهمیه در تولید — قانون آن را نمی کند به طور معمول باید از این قدرت برای انجام دهید.

این درست نیست برای ایالات متحده.

تگزاس راه آهن کمیسیون تنظیم مقدار تولید نفت از اوایل دهه 1930 به سال 1972 و در روز سه شنبه آن را به برگزاری یک جلسه در یک دادخواست مطرح شده توسط دو تگزاس تولید به “سرشکن” تولید نفت در دولت یک بار دیگر. مشابه درخواست تجدید نظر ثبت شده با اوکلاهما شرکت کمیسیون در روز جمعه. ماه گذشته داکوتای شمالی یکی دیگر از عمده تولید کننده نفت دولت به حالت تعلیق مقررات که محدود مقدار از زمان ولز می تواند غیر فعال به امید تولید می گیرند و بدون اعمال سهمیه.

طرفداران استدلال می کنند که شیب سقوط قیمت و تقاضا برای نفت می تواند ورشکسته نمرات از تولید و اجازه می دهد که سعودی برای تحکیم کنترل آمریکا میباشد. روغن خدمات شرکت در حال حاضر گذاشته هزاران نفر از کارگران سراسر کشور.

“ما می خواهیم به نگه داشتن این صنعت زنده و هست و این مبارزه امروز” گفت: David کمی از Kingery انرژی در Ardmore, Okla.

مخالفان prorationing از جمله موسسه نفت آمریکا مسابقه دو ماراتون Occidental و شورون استدلال می کنند که دولت باید بازار تعیین تولید نفت و سعی کنید به دستکاری خروجی.

بازار در حال حاضر پاسخ داد: “انعطاف پذیری و مناسب” و prorationing می تواند منجر به “مخاطره آمیز و شیب لغزنده” نوشت R. دین مباشر API در یک نظر به تگزاس کمیسیون. او همچنین پیشنهاد کرد تگزاس تولید به تنهایی به اندازه کافی بزرگ نیست برای ایجاد یک تفاوت.

“این ساده لوحانه می گویند ما نیاز به یک بازار آزاد در روغن — وجود دارد بوده است هرگز چنین چیزی” مقابله مایک Cantrell از Cantrell سرمایه گذاری در, Ada, Okla., و یک عضو از اوکلاهما تولید کنندگان انرژی داد که درخواست از دولت برای اعمال کنترل.

با استناد به “monumentous” حوادث ماه گذشته گفت: در یک کنفرانس تلفنی در هفته گذشته که “ما فقط نیاز به مطمئن شوید که ما یک صنعت آمریکا است که به عنوان حفظ به عنوان ما می توانیم حفظ آن است.”

دو تگزاس دادخواهان هستند پیشگام منابع طبیعی از ایروینگ و جعفری انرژی مستقر در آستین.

“این بحران تشدید اقدامات دولت در سراسر جهان خواستار مناسب اقدامات دولت برای کاهش عواقب اقتصادی” مارک, برگ, معاون اجرایی رئیس جمهور از پایونیر نوشت: به تگزاس راه آهن به کمیسیون. گرفتن توجه داشته باشید از این مراحل را برای پایان دادن به جنگ قیمت در خارج از کشور او سپس نوشت: “برای رهبری از سوی ایالات متحده به طور موثر, اما, تگزاس — جهان چهارم بزرگترین تولید کننده نفت — باید گام به جلو به عنوان به خوبی.”

برگ دارای یک متحد در هارولد هام سر از قاره منابع مستقر در تولسا و کسی که به نظر می رسد به تهمت گوش.

مالکان که حق امتیاز جمع آوری نیز ترجیح ارزان تولید کاهش و محاسبه است که از نفت با ارزش تر, در حال حاضر در زمین است.

جودی استارک رئیس جمهور از تکدی تولید کنندگان و صاحبان حق امتیاز, انجمن, تایید پیشنهاد برای سرشکن کردن و اشاره کرد که بسیاری از مشکلات afflicting تگزاس کسب و کار نفت تا قبل از covid-19 همه گیر و عربستان و روسیه به قیمت جنگ. او به نام در این کمیسیون برای راه اندازی یک سرشکنی سیستم که جلوگیری فوق العاده ای از دست دادن گاز به دلیل شعله ور در چاه سر در تگزاس — به اندازه کافی گاز برای تامین مسکونی در کل تقاضا از دولت با توجه به برخی از تخمین می زند.

او پیوسته در این چند گروه های زیست محیطی.

هر دو دولت و کمیسیون توانمند هستند برای کاهش عمل “زباله” و به طور طبیعی این امر منجر به بحث در مورد آنچه به منزله زباله. استارک و متحدان او می گویند آن را خیره کننده گاز است. برخی از تولید کنندگان نفت می گویند که این کمیسیون باید عمل به مطمئن شوید که به عنوان ظرفیت ذخیره سازی در همه جا پر کردن بیش از حد روغن نخواهد دلیلی پمپ و در نتیجه به هدر رفته است. تولید باید تعدیل برای پاسخگویی به تقاضای آنها می گویند.

آنها استدلال می کنند آن را در مورد propping تا قیمت اما apportioning باقی مانده کسب و کار نسبتا.

دیگران آشکار در مورد انگیزه های خود به خصوص که قیمت تولید کنندگان در حال گرفتن برای نفت کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان $7 در هر بشکه در اوکلاهما گفت دیویی Bartlett از تولید کنندگان انرژی داد. در این گزارش آغشته حتی پایین تر در داکوتای شمالی. (قیمت ها معمولا به نقل نفت — حدود 23 دلار در هر بشکه برای وست تگزاس اینترمدیت روز دوشنبه به عنوان مثال — منعکس کننده آنچه معامله گران پرداخت در بازارهای جهانی چیزی نیست که تولید کنندگان دریافت خواهید کرد.)

“حفاری و تولید نفت در این قیمت ها گفت:” جو وارن از کیمررن تولید شرکت ، از شهر اوکلاهما “به منزله اقتصادی زباله.”

اما تنظیم تولید خواهد معرفی “عدم قطعیت” برای سرمایه گذاران و وادار کردن آنها به دنبال فرصت های خارج از تگزاس که به تولید 43 درصد از نفت آمریکا نوشت: Douglas J. Suttles مدیر عامل شرکت Ovintiv شرکت نفت. “ما با احترام ارسال که سرشکنی مورد نیاز است برای کاهش ضایعات; زباله است که در حال حاضر خطاب قوی نیروهای بازار.”

بیکر هیوز شرکت در گزارش هفته گذشته که تعداد کار حفاری در ایالات متحده کاهش یافته بود توسط 62 یا 10 درصد در ماه قبل است.

وزیر انرژی دن Brouillette هفته گذشته گفت که او انتظار دارد که ایالات متحده تولید نفت به سقوط توسط 2 میلیون بشکه در روز یا بیشتر تا پایان سال به عنوان یک واکنش به نیروهای بازار. برخی از تحلیلگران گفته اند که درک آن است. تقاضای جهانی به پایین است که توسط حدود 25 تا 30 درصد از ابتدای این سال به طور قابل ملاحظه ای بیش از 10 درصد کاهش در تولید است که اوپک به علاوه تولید کنندگان چکش ،

“هیچ کس را هیچ کس پرواز هیچ کس را در کشتی کروز گفت:” دیوید کاخ Kizer نهر انرژی در تولسا. “ما نیاز به دولت ما را به عمل در بهترین منافع دولت است.”

نفت فلات قاره تولید در امتداد سواحل خلیج فارس به دنبال امداد در پرداخت حق امتیاز به دولت فدرال است. اریک میلیتو های ملی اقیانوس انجمن صنایع که نشان دهنده فلات قاره تولید در خلیج مکزیک خواست مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به “استفاده از خود را کامل سیاست toolkit از جمله سازه های دریایی سلطنتی امداد و اجاره پسوند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر را رد کرد و این ایده از یک پتو حق چشم پوشی دریایی هستند. اما از سوی دیگر ، بیل کسیدی (R-لا.), صندلی یک کمیته فرعی سنا در انرژی گفت: وزیر کشور دیوید برنارد وعده داده شده گروه خود را “هدفمند خانواده سلطنتی امداد” برای شرکت هایی که اعمال می شود برای آن است. داخلی سخنگوی وزارت کانر سوانسون گفت: یکی از فلات قاره تولید کننده شروع روند درخواست امداد.

دینو Grandoni کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im