تحت یک تجدید نظر مردان تقویم پرده برداری چهارشنبه Aug. 14-21 سیتی باز به طور مستقیم منجر به سین سیناتی منتقل Western & Southern Open, که برگزار خواهد شد در USTA Billie Jean King ملی تنیس در مرکز نیویورک به عنوان یک undercard در اثر به ایالات متحده باز خواهد شد که Aug. 31-سپتامبر. 13 عنوان برنامه ریزی شده.

هر سه رویداد خواهد شد در رقابت بی سابقه ای تحت سلامت و پروتکل های ایمنی برای محافظت در برابر گسترش رمان coronavirus که متوقف تمام تحریم طرفدار مسابقات در ماه مارس است.

“این رفتن به هیجان انگیز” گفت: Williams, 38, که پس از از سرگیری زندگی حرفه ای خود را پس از تولد اولین فرزند او در سپتامبر سال 2017 شده است به دنبال کراوات و پیش افتادن از مارگارت دادگاه رکورد 24 گرند اسلم عنوان تک. “از آن شده است بیش از شش ماه از سال بسیاری از ما بازی مسابقات. … من شما را قطعا از دست طرفداران خارج وجود دارد و که نیویورک جمعیت … اما این دیوانه است. من بسیار هیجان زده هستم.”

با توجه به ایالات متحده باز مدیر مسابقات استیسی Allaster که صحبت در ایالات متحده انجمن تنیس تماس به استادانه درست شده در برنامه اقدام به مسابقات ویلیامز به تازگی یک دادگاه نصب شده با دقیق سطح بازی در این سال ایالات متحده باز در خانه خود را برای آماده سازی.

بدون تماشاگر خواهد بود مجاز در قریب به اتفاق پیچیده ای در کوئینز برای آمریکا باز یا Western & Southern Open هفته قبل. هیچ رسانه های غیر ضروری پرسنل به پخش رویدادهای اجازه خواهد داشت در سایت یا.

به عنوان همه چیز ایستاده در حال حاضر واشنگتن سیتی باز نمی خواهد اجازه تماشاگران برای اولین بار از این رویداد را در سال 1969 در مراسم تحلیف راک کریک پارک تنیس ، اما اگر منطقه وارد فاز جدیدی از بازگشایی تا اواسط مرداد ماه این امکان وجود دارد که تعداد محدودی از طرفداران شرکت می تواند با توجه به علامت Ein سرمایه گذاری سرمایه داری و واشنگتن Kastles صاحب که فرض مدیریت سیتی باز در 2019.

بدون در نظر گرفتن تنیس کانال پخش خواهد شد سیتی باز از خود دور اول از طریق نهایی خود را. این رویداد خواهد شد در جریان تقریبا دو هفته بعد از اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک نتیجه از مذاکرات طولانی میان این ورزش را بین المللی حاکم بر بدن بیش از امن ترین راه برای از سرگیری رقابت است.

نتیجه را به سیتی باز با یا بدون فن, مرکز تنیس جهان که اصلی آن رسم می شود در جریان است.

“ما هیجان زده است که راه اندازی مجدد برای تنیس حرفه ای شروع می شود در واشنگتن دی سی” Ein گفت: در طول یک زوم تماس شنبه. “به عنوان اولین مسابقات برگشت که منجر به باز ایالات متحده و فرانسه [باز] درست بعد از ما فکر می کنم چشم از جهان تنیس را در واشنگتن است.”

بحث های در حال انجام برای مرحله بندی همراه زنان, رویداد, Ein گفت که او امیدوار است آن را تایید خواهد شد به زودی.

روز چهارشنبه یک روز شلوغ در تنیس با آمریکا باز, فرانسوی, باز, مادرید باز و سیتی باز همه کشف حجاب برنامه ریزی ترفند که مقامات امیدوارم متقاعد کردن بازیکنان بتوانند به رقابت در یک شیوه ای امن همراه با پشتیبانی ضروری کارکنان بدون طاقت فرسا خود را در روند.

در نتیجه خسته کننده تقویم ماجرا با مسابقات که مقامات وعده به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس و شامل گسترش آن اگر یکی از شرکت کنندگان آزمون مثبت است.

برای مردان که به معنی شش تورنمنت رقابت در پنج شهرستانها در دو اساسا سطوح مختلف در هشت هفته طول: واشنگتن سیتی باز که شروع Aug. 14; نیویورک, Western & Southern Open (Aug. 22); نیویورک آمریکا باز (Aug. 31); رئال مادرید باز (Sept. 13); رم کارشناسی ارشد (Sept. 20); و باز فرانسوی که اصلی-قرعه کشی شروع شده است تحت فشار قرار دادند برای بار دوم به سپتامبر. 27 مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

برتر مردان بازیکن نواک جوکوویچ پیشنهاد کرده است در مصاحبه با صربستان رسانه ای است که برخی از ایالات متحده باز ایمنی و بهداشت محدودیت ممکن است به جلوگیری از او را از بازی. دوم-رتبه رافائل نادال قهرمان دفاع از ایالات متحده و فرانسه باز می شود روشن ساخته است او از این ناراحت است که در مورد سفر به ایالات متحده به دلیل coronavirus هر چند او گفت امیدوار است این وضعیت را بهبود بخشد. چهارم-رتبه راجر فدرر 20-زمان گرند اسلم برنده قبلا اعلام او نمی خواهد رقابت دوباره در سال 2020 پس از تحت عمل جراحی زانو.

در مورد سیتی باز میدان Ein گفت: او بوده است “هولناک” در هفته های اخیر با استعلام از بازیکنان مشتاق به شرکت.

“مردم می گویند آنها می خواهند به می آیند, بنابراین من فکر می کنم ما یکی از بهترین رشته ما تا به حال” Ein افزود: با توجه به پول جایزه و رتبه بندی نقاط در معرض خطر, در علاوه بر این به Washington منطقه سه فرودگاه بین المللی.

در قرار دادن نکات تکمیلی در پروتکل پرده برداری کرد روز شنبه برای ایالات متحده باز در حال حاضر سال دوم عمده پس از ویمبلدون را لغو و باز فرانسوی به تعویق افتادن مسابقات مقامات مصالحه بر چند نکته کلیدی است که چندین بازیکن برتر پیشنهاد شد dealbreakers پس از بررسی اولیه طرح.

در حالی که این مسابقات تعیین خواهد شد دو مقام بازیکن هتل ها در خارج از شهر نیویورک به عنوان در ابتدا گزارش آن را نیز اجازه می دهد تا بازیکن را به ماندن در خانه های خصوصی در خارج از منهتن اگر آنها احساس راحتی بیشتری انجام این کار است.

در حالی که طرح اولیه نامیده می شود برای محدود کردن بازیکنان به یک سفر همراه, آیا, مربی, مربی فیزیکی یا همسر بازیکنان ماندن در مسابقات رسمی هتل ها در حال حاضر خواهد شد مجاز سه سفر اصحاب خود دو اتاق اختصاص داده شده. بازیکنان ماندن در خانه های خصوصی ممکن است در سفر با هر گروه از آنها را انتخاب کنید; برای بازیکنان که اغلب شامل یک مربی هدف قرار دادن شریک زندگی, مربی شخصی, فیزیوتراپیست, رسانه, نماینده, همسر یا مهم دیگر بستگان و دوستان است. اما آمریکا باز خواهد شد به شدت محدود است که ممکن است پیوستن به هر بازیکن در این زمینه را برای جلسات تمرین و مسابقات است.

در مورد تست های ایالات متحده باز پخش خواهد شد تست شده برای coronavirus در بدو ورود به نیویورک و دوباره حداقل یک بار در هر هفته است. بازیکنانی که انتخاب می کنید به ماندن در خارج از تعیین هتل “حباب” و یا گشت و گذار در منهتن یا جاهای دیگر ممکن است در معرض آزمایش هر روز دیگر گفت: Brian Hainline رئیس USTA هیئت مشاوران پزشکی.

Hainline اضافه شده که این مسابقات را با استفاده از قابل اعتماد ترین تست های موجود بر روی بینی گرد و خاک مجموعه است. بازیکنان که تست مثبت خواهد بود بلافاصله قرنطینه و مجددا 24 ساعت بعد برای تایید نتیجه.

به عنوان اضافی احتیاطی تعداد linespeople خواهد بود افت ارزش در حالی که استفاده از الکترونیکی خط تلفن فناوری گسترش خواهد یافت.

برای USTA که صاحب و عمل ایالات متحده باز به عنوان رئیس آن منبع درآمد برگزاری این رویداد بدون 800,000 پرداخت تماشاگران آن را به طور معمول به تساوی یک پول-گزاره از دست دادن.

مایک میل زدن به USTA را مدیر عامل و مدیر اجرایی گفت که بدون طرفداران این مسابقات را جریمه حدود 80 درصد از درآمد سالانه خود را — اساسا همه که تلویزیون قرارداد و بخشی از حمایت های مالی شرکت های بزرگ فراهم نیست. با اینحال این مسابقات تضمین بازیکنان 91 درصد از آن سنتی کیف پول برای یک تا حدودی کارآمد رویداد است که چشم پوشیدن مقدماتی و همچنین جوانان و صندلی چرخدار مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات