Terps نبرد به نوبه خود برای اولین بار در ده به یک فوران چاه نفت با 93-59 تار و مار آیووا

وجود یک پنجره در شروع سه ماهه سوم پنج شنبه که حتی اگر 17th, رتبه, آیووا, بسکتبال زنان تیم انتهایی شماره 10 مریلند با 25 امتیاز بیرون آمدن از حاصل کار دو تیم در این Hawkeyes می تواند نصب شده باز گشت. جدید نیم بعد از همه می تواند به معنای یک شروع تازه است.

اما به جای دادن آیووا یک شانس Terps نمایش شکیرا Austin. 6-پا-5 دانشجوی سال دوم بود همه جا — وادار کردن گردش مالی در midcourt و شارژ در برای لیآپ تکان دادن او مدافع به نمره در نقاشی کشیدن برای یک بلوز در طرف دیگر از صفحه کلید.

Austin به ثمر رساند مریلند اول 11 امتیاز از سه ماهه سوم — هفت آمد که قبل از Hawkeyes تا به حال نقطه اول خود را از نیمه دوم و ناودان درب در یک 93-59 پیروزی بود که از دست رفت طولانی قبل از آن.

تان دفاع یک شروع قوی از Terps’ نگهبانان و پایان قوی از خود bigs ساخته شده چه باید آبدار نبرد برای کسب مقام اول در ده هیچ مسابقه در مریلند (21-4, 12-2 بزرگ ده) روز پنج شنبه در Xfinity مرکز. این Terps نه تنها برداشت نقطه بالا در این کنفرانس از آنها نیز بریده شده خود 10 پیروزی متوالی و یک انتقام برای از دست دادن جاده در آیووا (20-5, 11-3) on Jan. 9.

[برای نگه داشتن چیزهای تازه برای Terps برندا Frese اضافه شده یک بیت از هرج و مرج]

“وای. بود که بسیاری از سرگرم کننده” مریلند مربی برندا Frese گفت. “. . . این یک بازی بود که من می دانستم که آنها می تواند آماده برای بازی. آن را بسیار سرافراز بازی برای ما. شما می توانید ببینید آن ساختمان تا چگونه ما شده ایم در بازی و شیوه های ما و جایی که این تیم را در.”

رقابت ارائه یک فرصت برای مریلند نشان می دهد که تا چه حد آن آمده است از آنجا که در اوایل ژانویه از دست دادن در شهرستان آیووا.

مریلند قطعا خود را نشان داد اما این بازی هیچ ریگ نبرد. آیووا به حال آن کمترین نمره بازی از فصل و اجازه آن بیشترین امتیاز را. این Hawkeyes تبدیل به توپ بیش از یک فصل-بالا 27 بار (که Terps تبدیل به 37 امتیاز) و trailed 40 با چهار دقیقه در سمت چپ بازی. در یک نقطه در سه ماهه سوم به Hawkeyes تا به حال 21 گردش در 46 اموال.

“خانواده من در حال حاضر می تواند راه رفتن در اطراف سرو رپیدز و نوع برخی از حقوق لاف زدن که در آن آنها تا به حال به یک زن و شوهر بازدید آخرین بار گفت:” Frese یک آیووا بومی است.

این Terps آمد بازی تهاجمی دفاع و بازی رقابتی برای حدود پنج دقیقه تا اولین ایست.

سپس مریلند به ثمر رساند هفت راست امتیاز در 41 ثانیه — دو سطل از اول گارد نقطه اشلی Owusu و سه اشاره گر از دوم گارد تیلور Mikesell — و آیووا متزلزل شد.

این Hawkeyes شات 40 درصد از میدان اما مسئله این بود که آنها نمی تواند در اطراف Terps’ دفاع. آنها تا به حال 50 اقدام زمینه اهداف به مریلند 70 و دچار سه ساعت شات نقض در نیمه اول.

مرکز Monika Czinano تا به حال 15 امتیاز. پیش فصل همه-ده بزرگ انتخاب Kathleen Doyle که به ثمر رساند 21 برابر Terps اولین بار در اطراف بود 10.

“از سمت راست ما نیاز به یک کمی تهاجمی تر” Czinano گفت. “این چیزی است که ما فاقد امروز. اعتباری به مریلند. آنها بیرون آمد شلیک و ما نیاز به گرفتن برخی از بیشتر دفاعی متوقف می شود در آغاز راه است.”

ارشد گارد Kaila چارلز led پنج گلزنان در ارقام دو برابر با 21 امتیاز عبور 1,900 برای زندگی حرفه ای اش و برداشت و نه پرتاب ریباند. او Mikesell (12 امتیاز) و Owusu (17 امتیاز و 10 پاس گل) کمک مریلند تسلط نیمه اول قبل از اجازه دادن به Terps’ به جلو پایان کار.

Austin بود 20 امتیاز از جمله 13 در سه ماهه سوم هفت ریباند و پنج پاس گل. ارشد رو به جلو استفانی جونز تا به حال 16 امتیاز ساخت هشت از هدف زمینه تلاش است.

“من می خواهم این معنی شکیرا. او عصبانی بود. او پویا. او فقط خودش جدا امشب و خیلی تهاجمی” Frese گفت. “من می تواند تحمل نتواند هنگامی که شما در حال رفتن به حاشیه است که سخت است. سپس هنگامی که شما در مورد صحبت Steph, 8 8 از این زمینه است. شوخی می کنی من مثل خانم بهره وری? که اواز یا موسیقی دو نفری با دو تا از آنها را ندارد،”

“من احساس می کنم مانند سه ماهه سوم فقط من سه ماهه به تازگی” Austin گفت: موافقت با Frese که او مانند یک پسر قلدر است. “من می توانید آن را از پدر من. او مانند ” من آرزو می کنم شما را در بازی به معنای از پرش.’ گفتم: “آن کار نمی کند مانند که گاهی اوقات. من قصد دارم به سعی کنید.’ “

Austin ندارد زمان زیادی باقی نمانده است; Terps باید چهار بازی باقی مانده در این فصل به طور منظم قبل از شروع Big Ten tournament. Frese گفت: زمان روز پنج پیروزی و مصرف بیش وهله اول در این کنفرانس — نمی توانست بهتر است به عنوان postseason اتمام برسد.

“من خیلی افتخار می کنم. شجاعت است که از آن گرفته شده که از دست دادن جان. 9 به جایی که آنها در حال حاضر — آن را به طور کامل آنها را” Frese گفت. “. . . ما از دست دادن نیست ذهن ما وجود دارد در آیووا. ما درک. آنها به ما آموخت درس و, شما می دانید, همه قرار بود که دوباره از طریق وای فای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im