مخابرات و ارائه دهندگان خدمات برای کمک به مشترکین که نمی توانید پرداخت صورتحساب با توجه به کروناویروس

به عنوان بخشی از به اصطلاح “حفظ آمریکایی ها متصل تعهد” در سراسر کشور ارائه دهندگان خدمات از جمله CenturyLink و T-Mobile و بیشتر منطقه ای شرکت های مخابراتی در سراسر کشور توافق کردند که به مدت 60 روز آینده که آنها را فسخ سرویس و یا ارزیابی هزینه های مشتریان و کسب و کار است که سقوط در صورتحساب خود را. آنها همچنین توافق کردند برای باز کردن شبکه های wi-fi نقاط داغ برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.

در انجام این کار Pai نیز خواست صنعت مخابرات به مراحل اضافی خود به خود مانند آرامش کلاه آنها تحمیل خود به مشتریان داده های ماهانه تخصیص و ارائه کمک های بیشتر به بیمارستان ها و مدارس-هر چند FCC آیا نیاز به تلفن و اینترنت را از جمله مراحل.

اطلاعیه ارائه شده آخرین تصویر از گسترده فوری تاثیر coronavirus. این بیماری دارای توقیف کسب و کار و مدارس که در آن کارگران و مربیان ترس تجمع جرم ممکن است شتاب این بیماری را گسترش و آن را تهدید به پایمال کردن ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان به عنوان افراد بیمار به دنبال مقدار مورد نیاز آزمون. بنابراین بیش از حد آن را یک چالش مطرح به آمریکا در امور مالی و با آن توانایی خود را برای ارتباط با دوستان و عزیزان و همکاران آنلاین.

اما برخی از گفت FCC می تواند انجام داده اند بیشتر برای کمک به خانواده ها و مدارس و بیمارستان ها در بزرگترین نیاز دارید. جسیکا Rosenworcel دموکراتیک خلق کمیسر در آژانس توصیف تعهد جمعه به عنوان یک “خوش آمدید مرحله اول:” اما افزود که دولت نیاز به “تنظیمات را به FCC برنامه به طوری که حتی آمریکایی ها بیشتر می توانید آنلاین در طول این بحران هزینه کم و یا هیچ.”

“که در آن داده های کلاه و بطور متوسط هزینه ها در جایی که نیاز به برداشته شود و حذف شود” او در بیانیه ای گفت.

با کروناویروس wreaking گسترده ویران کردن بعضی از آنها تبدیل به اینترنت برای یک راه حل است. کسب و کار اجازه می دهد کارکنان به telework مدارس در حال تلاش کردن آنلاین جدید مبتنی بر آموزش از راه دور ابزار و پزشکان با تکیه بر روی ویدئو چت برای ارائه به بیماران کمک از راه دور. تمام کسانی که خدمات — غیر قابل تصور دهه پیش — ساخته شده ممکن است با سرعت بالا اتصالات.

اما نه هر کس و یا می توانید استطاعت چنین سریع, مدرن, اتصال, نابرابری شناخته شده به عنوان شکاف دیجیتال. تنها در حدود دو سوم از مردم در مناطق روستایی به عنوان مثال می گویند که اتصال پهن باند در خانه با توجه به مرکز تحقیقات پیو منتشر شده یافته های آن در سال گذشته است. به عنوان یک نتیجه از اختلال در ساخته شده توسط coronavirus را تهدید به تاثیر برخی از جوامع بیشتر از دیگران است.

FCC اختصاص میلیاردها دلار هر سال به خار گسترش شبکه های پهن باند در دور افتاده ترین و یا غفلت نقاط کشور و ارائه می دهد یک کشت از برنامه به معنای کمک به مدارس و پدر و مادر ندارند بسیار مورد نیاز دستگاه برای دریافت آنلاین. اما برخی از قانونگذاران و تنظیم کننده آن می گویند نبوده است به اندازه کافی و آنها را به نام دولت ایالات متحده در روزهای اخیر برای دو چندان کردن تلاش های خود در پی coronavirus.

این مسئله به وجود آمد در یک سری از کنگره جلسات این هفته که در آن قانونگذاران سوال که آیا برای منحرف کردن بحرانی جدید فدرال دلار برای کمک به مردم دریافت آنلاین. جفری Starks دموکراتیک خلق کمیسر در FCC به نام در, پاسخ برای “اتصال و محرک اقتصادی” بسته به آدرس coronavirus. این می تواند شامل کمک های مالی اضطراری برای کمک به کتابخانه ها و دیگر موسسات قرض کردن بی سیم نقاط داغ برای کمک به بچه ها دسترسی سریع به اینترنت قابل اعتماد است.

“هر کس در بخش ارتباطات از راه دور باید گام تا. زمان در حال حاضر,” او گفت: قانونگذاران.

FCC تعهد اعلام کرد که جمعه می آید علاوه بر اقدامات انجام شده توسط شرکت های فردی در روزهای اخیر به عنوان coronavirus تکامل یافته است به یک بیماری همه گیر. AT&T به عنوان مثال گفت: آن را بلند کردن داده های ماهانه محدودیت را تحمیل می کند و در برخی از خانه پهنای باند مشتریان. و Comcast گفت: این امر افزایش سرعت از مشتریان که بخشی از آن کم درآمد پهنای باند برنامه.

تا کنون Verizon گفت: آن را “دیده نمی شود هر گونه افزایش قابل اندازه گیری در استفاده از داده ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de