شرکت های فن آوری هستند و درخواست خود را سیاه و کارکنان گروه برای رفع دره سیلیکون نژاد مشکل اغلب به صورت رایگان

فرانسیس می گوید سپاسگزار او به گوش رئیس اجرایی هانس vestberg, رئيس, که باز شده است به درخواست برای Juneteenth و روز انتخابات به تعطیلات پرداخت و اضافی برای شفافیت در نیروی کار جمعیت. اما هل دادن برای نمایندگی در میان خشونت پلیس و معترضان تبدیل شده و آنچه که او گفت: یک بار یک “سرگرم کننده شغل دوم” به سنگین تعهد است که در رقابت با خواسته های واقعی خود کار و بدون بار اضافی و یا پرداخت

“شما نامیده می شود برای انجام این کار در یک معنا” فرانسیس گفت: “اما آن را تقریبا مانند اگر شما صدای شما را نخواهد شنید.”

سیاه, کارکنان گروه روبرو هستند از جمله تنش به عنوان شرکت های بزرگ امریکا هایش با نگرانی در مورد نژاد پرستی. در صنعت فن آوری است که هنوز هم تا حد زیادی, سفید, آسیایی, زن و مرد و تنش شده اند به خصوص تلفظ در هفته های اخیر به عنوان شرکت های تکیه به شدت در این گروه به میزبانی پانل در مسابقه دامپزشک, شرکت, اظهارات تخصیص کمک های مالی به نژادی عدالت سازمان های غیر انتفاعی و چوپان های جدید تنوع طرح.

هفده فعلی و سابق رهبران “کارمند منابع گروه” (ERGs) — به صورت, سیاه, لاتین, LGBTQ زنان و کارگران — گفت: در مصاحبه های آنها استقبال می دید و دسترسی به مدیریت بالا. اما آنها نگران باشید این برنامه می تواند به رهبران کسب و کار یک پاس در تنوع اجازه می دهد آنها را برای نشان دادن حمایت برای گروه های اقلیت و بدون تنوع مردم مسئول است. و برخی می گویند فشار برای تغییر صدمه دیده می تواند حرفه خود را.

“وابستگی ERGs است خفه صنعت به دلیل آن را می دهد یک حس کاذب از پیشرفت” توسط بئب داوطلبان با یک بودجه کوچک و نامتناسب مسئولیت گفت: دومینیک فلوریس جانباز گوگل و eBay که کمک کرد راه اندازی سالانه قله سیاه پوست و لاتین گروه در منطقه خلیج است.

“ما پیوست ERG از آنجا که ما نیاز به کمک اما ما شد, کمک,” او گفت:.

بی میلی به سرمایه گذاری در تنوع می تواند گسترش به رسمی مشاوره هم فلوریس گفت. در ماه ژوئن او تاسیس WĒ360 یک مشاوره به توصیه شرکت در شمول است. در حال حاضر او گفت: چند مشتریان بالقوه از او پرسید که آیا آنها مجبور به پرداخت برای خدمات خود را.

شرکت های فن آوری می گویند که آنها عمیقا ارزش گروه — مانند توییتر Blackbirds و شل را از تن زمین به Facebook سیاه@ و GitHub را Blacktocats — و طبیعی است که به نوبه خود به آنها را برای بینش. برخی از آنها شروع به اذعان بار آن را قرار می دهد در کارکنان.

در سال گذشته توییتر مثلا گنجانیده شده است گروه رهبری به بررسی عملکرد که به جبران خسارت است.

فرانسیسکا Fontenot, توییتر سر از کسب و کار جهانی منابع گروه برنامه گفت: در بیانیه ای که در توییتر کارمند گروه “آیا یک دنباله در سفر خود را به تبدیل شدن به ترین در جهان فراگیر و متنوع شرکت فن آوری. آنها بازی یک نقش محوری در ترویج یک فرهنگ که در آن هر کس می تواند خود را کامل معتبر خودشان به کار و تعلق دارند.”

Verizon کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما با اشاره به ژوئن 1 بیانیه vestberg, رئيس که این شرکت اهدا 10 میلیون دلار به عدالت اجتماعی گروه ها و تنوع “ما و جهان بهتر است.”

شرکت های فن آوری همچنین توجه داشته باشید که این کارمند-اجرای گروه هستند یک جنبه از یک استراتژی بزرگتر برای تنوع بخشیدن به صفوف خود را. شرکت نیز تصمیم گرفتند به استخدام مدیران که تنها تمرکز بر سهام و ورود آموزش کارکنان در مورد ناخودآگاه تعصب نژادی و افزایش خط لوله از استعداد های همکاری با مدارس و اهدا به مهارت-برنامه های آموزشی.

گوگل مدیر اجرایی سوندار پیچای پس از ملاقات با گوگل سیاه کارمند منابع گروه این ماه متعهد به 30 درصد بهبود در تعدادی از مدیران از گروه کمتر در گوگل سطح ارشد سال 2025.

با وجود این تلاش ها بسیاری از شرکت های فن آوری را به طور قابل توجهی افزایش یافته است, درصد از سیاه پوست و لاتین کارکنان در شش سال گذشته با توجه به تنوع ،

این ایده از محل کار گروه پیوسته وارد شرکت های بزرگ امریکا بیش از 50 سال پیش با زیراکس به عنوان پاسخ به ضد سیاه تعصب پس از سال 1964 مسابقه شورش در روچستر, n. y. که در آن زیراکس تاسیس شد.

امروز رهبران گروه گفت: وظایف خود را کشیده فراتر از ارائه اعضای یک احساس تعلق. آنها متداول به عنوان نام تجاری سفیران تنوع استراتژیست استخدام برنامه ریزان رویداد و گروه های تمرکز برای سیاست ها و ویژگی های موثر بر کاربران از جامعه خود. سالانه بودجه برای این خدمات در محدوده از $1000 به $20 ، 000 سال است. اعضای فرستاده شده به کنفرانس ها مانند AfroTech و گریس هاپر برای کمک به جذب.

رهبران گروه گفت: تاثیر این کار تا به حال در زندگی حرفه ای خود را وابسته خود مدیر از نظر تنوع. گفت: بسیاری از مدیران خود را دیدم زمان صرف پیشرو کارکنان گروه به عنوان یک حواس پرتی, حتی زمانی که آن را تاثیر عملکرد شغلی. دیگران گفت: آنها توصیه می شود برای جلوگیری از شرکت. برخی آن را احساس بود و به همین دلیل آنها برگزار شد از انتظار می رود افزایش می دهد و تبلیغات.

“این ممکن است به نظر می رسد به عنوان هر چند سیاه ERGs در حال گوش به ترین, اما آن است که اغلب زمانی که رهبری این است که به دنبال به اهرم آنها گفت:” سابق منجر سیاه کارکنان گروه شرکت های شبکه های اجتماعی.

در مایکروسافت, رئیس تنوع افسر لیندسی-Rae مک اینتایر می گوید ورودی از کارکنان گروه به ارمغان می آورد “تاثیر فوق العاده و نفوذ به این کار ما به عنوان یک شرکت در بسیاری از مناطق.” برای مثال گروه شکل کمک کرد و چگونه مایکروسافت با نزدیک شدن Juneteenth ارائه زمان پرداخت کردن در حالی که مراقب باشید به فریم آن را به عنوان یک روز تعطیل “اما به جای آن از تمام کارکنان از جمله کسانی که اعضای بزرگ سیاه و آفریقایی جامعه به اختصاص زمان و فضا برای سرعت بخشیدن به یادگیری فردی و تعامل در مسائل است.” گروه نیز کمک مایکروسافت معاون کشیش بخش یک لیست از کتب مرتبط پادکست ها و فیلم.

خارج از بزرگترین شرکت های فن آوری ترین فن آوری شرکت ندارد و یک مدیر اجرایی با تمرکز بر تنوع و شمول است. و رهبران کارمند-اجرای گروه وجود دارد که می گویند گردش مالی بالا برای این نقش است که اغلب گزارش های منابع انسانی به جای مدیر عامل شرکت. این برگ رانده اما ندیده کارکنان به انتخاب کنید تا شل است که این مورد به عنوان شرکت سعی در پیدا کردن راه درست برای پاسخ به خواسته های به نژادی و عدالت است.

در چهار ضلعی است که باید تعیین نقش مسئول تنوع و شمول دو سیاه کارکنان که اعضای Fourmation یک فرهنگی کارمند منابع گروه داوطلب برای شرکت در یک پانل در مسابقه با دو بلندگو که علنا نشان داده پشتیبانی قوی به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش از جمله بنیانگذاران دنیس کرولی گفت: مدیر ارتباطات جنیفر یو یکی از Fourmation رهبران.

در یک دست نشست در SoFi مدیر عامل شرکت آنتونی نتو گفت: هر کس به گوش دادن به ضبط یک جلسه برای اعضای بزرگ سیاه کارمند گروه SoulFi در مقابله با تروما با توجه به دو نفر از کارکنان. اوایل این ماه Electronic Arts Andrew Wilson مدیر عامل شرکت اعلام کرد که بازی های ویدئویی شرکت, سیاه, کارمند, گروه خواهد سازماندهی یک روز از انجمن های تخصصی و مجازی فعالیت برای جشن Juneteenth.

در هفته های اخیر این گروه نیز تا به حال به نگه داشتن چشم در واکنش از همکاران که ناراحت کننده هستند با رشد حمایت از زندگی ماده حرکت و توجه به نابرابری نژادی در محل کار.

نیکول سانچز سابق معاون رئیس جمهور از تاثیر اجتماعی در GitHub و بنیانگذار Vaya, مشاوره, برکلی, کالیفرنیا, شرکت است که کمک می کند تا شرکت بهبود تنوع گفت: یک کارمند در یک شرکت فناوری به تازگی به خواست برای کمک به او در زمانی که شرکت مکالمات در شل رو از دست پس از یک همکار پرسش در مورد جورج فلوید را “رپ ورق.”

“ما آموخته است که رهبری بود که انتظار برای سیاه ERG به چیزی می گویند که اولین و مهمترین است کار خود را” سانچز گفت. او کاهش یافته است به نام شرکت.

سانچز گفت: شرکت های فن آوری می تواند خیلی بیشتر انجام دهد به تعمیر اساسی نابرابری های موجود در سازمان خود را اگر آنها با نزدیک شدن تنوع مانند هر کسب و کار و ابتکار است.

“آنها می توانند با ارسال یک ناجور موشک به فضا اما نمی توانند بفهمند چگونه به چگونه برای مدیریت پروژه [تنوع سهام و ورود],” سانچز گفت. “فقط آن را به همان شیوه. قرار دادن مردم هوشمند است که کارشناسان بر روی آن قرار داده و این منابع در پشت آن اهداف به آن اتاق برای نفس کشیدن به آن اتاق به نوآوری و پاداش آن درآمده است.”

Justworks نیویورک-بر اساس نرم افزار, راه اندازی, تصمیم به شروع پرداخت ERGs. سخنگوی الیوت استفنسون گفت که او نمی تواند به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این برنامه که قرار بود به محل این ماه اما Justworks قصد دارد تا اگر برای یک سال و سپس اندازه گیری نتایج.

“جبران ERGs برای کار اضافی آنها را برای شرکت منصفانه است,” او گفت:.

سانچز پیشنهاد یک مسیر متفاوت است. اگر کارفرمایان با توجه به اجرای خود تنوع استراتژی “پس مردم باید منتشر شده از 9 تا 5 شغل به آن را انجام دهد” او گفت:. “و اگر شما مردم منتشر شده از 9 تا 5 شغل شما به وضوح باید یک کار تابع که برای آن شما نیاز به استخدام.”

موشکافی چگونه تکنولوژی صنعت با استفاده از کارکنان منابع گروه تشدید این ماه پس از سیاه و سفید با تکنولوژی کارگران که قبلا به رهبری کارکنان گروه در توییتر و شل سوال tech رهبران ” ادعا می کند برای حمایت از جامعه سیاه و سفید.

Raki افول که قبلا به رهبری توییتر کارمند منابع گروه Blackbirds و در حال حاضر با این نسخهها کار در سیاست ارتباطات در Instagram خواست شرکت ها برای تجدید نظر در راه آنها با استفاده از سیاه و سفید کارمندان برای دفاع از اعتبار خود را.

“اگر شما یک کارفرما باید معوق کار حمایت از جامعه سیاه پوستان به سیاه کارکنان بدون شناخت آنها فراتر از خالی platitudes و یا اشاره به خود را سیاه کارکنان برای تبرئه خودتان شاید ارزیابی مجدد است؟” افول در توییتر نوشت.

مهندس Duretti Hirpa که کمک به شروع و اجرای زنگ زمین شل کارمند گروه برای مردم رنگ توییتی “در حال اجرا یک ERG صدمه زندگی حرفه ای من, اما آن کمک کرد روح من.”

پس از او مدیر به او گفت که تلاش او سرمایه گذاری در این گروه “فوق برنامه,” Hirpa پا را از این نقش است. با نگاهی به گذشته او شگفتی اگر نیروی کار اضافی به طور عمده در خدمت به تقویت شل شهرت. (شل کاهش یافته است به نظر.)

“بهترین چیزی که در من وجود دارد ساخت کل یک گروه از مردم احساس می کنید مهم است و کسی که مراقبت از آنچه به آنها اتفاق افتاده است,” او گفت: “من فکر نمی کنم من می خواهم یک سازماندهی دوباره خودم. آن را کمی بیش از حد از قلب من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات