گروه تکنولوژی فایل اولین طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت بر اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر بحث برانگیز بخشنامه هفته گذشته تنها چند روز پس از توییتر در زمان نادر مرحله از حقیقت-بررسی یکی از توییت خود. رئیس جمهور لعنتی این حرکت به عنوان سیاسی, سانسور, متهم شرکت رسانه های اجتماعی چیزی از آن و عمده دیگر شرکت های فن آوری را تکذیب کرد.

در آن طرح دعوی در دادگاه های CDT گفت: کاخ سفید در حال اجرا گرفتار متمم اول قانون اساسی که “منع مقامات دولتی از دولت با استفاده از قدرت مقابله به مثل در برابر یک فرد یا نهاد برای مشارکت در حفاظت گفتار.” حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش گرفته شده نه کامل اثر CDT گفت: صرف وجود این سیاست می تواند “chill” سخنرانی تضعیف تلاش های Facebook گوگل و توییتر به اطمینان حاصل شود که سیستم عامل خود استفاده مسئولانه در انتخابات ریاست جمهوری.

“ما منظور اجرایی به عنوان بسیار روشن تلافی که طراحی شده برای جلوگیری از رسانه های اجتماعی شرکت ها از مبارزه با اطلاعات غلط و سرکوب رای دهندگان گفت:” الکساندرا مسلمات رهبر CDT. این گروه در زمینه آن طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا درخواست آن را به باطل کل سفارش.

Facebook و گوگل کاهش یافته است به نظر. توییتر با تمجید از طرح دعوی در دادگاه در یک unsigned صدای جیر جیر در حالی که انفجار جمهور را به عنوان “ارتجاعی و سیاسی.” هر سه شرکت پول داده به CDT در گذشته این گروه بیانیه های عمومی نشان می دهد.

کاخ سفید با اشاره به درخواست وزارت دادگستری که بلافاصله پاسخ.

طرح دعوی در دادگاه نشان دهنده آستین نهفته acrimony بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دره سیلیکون سایت های رسانه های اجتماعی است که تبدیل به ابزار مهم در خود سیاسی آرسنال. تهمت یکی از محبوب ترین نفوذ کاربران در خدمات از جمله Facebook و Twitter اما او نیز یکی از بحث برانگیز ترین حمله به منتقدان و گسترش دروغ که ممکن است باید اجرا گرفتار از این شرکت ها’ قوانین اگر او را از خدمت به عنوان فرمانده.

توییتر طولانی در برابر تماس به نظم و انضباط تهمت و گفت که حتی خود زا ترین نظرات باید در دسترس برای کاربران برای مشاهده و به اشتراک گذاری بدون محدودیت. اما این شرکت در زمان یک رویکرد تهاجمی تر آغاز هفته گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ مرتبط پست الکترونیکی-در رای گیری با تقلب در انتخابات. توییتر تصمیم گرفتند به اضافه یک برچسب به توییت خود هدایت کاربران به اخبار که واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

رئیس جمهور پاسخ داد: در طول هفته بارها و بارها متهم توییتر از سانسور یک باتری از حملات به اوج خود رسید که در فرمان اجرایی او امضا پنج شنبه. بخشنامه عمدتا طول می کشد هدف در یک ماده از قانون شناخته شده به عنوان بخش 230 که برای دهه ها در امان tech غول از بودن در قبال مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را — و تصمیمات این شرکت ها را در مورد پست عکس ها و ویدئوها آنها را ترک دست نخورده و یا آنها را پایین.

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت: امضای این سند است.

در نهایت آن را به دو سازمان مستقل برای تعیین دقیقا تهمت اجرایی جهت اجرا خواهد شد. یک آرایه وسیعی از قانونگذاران دموکرات رایگان-گفتار و فعالان محافظه کار گروه های حمایت همه باید محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای سفارش آنها را به عنوان خلاف قانون اساسی و خطرناک برای آینده آزادی بیان در وب است. این CDT را به نام فرمان اجرایی “تلافی جویانه” در آن طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه.

در ضمن تهمت و توییتر همچنان به برخورد با یکدیگرند. روز جمعه رئیس جمهور جلب شرکت آخرین ملامت او پس از محکوم تظاهرکنندگان در مینیاپولیس به عنوان “اراذل و اوباش” تهدید به مداخله نظامی وجود دارد و پیش بینی شده که محلی غارت می تواند منجر به “تیراندازی است.” در پاسخ توییتر, گام بی سابقه ای از محدود کردن توانایی های عمومی برای مشاهده و به اشتراک گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر که این شرکت گفت: تا به حال جلال خشونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>