پس از Morsell مورد بحث و تصمیم گیری خود را و آنچه در آن به معنای به نمایندگی از خانه اش-دولت مدرسه یک خبرنگار پرسید: اگر Morsell برنامه ریزی شده شروع به استخدام Jalen اسمیت دبیرستان تیمی که تا به حال ظهور به عنوان یکی از کشور بازیکنان بالا است.

“شما می دانید” Morsell با لبخند گفت: قبل از اینکه شخص دیگری در اتاق اشاره کرد که اسمیت یک تاریخ و در زمان حال فرسوده یک ژاکت قرمز آن روز.

مریلند دستیار Bino Ranson که بزرگ شد در بالتیمور استخدام هر دو بازیکن است. او به یاد می آورد که چگونه Morsell خانواده هیجان oozed از خط دیگر زمانی که او و مربی علامت Turgeon به نام به گسترش بورس ارائه دهد. نزدیک به هشت ماه بعد اسمیت در توییتر اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای بازی مریلند.

برای پنج نفر از شش فصل Morsell و اسمیت آغاز شده همراه با یک سال فاصله در آینده 2017-18 زمانی که اسمیت ستاره دار به عنوان یک دبیرستان ارشد و Morsell عرضه در مریلند است. به عنوان شماره 9 Terrapins تعقیب امید خود را از یک معنی postseason اجرای این دو بازیکن کمک لنگر تیم ملی. Morsell با سختی نمایشگاه خود را تطبیق پذیری و بستن در standout بورس. اسمیت که دانشجوی سال دوم به عنوان شناخته شده “استیکس,” دفاع همکار نخبگان مردان بزرگ در حالی که به طور متوسط 15.3 امتیاز. اکثر اسکریپت برای مریلند برنده بحرانی بازی شامل این دو هر دو بازی در بهترین خود را.

“آنها که B-بیشتر شن” Ranson گفت. “آنها فکر می کنم آنها می توانند به رقابت در برابر کسی و آنها هیچ ترس است.”

در طول Morsell ارشد نجومی در کوه سنت جوزف “آن را مرتب کردن بر اساس مانند تمام ستاره ها تا به حال تراز وسط قرار دارد” مربی پت Clatchey گفت. Clatchey به یاد می آورد که سال تیم به عنوان یک tightknit از کارگران, با کیفیت بالا بازیکنان در هر موقعیت. این Gaels برنده مریلند Interscholastic Athletic Association یک کنفرانس عنوان و سپس بالتیمور کاتولیک از مسابقات که در آن Morsell نامگذاری شد با ارزش ترین بازیکن.

“من نمی تواند بدون ترک برنده شدن همه چیز” Morsell گفت.

فصل آینده اسمیت شد مک دونالد آمریکایی برای اولین بار برای کوه سنت جوزف. برای دومین سال متوالی اسمیت به نام the Baltimore Sun همه-مترو شرکت-بازیکن سال و بالتیمور کاتولیک لیگ بازیکن سال. اسمیت فردی دستاوردهای مشخص شده “قلمرو جدید برای ما” Clatchey گفت.

هنوز با این تیم اسمیت “برنده نیست هر چیزی” Morsell گفت: یادآوری دیرین خود هم تیمی کنار او نشسته است که او موفق به کلاه خود را بالا مدرسه حرفه ای با یک عنوان. “او که نمی تواند آن را انجام دهد بدون داریل. داریل رفته بود او نمی تواند برنده.”

که جوهر خود را در رابطه برادرانه باند مملو از اهل تفریح و بازی jabs. در طول اسمیت, استخدام Morsell شوخی که او نه می توانست سیلویو ده سوسا متعهد به مریلند. ده سوسا بود که دبیرستان نخبگان بازیکن در فلوریدا و در حال حاضر نقش کانزاس مهاجرت از آنگولا با سابق Terp Bruno فرناندو بنابراین Morsell بگویید اسمیت که او Terps’ انتخاب دوم.

“اما این به نوع اضافه کردن سوخت به آتش” Morsell گفت. “من احساس می کنم باید 50 درصد از اعتبار خود را برای سال آخر چون من قرار دادن سوخت در او به سعی کنید تا ثابت کند او بهتر از سیلویو. بنابراین او را به خوبی.”

“من نمی تواند مراقبت کمتر” اسمیت گفت. “من فقط بازی.”

Morsell ادامه داد: بدون تصدیق اسمیت interjection: “شما احساس می کنید ؟ بنابراین من استفاده می شود به شوخی با او, ” من می خواهم به جای سیلویو.’ این نوع از مسائل. اما من می خواستم او را در اینجا. او می دانست که من می خواستم او را در اینجا.”

هنگام بازگویی چگونه اسمیت شد تیم اول دانشگاه یا دانشکده استارت به عنوان یک دانشجوی سال اول Morsell گفت: “او واقعا به مهارت زیادی اما او به رقابت پرداختند.” Morsell اصرار داشت که Clatchey موافقم اما کوه سنت جوزف مربی به جای خندید و گفت: “من نمی دانم چه داریل به تماشای.”

زیر طعنه آمیز سخنان نهفته است شادی واقعی زمانی که دیگر موفق است. Morsell دفاعی تلاش تعطیل مارکت را Markus هوارد پیشرو کشور گلزن و رهبری Terps به اولین خیمه پیروزی فصل در اوایل دسامبر. به عنوان مریلند جشن در دادگاه در اورلاندو اسمیت برداشته Morsell و چرخید و او را با پاهای خود را آور در هوا.

“این احتمالا بهترین بازی من تا کنون دیده اند” اسمیت گفت. “من فقط چرخش او.”

پس از اسمیت چپ دادگاه در اشک زیر مریلند از دست دادن به LSU در فصل گذشته NCAA مسابقات Morsell به خبرنگاران گفت: چگونه افتخار او از اسمیت برای بازی با اعتماد به نفس و سختی. اسمیت نشسته در قفل خود را سرزنش خود را برای از دست دادن LSU بازی برنده شات اما Morsell گفت: اسمیت رشد می کنند از این.

اسمیت از صمیم قلب جذب Morsell را بازخورد Ranson گفت. و داشتن Morsell با او در مریلند می سازد اسمیت احساس کرد کسی او می تواند تکیه در هر وضعیت.

“او یک بچه” Morsell گفت.

اسمیت quipped: “جلوگیری از تماس من یک بچه! شما یک سال بزرگتر از من.”

Morsell دوباره به سختی اذعان اسمیت اصلاح: “او یک فرد با یک قلب بزرگ. فقط اصالت. همه چیز او می کند این است که از محبت از قلب خود را بر اساس چه او مطرح شد.”

با وجود شخصیت های مختلف با اسمیت بیشتر درونگرا آنها به اشتراک گذاشتن یک حس شوخ طبعی است. تصادفی چیزها — مانند اشکال در راه رفتن در سراسر طبقه اسمیت اشاره می کند به عنوان مثال — می تواند جرقه یک سر و صدا از خنده. هنگامی که هر چیز خنده دار اتفاق می افتد که در نگاه آنها هر یک از دیگر به جای منبع طنز. اگر آنها در یک وضعیت جایی که آنها قرار نیست به خنده اسمیت گفت: او می تواند “حس داریل به من خیره در تلاش برای جلب توجه من است.”

اسمیت فقط مسخره Morsell گفت. گاهی اوقات Morsell جوک های اطراف با او در حالی که اسمیت هرگز متوقف نمی شود. این کلاسیک “big bro کمی bro” رابطه Morsell گفت. و از آنجا که آنها زمان زیادی را صرف با هم هر دو آنها می دانند چگونه به بهترین زحمت دیگر.

“شما نمی فهمید که چگونه آزار دهنده او است” اسمیت گفت: با Morsell ترک خوردگی در کنار او. “او می داند چه دکمه به فشار. او فقط می گوید چیزهای احمقانه. پس از آن او می شود زیر پوست من. و من حساس است.”

Morsell به آسانی اشاره چقدر او را تماشا اسمیت رشد. او گفت: دانشجوی سال دوم تبدیل به یک رهبر است و با بیشتر ابراز وجود است. اما Morsell هرگز رها خود را برادرانه ، به عنوان Morsell مورد بحث مریلند رشته در هفته گذشته او به نام هارون ویگینز و اریک آیالا جانبازان قبل از prefacing ایمان خود در 19 سال اسمیت گفت: “استیکس یک کودک است.” زمانی که ستایش اسمیت توسعه پس از فصل, درب بازکن, Morsell گفت: “من دیده ام استیکس از او در هفتم کلاس حتی نمی تواند راه رفتن و جویدن آدامس.”

ثابت انتقادات بنیادی از چقدر Morsell معتقد است در اسمیت بالقوه است. وجود دارد بیشتر رشد آمده است. و شاید بخشی از Morsell هنوز هم می بیند اسمیت به عنوان دراز و باریک 13 ساله به جای, به زودی به شود NBA دور اول انتخاب کنید. بنابراین به عنوان اسمیت نگه می دارد و رسیدن به نقاط عطف جدید و ارائه غالب اجرای برنامه برای Terps آن آغاز شده است به نظر می رسد مانند Morsell فقط نمی تواند او را به یک تعریف.

“هرگز نمی تواند” Morsell گفت: لبخند زدن. “هرگز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات