الکتریکی-ماشین ساز اغلب باعث می شود عناوین برای آن التقاطی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Elon Musk. اما این شرکت قیمت سهم می ایستد در آن خود را. در شش ماه گذشته آن افزایش یافت 220 درصد است. در این سال به تنهایی آن را تا 86 درصد outperforming هر سهام استاندارد اند پورز 500 به علاوه بیت کوین و طلا.

“تسلا سهام همچنان به حرکت بالاتر در یک چشم ظاهر مد” نوشت Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر دانیال ایوس. “برای مشک با وجود همه سر و صدا بیش از سال گذشته و متعادل هزاران پروژه تسلا (در حالی که در حال اجرا SpaceX و راه اندازی اهداف) هفته گذشته درآمد [و] راهنمایی در تکمیل یک ‘comeback, داستان برای کتاب های تاریخ.'”

هفته گذشته تسلا گفت: این امر افزایش فروش خودرو بیش از یک سوم این سال و آن را جعل پیش رو در تولید بعدی خود ماشین جمع و جور ورزشی-وسیله نقلیه سودمند. این شرکت همچنین گفت: سرمایه گذاران است که باید آن را سودآور حرکت رو به جلو و چیزی از آن هرگز به دست آورد بر اساس سالانه.

تسلا در حال حاضر دوم-با ارزش ترین خودروساز پس از تویوتا است که به ارزش حدود $232 میلیارد. اما تسلا فروش کسری از رقبای خود: جنرال موتورز و فورد هر یک از تحویل بیش از 2 میلیون خودرو در ایالات متحده در سال 2019. تسلا در ضمن تحویل 367,500 وسایل نقلیه در سطح جهان است.

این هفته پیش آمد به عنوان سرمایه گذار میلیاردر ران بارون گفت: تسلا می تواند به “حداقل” $1 تریلیون دلار درآمد در یک دهه. او گفت: سرمایه گذاری شرکت بارون سرمایه خواهد بود نگه داشتن بر روی آن نزدیک به 1.63 میلیون سهم به صعود است “فقط آغاز است.”

“این به هیچ وجه نزدیک به پایان رسید که در آن نقطه و زمان” بارون گفت: صبح روز سه شنبه در CNBC. “وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های رشد از آن نقطه به جلو رفتن.”

تسلا همچنین افزایش پس از آرگوس تحقیقات مطرح شده در آن قیمت سهم هدف به $808 از $556 روز دوشنبه. اما سهام هنوز هم با بولدوزر تخریب گذشته آن انتظارات در روز سه شنبه باز است.

این تجمع نه به خوبی برای سرمایه گذاران شرط بندی در برابر تسلا. تحقیقات از S3 همکاران تخمین می زنند که فروشندگان کوتاه را از دست داده اند بیش از 8 میلیارد دلار از آغاز سال 2020 که شامل حدود 2.5 میلیارد دلار زیان در روز دوشنبه ، S3 شرکای لیست تسلا به عنوان بزرگترین در بازار داخلی است.

کریگ اروین راث سرمایه CNBC گفت که بسیار از توجه تسلا آمده است از مالی سنگین وزن ها.

“من فکر می کنم این است که تا حد زیادی ترس از از دست رفته” ایروین گفت. “تعداد زیادی از صندوق های تامینی تماس در تعداد سرمایه گذاران نهادی در تماس و گفت: ‘کجا متوقف خواهد شد ؟ چه کاتالیست?'”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im