‘آزمون باید برای ثروتمند اما برای بیمار’: خشم رشد می کند بیش از مشاهیر دریافت coronavirus مراقبت برای اولین بار در آمریکا

مشهور و سیاستمداران و ورزشکاران حرفه ای در مواجه با واکنش این هفته به عنوان بسیاری نشان داد که آنها تا به حال تست شده برای coronavirus حتی زمانی که آنها نمی باید یک تب یا دیگر داستان بگویید نشانه.

که دامن زدن یک ادراک است که ثروتمند و مشهور شده اند قادر به پرش به سر خط تست کنید در حالی که دیگران تبدیل شده است که دور یا ملاقات با تاخیر طولانی.

نگرانی بیش از درمان ترجیحی تاکید یک حقیقت اساسی در مورد نابرابری های پخته شده را به آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی – کسانی که با امکانات مالی اغلب می توانید دریافت های مختلف سطح خدمات.

در مورد موضوع پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: well-to-do و به خوبی متصل نباید اولویت برای coronavirus آزمون. اما ثروتمند سابق ستاره واقعیت اذعان کرد که ثروتمند و مشهور گاهی اوقات قدرت پردازش.

“شاید که داستان زندگی” آقای ترامپ گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “است که اتفاق می افتد در مناسبت. و من متوجه شده ام که در آن برخی از افراد آزمایش شده است و نسبتا به سرعت.”

روز چهارشنبه Brooklyn Nets حرفه ای بسکتبال تیم اعلام کرد کل تیم مورد آزمایش قرار گرفت در هفته گذشته پس از بازگشت به خانه از سان فرانسیسکو پس از بازی مقابل رزمندگان طلایی امور خارجه. این تیم در بر داشت یک آزمایشگاه خصوصی به انجام کار و در روز سه شنبه اعلام کرد که چهار نفر از بازیکنان خود را مثبت بودند این ویروس از جمله چند ساله همه ستاره Kevin Durant.

حتی اگر بهداشت عمومی منابع استفاده شد آن را مطرح خشم بسیاری از جمله شهردار نیویورک, بیل د Blasio.

“ما آنها آرزوی بهبود سریع,” شهردار در توییتر نوشت. “اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که بیماران بدحال انتظار به آزمایش می شود. آزمون نباید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

مانند رابین فریزر.

30 سال است این بیماری یک اختلال خود ایمنی است که با قرار دادن او در معرض خطر ابتلا به عوارض اگر او قرارداد ویروس. او شده است در حال اجرا یک تب و سرفه از هفته گذشته. دکتر توصیه می شود او را به آزمایش در اتاق اورژانس اما او گفته شد وجود ندارد به اندازه کافی تست بنابراین او نمی تونم به یکی.

“منم فقط عادلانه نیست” گفت: Fraser که در زندگی ویکتور نیویورک در نزدیکی روچستر.

فریزر دیده می شود مشاهیر و سیاستمداران گرفتن آزمون و ناراحتی او.

“چرا آنها در مقابل خط ؟ افرادی مثل من میانگین Joes ما را تحت فشار قرار دادند به پشت خط. چرا کنگره آن را دریافت کنید و ما نمی تونم؟”

در میان افراد قدرتمند که بدست آزمون در هفته های اخیر بودند کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام و فلوریدا در کنگره مت Gaetz. هر دو حزب جمهوری خواه قانونگذاران قرار گرفتند به کسی که تست مثبت اما آزمایش خود آمد منفی است.

Rep. بن McAdams یوتا یک دموکرات چهارشنبه اعلام کرد که او آزمایش مثبت پس از تجربه علائم از جمله 103-درجه تب. یوتا مقامات بهداشت گفت: نه McAdams و نه هر کس دیگری بدست درمان خاص و آنها در پی دستورالعمل های بهداشتی.


عمومی سرخوردگی بیش از مشکلات گرفتن تست شده برای این ویروس جدید شده اند ساختمان از اول ایالات متحده مورد تایید شد Jan. 20. اوایل اشتباه با تست کیت توسعه یافته توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همراه با دولت سخت معیارهای مورد کسی که واجد شرایط برای غربالگری منجر به گسترده گزارش از مردم در حال مبارزه برای دریافت تست شده است. حتی کسانی که موفق به دریافت موفقیت swabbed اغلب گزارش تاخیر طولانی در گرفتن نتایج با توجه به طولانی افتاده در دولت-اجرای labs.

به دنبال شکستن logjam فدرال غذا و داروی آمریکا اعلام کرد در اوایل این ماه آن را اجازه می دهد عمده خصوصی تشخیصی آزمایشگاه شرکت برای شروع نورد جدید COVID-19 آزمون و آرام مقررات به طور معمول مورد نیاز قبل از آزمایش جدید می تواند به بازار آورده.

بیش از دو هفته گذشته که منجر به افزایش در تست در دسترس از خصوصی پزشکان و آزمایشگاه نه محدود توسط CDC معیارهای که بیماران باید دارای اولویت برای, تست, مانند کسانی که با تب و اشکال در تنفس است که به تازگی از سفر به کشورهای آسیب دیده در خارج از کشور و یا کسانی که تا به حال تماس نزدیک با کسی که تایید کرده این ویروس.

LabCorp عمده آزمایشگاه تست شرکت شروع به ارائه COVID-19 آزمون در 5 مارس. تلاش تشخیص یکی دیگر از عمده ملی ارائه دهنده به دنبال کت و شلوار در مارس 9.

در یک بیانیه LabCorp گفت: آن COVID-19 آزمون در دسترس است در جهت هر پزشک و یا دیگر مجاز ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در هر نقطه در ایالات متحده است. این شرکت گفت: این انتظار به انجام بیش از 10000 تست در هر روز تا پایان این هفته ramping تا 20,000 آزمون در هر روز تا پایان این ماه است.

مقایسه سی دی و بهداشت عمومی آزمایشگاه انجام شده حدود 30000 آزمون در هشت هفته پس از همه گیر وارد شده در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط محققان در دانشگاه جانز هاپکینز.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل در تاریخ 11 مارس پس از یک یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus فقط قبل از یک بازی را در نهایت با شهر اوکلاهما تندر. Oklahomas اپیدمیولوژی دولت را تایید کرد هفته گذشته که موسیقی جاز خود را رفت و آمد و تعدادی از یوتا ضرب و شتم نویسندگان – 58 مردم در همه مورد آزمایش قرار گرفتند پس از لغو این بازی در شهر اوکلاهما پس از آن شناخته شده است که همه ستاره مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس.

لیگ مقامات گفته اند که پس از آن بازیکنان باید از تماس مستقیم با یکدیگر و اغلب در تعامل بسیار نزدیک با طرفداران هر دو پزشکان که کار را برای تیم ها و مقامات بهداشت عمومی نگران بودند که آنها می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس. NBA سخنگوی مایک باس گفت که بازیکن گرفتن تست شده – و در برخی از موارد خود را آشکار مثبت وضعیت ممکن است در نهایت “کشیده شده با توجه به نیاز حیاتی برای افراد جوان به دنبال CDC توصیه.”

بازیگر هالیوود Idris Elba گفت که او نمی باید هر گونه علائم زمانی که او اعلام کرد او مثبت آزمون در روز دوشنبه باعث سوال و انتقاد در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه چرا او یک آزمون زمانی که او نه علامتی.

البا بعد توضیح داد که او در محل مورد شروع یک فیلم رو تست پس از یک فرد او در تماس با حال آزمایش مثبت است. او گفت: او را به قرار دادن تعداد زیادی از افراد در معرض خطر اگر او تا به حال ادامه کار است.

“کاملا صادقانه کار من ساخته شده من تست بلافاصله گفت:” البا, انگلیسی بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در HBO سریال “The Wire” و به عنوان یک کارآگاه در بی بی سی یک سری “لوتر.”

البا کار وضعیت غیر معمول نیست. کسب و کار در سراسر کشور در حال تعطیل برای جلوگیری از نفر از کارمندان خود را در معرض این ویروس در محل کار. شهرهای مختلف از جمله نیویورک و سان فرانسیسکو و واشنگتن دستور داده اند, میله, رستوران ها, ورزشگاه, سینما و دیگر کسب و کار برای نزدیک به سرعت ویروس گسترش یافته است.

البا گفته آسوشیتد پرس در یک ایمیل ارسال از طریق نماینده خود را روز شنبه که او در زمان آزمون در ایالات متحده و آزمایش توسط پزشک خصوصی از طریق کارفرمای خود که او را نام نیست.

“هر کس باید قادر به آزمایش می شود. دوره” او نوشت: به AP.

البا گفت: مردم نمی دانستند اگر به آنها آلوده به یک مشکل است زیرا آنها به گسترش این ویروس بیشتر است. او در تشویق مردم به ماندن در خانه تا زمانی که تست های بیشتر در دسترس است.


Ali Fedotowsky-Manno سابق ستاره ABC “لیسانس” در بر داشت خودش را در موضع دفاعی پس از اعلام در یک پست در Instagram روز یکشنبه که او تا به حال تست شده در یک کلینیک در لس آنجلس پس از او گفت که او تا به حال تنگی نفس و یک X-ray نشان داد که لکه های سفید بر روی ریه ها و آنچه او گفته بود: “تمام علائم این ویروس به جز یک تب است.”

او گفت: او را به یک درمانگاه به نام ترمیم که او گفته بود: “یکی از تنها مکان است که انجام این تست اگر شما اصلا یک تب است.”

Fedotowsky-Manno گفت: روز شنبه در مصاحبه با آسوشیتد پرس که او تا به حال دیده می شود تفسیر متهم او را از درمان خاص. او با رد این اتهام گفت: او را انتخاب نزدیک ترین درمانگاه به خانه او او بررسی می شود در تحت او ازدواج نام و تنها شنیده درمانگاه را به آزمون به مردم بدون تب از شخص دیگری در اتاق انتظار و پس از او در حال حاضر وجود دارد.

“هیچ کس نمی دانست که من در آن مراقبت های فوری. من رفتم به مراقبت های فوری مانند کسی می تواند” او گفت:.

مدیر عامل ترمیم بازگشت نیست ایمیل به دنبال نظر اما این کلینیک سایت می گوید این اتهامات $195 برای یک دیدار خانگی به جمع آوری سواب برای COVID-19 آزمون با تلاش و سپس صدور صورت حساب بیمار بیمه به فرایند نمونه.

“ما انتظار داریم که پزشکان به دنبال CDC معیارهای بالینی گفت:” وندی Bost سخنگوی تلاش. “ما مواد مورد آزمایش روشن هستند در این نقطه است.”

این شرکت کاهش یافته است به ارائه یک شکل برای آنچه در آن اتهامات عنوان شده برای آن COVID-19 تست.

Fedotowsky-Manno روز چهارشنبه بود و هنوز هم در حال انتظار برای او نتایج پنج روز پس از گرفتن تست شده است. او گفت که او می داند که چرا مردم ناراحت هستند بیش از تست.

“من فکر می کنم آن دیوانه است که همه نمی تونم تست شده,” او گفت:. “آن کاملا پوچ است.”

آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>