آن Mimault ایسنا

مردم منتظر نوبت خود را به خرید آب از بخش خصوصی متعلق به برج در Taabtenga منطقه اوآگادوگو, بورکینا فاسو پایتخت در آوریل 3. تهدید از coronavirus و شبه نظامیان رقابت برای خاک در حال بدتر شدن شرایط برای Burkinabes.

اوآگادوگو, بورکینا فاسو — در روز بورکینافاسو گزارش اول خود را coronavirus مرگ شبه نظامیان کشته شدند چهار مرد در شمال غربی ایجاد کرد.

چند شب بعد به عنوان چهار وزرای دولت آزمایش مثبت برای این ویروس حمله را به آتش کشیدند یک پارک ملی و ربوده جنگل رنجر. و به عنوان مورد تأیید ضرب به صدها مرد مسلح ربوده شده یک شهر روستایی سر پرستار به سرقت برده نظامی دنده در حملات خشونت آمیز و اعدام سربازان.

در این کشور غرب آفریقا را فرا گرفته با درگیری و همه گیر هر روز به ارمغان می آورد هرج و مرج بیشتر و عفونت رندر کسانی که گرفتار در وسط مضاعف آسیب پذیر است.

هر دو تهدید هستند و قریب به اتفاق دولت است. جنگجویان مرتبط با القاعده و دولت اسلامی کنترل بسیاری از روستاها و شیوع تاب پایتخت آن اوآگادوگو. وجود دارد 11 هواکش برای حدود 20 میلیون نفر است.

مکان هنگامی که تصور می شود امن در حال حاضر احساس می کنید به طور فزاینده ای خطرناک ساکنان می گویند: صدها نفر از هزاران نفر از Burkinabes که فرار از خشونت در حال فشردن هم در تنگ چهارم فقط به عنوان آنها قرار است به پناه را از هم جدا و پلیس در حال اجرای غروب به طلوع حکومت با شلاق و سلاح های خودکار.

[در حال حاضر به پیوستن به مبارزه با کروناویروس: جهان شورشی کارتل های مواد مخدر و باندهای]

“ما همه با تمرکز بر coronavirus در حالی که تروریسم دیگر تهدید شده است” گفت: Zougmore Chrysostome, رئيس جمهور از Burkinabe جنبش برای حقوق بشر و مردم ” “و دشمن دور نیست.”

پس مورد اول ظهور در چین حداقل 850 نفر کشته شده اند به دلیل ناآرامی ها در بورکینا فاسو با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه را تخمین می زند.

ویروس خود را ادعا 27 زندگی روز جمعه و تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد به 497. بیش از 100 مرکز بهداشتی درمانی در بورکینا فاسو مجبور شده اند به نزدیک است. داعش در حال مسدود کردن آب و غذا و دارو کامیون ها در تلاش خود را برای گرفتن خاک در شمال و شرق.

Coronavirus-موجب ممنوعیت سفر نیز کمک کند: اتحاد بین المللی پزشکی اقدام کمک در سنگال گفت: آن نشده است قادر به حمل و نقل و مهم مواد مخدر در خارج از اوآگادوگو پس از بورکینافاسو رفت و مستند در 20 مارس.

آن Mimault

ایسنا

Rahinatou Diasso, 37, و فرزندان او در راه رفتن به خرید آب از بخش خصوصی متعلق به برج.

ترکیبی از بیماری و جنگ مرگبار بمب ساعتی خاویر Creach U. N. پناهندگان سازمان هماهنگ کننده منطقه در بیانیه ای گفت.

“ظرفیت های ملی در حال غرق,” او گفت:. “تیک تاک ساعت است. ما زمان کمی باقی مانده است.”

حدود یک چهارم از 838,000 Burkinabes که از دست داده اند خانه های خود را بیش از گذشته 15 ماه در بر داشت پناهگاه با یک خانواده میزبان در کشور با توجه به سازمان ملل متحد. آنها خواب خارج از منزل در هنگام فضاهای زندگی تبدیل به بیش از حد تنگ در زمان عادی. اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر کوتاه بر اصول اولیه: آب, غذا, توالت, پتو.

دیوید Bamogo, 47, سهام دو اتاق با نه مردم. آب به صورت منظم دست شستن ؟ وجود دارد نه به اندازه کافی به نوشیدن.

اجتماعی فاصله و مطلوب بهداشت وجود ندارد — نمی تواند وجود داشته باشد — در گوشه ای از کشور است.

“امکان پذیر نیست” گفت: Bamogo که خانواده نقل مکان کرد و با نوع غریبه در بهار گذشته پس از افراطیون زده خود را ایجاد کرد.

Coronavirus هنوز برای رسیدن به خود خوانده شهر Barsalogho. کمبود آزمایش, اما, می تواند پنهان کردن واقعیت است.

ساکنان در حال انجام همه آنها می توانند برای جلوگیری از شیوع گفت: Yousouf Ouedraogo معاون شهردار. جمعی ایستگاه های شستشو الزامی به دلیل ضرورت کمیاب هستند.

“نکته اساسی این است که آب و صابون تجهیزات,” او گفت:. “این دشوار است به ارائه برای هر خانواده است.”

[کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه]

توقف بیماری در چنین شرایط “خواهد آخرین طولانی تر از همه اپیدمیولوژیک پیش بینی” گفت: جری-Jonas Mbasha این خوشه هماهنگ کننده در اینجا برای سازمان بهداشت جهانی است.

کسانی که زندگی در اردوگاه چادر که اغلب ساخته شده از شاخه و آبی پارچهای معمولا خط بالا در پمپ های با پارچهای پلاستیکی برای آب. این روند می تواند در ساعت است. تشنگی است در 90-درجه حرارت.

اخبار در رادیو و تلویزیون استفاده می شود به تمرکز بر جنگ است. در حال حاضر مقامات دولتی اصرار شنوندگان به شستن دست های خود را اغلب و به هر فضای دیگر.

که یک درخواست گفت: Moumouni Sawadogo, 49, یکی دیگر از فراری که باقی می ماند در یک اتاق دو خانه با 20 نفر. خانواده اش به خرید آب او گفت: “ما به اندازه کافی پول ندارد.”

نزدیک به 2 میلیون نفر در بورکینا فاسو کمبود آب در حال اجرا در نزدیکی خانه های خود را با توجه به بین المللی آکسفام.

دوباره پر کردن سفرهای خطرناک هستند. افراط گرایان اعتصاب می تواند در هر لحظه.

“آن را مانند یک زندان در اینجا” Sawadogo گفت.

نود مایلی جنوب در اوآگادوگو دولت هایش با نصب مشکلات. موارد خونتان در این شهر که تا همین اواخر دیده می شد به عنوان یکی از ملت امن ترین مکان است.

گرسنگی شایع است. مهم بودجه برای مراقبت های بهداشتی و دفاع تخلیه شده است.

هنری ویلکینز برای واشنگتن پست

سربازان و افسران پلیس سبب از کشور به چهار سال شورش در حال حاضر تقسیم وقت خود را بین حفاظت از خیابان از افراط گرایان و پاکسازی دور شهروندان پس از حکومت نظامی.

16-year-old boy که صحبت در خواست نامش فاش نشود زیرا او می ترسید تلافی گفت: لباس مردان با شلاق او را احاطه یکی مارس شب پس از او مجموعه ای خاموش به دیدار با دوستان. او تا به حال نشده است که حکومت نظامی واقعی بود.

“آنها فقط شروع به ضرب و شتم من,” او گفت: نشان دادن یک خبرنگار بریدگی بر روی شانه های او و پوست بالای ابرو خود را. یک سخنگوی دولت است که نظارت بر اجرای مقررات منع رفت و آمد تلاش نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

پس از تاریکی در اخیر روز شنبه مردم را از اتومبیل های گشت در اوآگادوگو پیچ و خم های بتنی و دیوار و کوچه های باریک. سگ برداشت در گوشت به طور معمول بسته بندی شده بلوارها.

کامیون وانت crawled از طریق محله. افسران نشسته در پشت با سلاح های خودکار اسکن افق برای تهدیدات جدید و قدیمی.

ادامه مطلب:

خشونت imperils coronavirus پاسخ در مناطق جنگی در سراسر جهان

مرزها در حال بسته شدن برای مبارزه با کروناویروس. در حال حاضر این روستا است که در دو تقسیم می شود.

نیجریه طراحان مد در coronavirus با زرق و برق و کابل

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

دانلود رایگان مقالات