تسکو شروع فروش تخم مرغ های سفید برای اولین بار در 40 سال های پس از افزایش تقاضا در طول مستند

سفید تخم مرغ در حال ساخت باز گشت در تسکو پس از بیش از 40 سال برای کمک به نگه دارید تا با تقاضای مصرف کننده در طول coronavirus مستند.

از سرگیری تخم مرغ به شرح زیر موفق محاکمه توسط انگلستان سوپر مارکت که گزارش شده است 30 درصد افزایش در فروش مواد غذایی غنی از پروتئین.

امید است که تخم مرغ های سفید که در اصل به مقصد مک دونالد صبحانه McMuffins کمک خواهد کرد که این خرده فروش و حفظ مشتریان خود را خوشحال در حالی که همچنین حمایت از تولید کنندگان و اجتناب از ضایعات.

Jean-Paul Seyidov مدیر نجیب مواد غذایی که تهیه تسکو با تخم مرغ گفت: نگهبان: “به طور کلی ما سفید و تخم مرغ به فروش می رسد به یک بسیار بزرگ جهانی رستوران های زنجیره ای است که متاسفانه تا به حال به بستن درهای خود را به دلیل بیماری همه گیر. آنها همچنین مورد استفاده در پردازش تخم مرغ که تخم مرغ شکسته را به یک مایع مورد استفاده قرار گیرد برای تولید کنندگان مواد غذایی و هتل و یا رستوران.

“هیچ یک از استاندارد ما مشتریان خرده فروشی سهام و سفید تخم مرغ بنابراین ما واقعا ممنون تسکو به صورت پله به عنوان تخم مرغ های سفید رفته اند به زباله.”

تخم مرغ را هزینه همان brown رایگان-محدوده معادل با شروع از 89p برای یک جعبه شش متوسط تخم مرغ و £1.69 هر ده.

تا دهه 1970 سفید تخم مرغ های محبوب در انگلستان با این حال خریداران شروع به تعویض به قهوه ای انواع تحت تصور غلط است که آنها بیشتر “روستایی” و یا “طبیعی”.

به عنوان یک نتیجه در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی سفید تخم مرغ-تخمگذار گله در انگلستان; به حدود 250,000-300,000 از 40m تخم پرندگان در انگلستان است.

مگان Kilby, تخم مرغ, مدیر خرید در تسکو گفت که این حرکت به سفید و تخم مرغ هم می تواند به یک “عظیم کشاورزی بهره مند شوند”.


“اولیه دادگاه در طول مستند موفقیت آمیز بوده است و ما در حال حاضر خواهد شد جوراب ساق بلند سفید, دامنه رایگان تخم مرغ برای اولین بار در بیش از 40 سال,” او توضیح داد.

“این تخم مرغ استفاده می شود در سراسر صنعت رستوران بنابراین خریداران می توانید مطمئن باشید کیفیت خود را.

“این حرکت همچنین می تواند عظیم کشاورزی بهره مند شوند به عنوان سفید مرغ بیشتر مطیع تر از آنهایی که قهوه ای و تخم برای طولانی تر و قابل اعتماد تر بیش از حد.”

در اوایل این سال به انگلیسی, دامنه رایگان تولید تخم مرغ انجمن نیز خواست مصرف کنندگان به خرید تخم مرغ های سفید در تلاش برای کمک به کاهش ظلم و ستم حیوانی.

دلیل این است که کشاورزی از تخم مرغ قهوه ای نیاز مرغ به منقار خود کمرنگ با یک پرتو لیزر مادون قرمز است که استدلال ناشی از سطوح بالای پریشانی به پرندگان.

انگلیسی مرغ رفاه اعتماد می گوید که این تمرین مشترک به تر و تمیز فقط نوک منقار در انگلستان و انجام شده است در نهایت به حفاظت از پرندگان از صدمه زدن به هر یک از دیگر.

بر خلاف مرغ که ذخیره کردن تخم مرغ قهوه ای و سفید و پرندگان گفته می شود کمتر تهاجمی است.

“پرندگان سفید بیشتر مطیع و مانند فضای خود را و آنها فقط نمی پک پرهای یکدیگر را تا آنجا که قهوه ای پرندگان” تیم برادلی یک کشاورز از Lincolnshire گفت: Daily Mail, و اضافه کرد که پرندگان سفید نیز بهتر است برای محیط زیست به دلیل خوردن آنها کمتر دانه معنی کمتر محصول نیاز به رشد به آنها غذا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>