ساختمان تیم و این بیماری همه گیر کوروناویروس:, نقدی, زمان و با تشکر از شما یادداشت

جف از Arlington, Va., تایید ایده کارت هدیه برای مواد غذایی بایگانی اطلاعات و یا تحویل و اشاره کرد که آن را همراه با گسترده تر اقتصادی جایزه:

“وقتی که همه گیر در خانه و حوصله از اساسی شربت خانه, این احساس خوب برای شکستن یکنواختی هیجان انگیز با غذا. به علاوه این یک راه بسیار خوبی برای حمایت از مکان های محلی ما عشق است که تمام تلاش در حال حاضر.”

دیگران به نام برای تعهد-رایگان زمان پرداخت کردن. دنیس از واشنگتن گفت: یک دکتر در شهر نیویورک بود که به قطع دو هفته تعطیلات به خانه می آیند و کمک می کند در طول pandemic: “او واقعا می خواهم برخی از زمان پس از این است که بیش از همه آمده است که از زمان تعطیلات.”

و حتی اگر یک کارفرما نمی توانیم مذکور گزینه های صمیمانه تشکر و قدردانی و تشکر از مدیریت می تواند یک راه طولانی را بروید:

“تیم من ایجاد شده است دوره های آنلاین برای سیستم مدرسه ما و آن بوده است یک کار با ساعت های طولانی. رئیس ما تماس رهبران مدرسه و خواسته است که آنها از ارسال هر یک از ما یادداشت با تشکر در یک روز خاص. من بعد من باران با قلبی یادداشت ها. آنها ذوب شده و دور از همه از خستگی و این همه احساس ارزشمند است. رئیس به ما داده است به رسمیت شناختن و روز زمانی که او می تواند. اما هیچ چیز به معنای به همان اندازه به عنوان کسانی که نامه. آنها یک تعویض بازی.” — یک خواننده از کلارکسبرگ, Md.

بسیاری از پاسخ دهندگان به اشتراک گذاشته شده شک و تردید من در مورد ارزش آنلاین تیم پیوند فعالیت های:

“خوب تیم! در حال حاضر خود را با چشمان بسته از عقب افتد و اجازه دهید شریک زندگی خود را به شما گرفتن! اوه …” — Washingtonpost.com دیدگاه “roscoe قهوه ای”

در حالی که دیگران نمی تماما در برابر ایده:

“پس از گذراندن هفته کار آنلاین با این تیم به دیدار با ضرب العجل من احساس نیاز برای ‘من’ زمان. پس از آن شاید یک جلسه با عکس یا چیزی برای همه برای به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها در طول ‘من’ زمان است.” — یک خواننده در هیگرزتاون, Md.

و برخی از خوانندگان ساخته شده مورد قانع کننده برای مقدار از راه دور تیم گردهمایی برای تقویت روحیه و کمک به همکاران پیوند off-the-clock. مونیکا دین از Md., گفت: رئیس مرتب برای تحویل منجمد-ظرف پیتزا شیکاگو به کارکنان خانه های برای آنلاین جمعه ساعت یک مبارک:

“ما خواسته شد تا شروع به پخت ما پیتزا زمانی که تماس لگد کردن. همسران و خانواده ها شد خوش آمدید برای پیوستن به. سگ و گربه ساخته شده ظاهر. ما تا به حال لوده سنجی در طول تماس است که منجر به تعامل. ما خندید نوشید و می خوردند. مردمی امضا شده را به عنوان آنها نیاز به, و دیگران در آنجا ماند. من چقدر همه ما از آن لذت می برد.”

بسیار برای من شک و تردید; من شما را در “عمیق ظرف پیتزا شیکاگو.” بررسی بازگشت در ماه دسامبر و در صورت پیدا کردن آنلاین پیتزا احزاب موفق به جایگزین بسیار بدخیم سال تا پایان تعطیلات در دفتر حزب.

ویژگی های به روز رسانی: هفته گذشته کسب و کار که با دریافت چک های برنامه حفاظت از وام در نهایت دریافت یک کمی راهنمایی بیشتر در مورد چگونه برای واجد شرایط برای وام های آن ببخشند. مدیریت کسب و کار کوچک وام بخشش فرم درخواست دستورالعمل روشن شدن چگونگی و زمانی که هشت هفته ساعت شروع می شود در حال اجرا بر روی PPP وام و نحوه تعیین کارمند سر تعداد برای اطمینان کارفرما مطابق با ضوابط بخشش وام.

اگر چه کارفرمایان به طور کلی باید برای حفظ همان تعداد از کارکنان خود را PPP وام تبدیل به یک grant, فرم جدید به تشریح یکی از قابل توجه استثنا: کارفرما ندارد به استخدام جایگزین برای کارکنان (1) را رد کرد و حسن نیت پیشنهاد نوشته شده توسط کارفرما به rehire آنها (2) از کار اخراج شدند به علت و یا (3) به طور داوطلبانه استعفا داد و یا خواسته برای کاهش ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>