تنیس نیاز به یک مرکزی بدن حاکم است که متحد مردان و زنان تورهای

اما به عنوان یک خوش من رویای آن را یک گام مهم بیشتر است. زمانی که به من کمک کرد تا شرکت پیدا کردم ATP در سال 1972 هدف ما این بود که بازی را تغییر دهید بهتر است. Billie Jean و “اصلی 9” تا به حال مشابه هدف از ایجاد آینده ای بهتر برای زنان تنیس هنگامی که آنها تاسیس WTA در سال 1973. بیش از گذشته 47 سال بسیار تغییر کرده است در تنیس. و در حال حاضر زمان مناسب برای ایجاد تغییر قابل توجهی پیشنهاد می کنم برای بهبود ورزش برای بازیکنان و طرفداران به طور یکسان.

امروز حرفه ای تنیس یک ورزش جهانی است که نیاز به توان تحت همان قوانین که آیا در کالامازو, لندن, رم, مسکو یا پکن. اما از آن است که گرفتار بسیاری از نهادهای حاکم و دیگر اغلب رقابت ذینفعان — ATP به WTA چهار گراند اسلم های تنیس بین المللی فدراسیون U. S Tennis Association, Davis Cup, تغذیه, جام حوضچه فنجان و بیشتر — که مرحله وقایع خود را با توجه به اولویت های خود را. در نتیجه شکسته, ورزش, حکومت توسط یک سوپ الفبا از گروه حفاظت از منافع خود است. هیچ تک یکپارچه ترویج تنیس در سطح جهان است.

چرا حکومت تنیس نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای?

این WTA و ATP هیئت مدیره هر یک شامل مسابقات و بازیکن نمایندگان اما در این مدل این است که اغلب ناکارآمد و بی اثر است. برای مثال ATP دارای شش فرد رای گیری ساختار است که اغلب در نتیجه 3-3 روابط در مسائل مهم وادار ATP رئیس بازیگران تصمیم گیری رای دادن. این نهاد به رئیس در یک موقعیت دشوار است. این WTA نیاز به جمع آوری بیشتر حمایت دلار برای توسعه رویدادهای بزرگتر. در نهایت چهار گراند اسلم (تا کنون مهم ترین حوادث) باید بیشتر درگیر در ورزش این اداره در طول سال است. به عنوان آن می ایستد تعامل آنها با بازیکنان تنها چهار بار در هر سال و در رقابت با ATP و WTA برای تاریخ, حمایت دلار و تلویزیون می پردازد. وقت آن است که برای همه گروه با هم کار کنند برای بهبود حکومت تنیس و یا آن را ادامه خواهد داد به یک متلاشی, گیج کننده, ورزشی برای طرفداران در سراسر جهان.

چه طرفدار تنیس نیاز است که یک مرکزی بدن کنترل آن قوانین و مدیریت در سطح جهان است. این سازمان جدید باید اجرا توسط دفتر مرکزی این کمیسیون متشکل از سه نفر: صندلی ATP صندلی از WTA و با تجربه و آگاه عینی فرد انتخاب شده توسط چهار گراند اسلم.

این سه کمیسیون خواهد کنترل جهانی تنیس تقویم از جمله مسابقات تاریخ تحریم ها و پول جایزه و مسائل انضباطی از بازیکنان حرفه ای. که قادر خواهد بود هر گروه برای ادامه فعالیت خود لین و در عین حال یک صدای قوی در چگونه ورزش اجرا شده است. کمیسیون امر به پنج سال شرایط با یک خودکار پنج سال تمدید می شود و موضوع ختم به علت مربوطه گروه اگر در بر داشت به عمل در یک عمل غیر منطقی و یا مغرضانه به شیوه ای.

این مدل می تواند به انسجام بیشتر و وحدت در ایجاد این استاندارد از بازی و کارگردانی آن رشد و ترویج این بازی است. در طول زمان آن را نیز به طور قابل توجهی کاهش می دهد و امکان از بین بردن تضاد است که در حال حاضر نتایج حاصل از چندین حاکم بر نهادهای دفاع از چمن خود را. داشتن یکی از قدرتمند حاکم بر بدن خواهد سوق تنیس رو به جلو در یک واحد به شیوه ای چیزی در این ورزش از صمیم قلب نیاز دارد.

برای به انجام رساندن این رویا نیاز واقعی رهبری و زمامداری توسط قدرتمند ترین افراد در این بازی است. امروز که به نظر می رسد غیر ممکن است. اما گاهی اوقات نیروهای قوی تر از خودمان مانند جهانی و همه گیر می تواند الهام بخش و سرعت بخشیدن به تغییر. در این زمان از کاهش بیایید همه قابل تامل و در نظر گرفتن چه چیزی بهترین را برای بزرگ ما ، اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید. بنابراین اجازه دهید شروع کنید.

دونالد Dell تاسیس انجمن تنیس حرفه ای در سال 1972 است. او سابق آمریکا در جام دیویس کاپیتان بنیانگذار بازاریابی ورزشی شرکت ProServ از بنیانگذاران واشنگتن سیتی باز و 2009 مشمول بین المللی تنیس سالن از شهرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de