تد Leonsis خوشبین است, NBA, WNBA و NHL فصل خواهد شد در این سال

“من اعتقاد دارم که هر سه تیم بازی خواهد کرد” Leonsis گفت: یکشنبه در مصاحبه با سی ان ان ولف بلیتزر در “اتاق وضعیت.” “ما به شما اجازه NBA و NHL سعی کنید به پایان تمام یا بعضی از فصل به طور منظم و پس از آن رفتن به پلی آف. ما فقط نمی تواند انجام آن را با طرفداران. ما در حال تمرکز بر ایمنی و سلامت برای ما هواداران و همچنین بازیکنان ما است.”

Leonsis گفت: لیگ “باید بسیار آگاه” کمک به خود پخش شرکای مانند ترنر دیزنی و ESPN که تکیه به شدت در برنامه نویسی ورزشی و نه ارائه یک جدول زمانی برای بازگشت بالقوه.

“ما باید مقدار زیادی از زمان برای انجام این,” او گفت:. “واقعا وجود استرس از چه زمانی در فصل آینده شروع و بنابراین ما یک شانس برای انجام این کار ما به برنامه ریزی و ایجاد پروتکل هایی است که واقعا به حداکثر رساندن ایمنی برای بازیکنان ما است.”

به عنوان NBA تمرین و امکانات در ادامه به باز کردن در هفته گذشته در ایالات که در آن اقامت-در-خانه محدودیت بودند کاسته کمیسر آدم نقره گفت: بازیکنان که یک تصمیم در مورد از سرگیری این فصل بود که به حالت تعلیق در مارس 11, می تواند بیش از یک ماه دور. لیگ مورد بحث است با استفاده از سایت تک مکان های مانند لاس وگاس و اورلاندو برای پلی آف به کاهش نیاز به سفر. در طول یک شهر مجازی سالن به میزبانی San Jose Sharks, NHL, کمیسر گری Bettman هفته گذشته گفت که پایان فصل بدون crowning یک قهرمان جام استنلی است “چیزی نیست من حتی فکر.”

اگر و هنگامی که NBA, NHL و WNBA فصل رزومه این سال Leonsis انتظار ندارد تیم به بازی در خانه خود را در عرصه.

“من باور دارم که باقی مانده از این فصل ما سعی خواهد کرد برای ایجاد یک پناهگاه امن حباب که در آن بازیکنان و NHL را انتخاب کنید یک زن و شوهر از عرصه در شمال امریکا شاید یک زن و شوهر در کانادا و فقط با قرار دادن 40 یا 50 نفر در هر سازمان در یک هتل و پس از آن شاتل آنها را به عرصه آزمون آنها اغلب و فقط مطمئن شوید که ما می توانیم بازی به بازی و رسیدن به پلی آف,” او گفت:. “نه تنها ما مدیون برنامه نویسی به شبکه های, اما ما آن را مدیون به طرفداران ما و شما می خواهم به قادر به رقابت برای جام استنلی و نه ستاره. شما می خواهم به قادر به مسابقات قهرمانی, و من فکر می کنم که اتفاق می افتد نیز در NBA. آن را غم انگیز در حال حاضر, اما ما به شما از طریق آن دریافت کنید.”

Leonsis اشاره کرد که دفاع از قهرمان عرفای شد برنامه ریزی برای باز کردن فصل خود برابر لس آنجلس اسپارکس در سرگرمی و ورزشی آرنا در روز شنبه.

“ما تا به حال به یک مجازی جشن با طرفداران ما در برخی از کانال های رسانه های اجتماعی,” Leonsis گفت. “… ما همه می خواهم به می گویند با تشکر از شما به طرفداران ما و ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما می توانیم در یک راه امن.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>