شرکت های فن آوری در حال اضافه کردن جدید کنترل والدین در میان خروش در زمان روی صفحه نمایش

هر کنترل ایمنی مفید هستند, کارشناسان می گویند, و ابزار جدید یک گام در مسیر درست است. اما شرکت های فن آوری باید به فکر این مسائل و راه اندازی ابزار برای محافظت بهتر از کودکان با ظهور برنامه پس از.

“متاسفانه بسیاری از این چیزها اتفاق می افتد در نگاه به گذشته به عنوان یک گروه کمک گفت:” کریستین Elgersma ارشد سردبیر رسانه های اجتماعی و منابع آموزشی در حس مشترک رسانه ای یک سازمان حمایت برای بچه ها امن با استفاده از فن آوری است.

پدر و مادر باید تلاش کرد با مدیریت خود بچه ها و تکنولوژی در دهه های اخیر از اجرای محدودیت زمانی بر روی گوشی های, و تلاش برای محدود کردن آنچه که وب سایت های کودکان خود را می توانید ببینید. اما این مسائل گرفته اند بر روی یک فوریت اضافه شده در میان رمان coronavirus همه گیر است که منجر به بسته شدن مدارس و اجتماعی فاصله.

بچه ها در حال صرف زمان بیشتری را بر روی ipad و دستگاه های دیگر برای تکمیل مدرسه و سرگرم کردن خود به عنوان کل خانواده تا زمان روی صفحه نمایش در صفحه اصلی. Comcast گفت: اوج ترافیک شبکه است تا آنجا که 60 درصد در برخی از مناطق, در حالی که ورایزون می گوید: به طور کلی ترافیک شبکه برای بازی های ویدئویی است تا 102 درصد است.

کورتنی الیس یک Mission Viejo, کالیفرنیا.-بر اساس نویسنده و مادر سه می گوید: بچه ها او را دیده اند یک چشم انداز مثبت در تماشای تلویزیون و دیگر زمان روی صفحه نمایش در حالی که در خانه گیر کرده. “هیچ قانون وجود دارد,” او گفت: یک استارک تغییر از قبل است. او با دقت مانیتور خود را استفاده از تکنولوژی چند برنامه به نوبه خود در کنترل والدین و صحبت با آنها در مورد ایمنی آنلاین آنها به عنوان مسن تر.

نیاز به شرکت های فن آوری برای بهتر محافظت از کودکان شده است به یک موضوع داغ برای سال — که فرود آمد متعلق به گوگل یوتیوب با $170 میلیون جریمه در سال گذشته برای حل و فصل آن را به اتهام نقض بچه های حفظ حریم خصوصی و زین نرم افزار در حال حاضر شناخته شده به عنوان Infinite با 5.7 میلیون دلار هزینه برای جرایم مشابه.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر شرکت های فن آوری برای ارائه بهتر کنترل” گفت: جاش Golin مدیر اجرایی گروه حمایت از کمپین تجاری رایگان دوران کودکی است. بهترین راه او اشاره کرد که شرکت ها به نوبه خود در محدودیت به طور پیش فرض به جای اینکه پدر و مادر در رفتن و تغییر آنها را در.

“من فکر می کنم بسیاری از این چیزهایی که هستند و چیزهایی که باید انجام شده است مدت زمان طولانی پیش,” او اضافه شده است.

سخنگوی گوگل Kaori Miyake گفت: این شرکت نقل مکان کرد و تا راه اندازی آن معلم جدید-تایید برگه از آن برنامه ریزی شده انتشار بعد از این سال به خاطر بچه ها در حال صرف زمان بیشتری را در خانه در حال حاضر. Infinite و Netflix با اشاره به وبلاگ شرکت پست اعلام تغییرات.

Infinite تغییرات خاص در یک جهش رو به جلو برای پدر و مادر. این نرم افزار ویژگی های فرم کوتاه ویدئوها که بسیاری از مردم انجام طراحی رقص یا لب همگام سازی به معروف و کلیپ. این نرم افزار دارای رسید در محبوبیت در میان کاربران جوان تر. بسیاری از محبوب ترین Infinite سازندگان مختلف racking تا میلیون ها نفر از نمایش ها بر روی هر تصویری.

Infinite را در حال حاضر اجازه می دهد تا پدر و مادر برای تصمیم گیری چگونه بچه های خود را می توانید اقامت در نرم افزار محدود کردن آنها از ارسال پیام های مستقیم و پنهان کردن برخی از فیلم ها از مشخصات خود را. پدر و مادر باید اولین جفت خود را برنامه با کودک خود را برای دسترسی به کنترل.

این نرم افزار همچنین گفت: آن را خاموش همه مستقیم پیام برای کاربران کمتر از 16 سال شروع و در پایان این ماه است.

Netflix بکشد به همین ترتیب گسترش کنترل برای والدین اضافه کردن یک ویژگی است که اجازه می دهد تا بزرگسالان’ حساب به محافظت با پین کد. پدر و مادر نیز می تواند حذف خاص فیلم و یا نشان می دهد از بچه های خود را حساب. قبلا این شرکت اجازه پدر و مادر به راه اندازی حساب خود را برای کودکان با محتوای محدود اما هیچ راهی برای جلوگیری از آنها را از برگشت به مشخصات.

گوگل به روز رسانی برنامه در سال گذشته به قرار دادن الزامات سختگیرانه تر در محل برای توسعه دهندگان نرم افزار است که نشان می دهد برنامه خود را ساخته شده است برای کودکان و نوجوانان. این شرکت همچنین در حال گسترش است آن یوتیوب کودکان و نوجوانان ویژگی های.

کنترل والدین می تواند مفید باشد گفت: Matt اولسون, مهندس نرم افزار و پدر دو نوجوان در آسیاب دره کالیفرنیا. اما آنها همچنین ایجاد یک بازی موش و گربه بین پدر و مادر و بچه ها.

به تازگی بچه های خود را در بر داشت راه برای تغییر سن خود را در اپل خود را به اپل فکر می کنم آنها بیش از 18 و در نتیجه نه نیاز به والدین pup. coupon drop in کنترل. اولسون در بر داشت خود بچه ها حل و دور آن را.

“این ثابت مسابقه تسلیحاتی بین والدین و فرزندان” او گفت:. “ما در حال حاضر کمی جلوتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات