یک مادر ابراز خشم پس از چیدن تا پسر او را از مهد کودک برای پیدا کردن یک پیام نوشته شده در معده خود را در نشانگر.

با توجه به هدر Chisum از Sanibel جزیره فلوریدا که به اشتراک گذاشته شده داستان او در Facebook او 18-ماه-پیر پسر میلو تا به حال نشانگر دائمی در سراسر نیم تنه خود را که بخوانید: “مامان من از پوشک لطفا خواندن گزارش من”. عکس متصل شده و میلو نشان می دهد نوشتن ناخوانا در سراسر او را که می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده حتی پس از شستشو چندین بار”.

در این پست که پس از اشتراک گذاشته شده بیش از 30000 بار Chisum از او پرسیدم که آیا پیروان او “حق خشمگین” و یا اینکه آیا او “زیاده”.

“من واقعا نیاز به نظرات بچه ها چون من در مورد به بارج در این مهد کودک فردا صبح و برخی از کلمات” مادر نوشت و توضیح داد که پسرش به خانه می آید با یک گزارش روزانه از مهد کودک هر روز که به اطلاع پدر و مادر چه “خلق و خوی او در روز چه زمان آنها خود را تغییر پوشک و اگر او نیاز به پوشک و یا دستمال مرطوب” اما او تا به حال هنوز جزئیات این گزارش از روز قبل مورد نیاز برای خرید پوشک.

“من حدس می زنم دیروز آنها نوشت در گزارش خود که او نیاز به پوشک و من موفق به دیدن این که” او ادامه داد: قبل از سوال که چرا یک معلم نمی توانست او اطلاع داد در فرد به جای نقاشی بر روی پسرش.


“در حال حاضر نگه داشتن در ذهن من چندین معلمان در رها کردن و چند در انتخاب کنید تا اگر من موفق به دیدن است که او نیاز به پوشک ساده, ‘هی هدر پسر شما نیاز به پوشک شاید شما از دست رفته این گزارش” انجام داده اند, ترفند,” او نوشت.

Chisum بود که نه تنها یکی است که موضوع را با رفتار. در نظر بسیاری از مردم موافقت کرد و به مادر گفت که آنها بیش از حد خواهد بود “خشمگین”.

“گزارش یک فایل! کاملا درست نیست و یا مناسب” یک نفر نوشت. “من خیلی دیوانه برای شما! شما انسان هستند با مقدار زیادی در بشقاب شما. آن را آسان به دست یک زن و شوهر از چیزهایی وجود دارد بسیاری از راه های بهتر برای رفتن در مورد اطلاع رسانی به شما است.”

یکی دیگر گفت: “غیر واقعی است. چه کسی است که به یک کودک؟”

کودکان مرکز آموزش از واکنش به حادثه, و گفت که آنها باید اخراج معلم در سوال از مدرسه. “ما در حال بررسی پروتکل های در حال حاضر در محل برای اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مانند این اتفاق می افتد دوباره مدیر اجرایی” سیندی کارتر DeCosta گفت WBHH. “

پس از اولیه Facebook ارسال در دوشنبه Chisum مشترک پیگیری پیام گفت: “من ضعف با میزان توجه این دریافت کرده است. مردم و ایستگاه های خبری از سراسر کشور در رسیدن به من ارائه تسلیت خود و پشتیبانی. من می خواهم بگویم من خدا را شکر برای همه شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de