تیلور سویفت آخرین صدای جیر جیر در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که او با تکیه به او سیاسی بیداری

Well نگاه آنچه که او ساخته شده او را انجام دهد.

روز جمعه به عنوان روز چهارم تظاهرات آشکار در مینیاپولیس بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که دیده می شد در تصویری شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن خود تیلور سویفت صحبت کرد. او را در یک صدای جیر جیر خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیام است که در آن رئیس جمهور با اشاره به تظاهر به عنوان “اراذل و اوباش” قبل از استفاده از عبارت: “غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” (که زبان خاص خود را دارد تاریخچه و قبلا مورد استفاده قرار گرفت در سال 1967 توسط یک پلیس میامی رئیس.)

“پس از stoking آتش سفید برتری و نژادپرستی تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شما باید عصب به وانمود کردن برتری اخلاقی قبل از تهدید خشونت? ‘هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,’??? ما به رای شما در ماه نوامبر” سریع نوشت. او همچنین برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر رسیدگی RealDonaldTrump در پایان پیام خود را.

می گویند که سویفت صدای طنین انداز کتمان حقیقت خواهد بود. بلافاصله آن را به دست آورده و هزاران نفر از دوست و سهام. روز جمعه بعد از ظهر شده بود دوست داشت بیش از 800,000 بار و ترجمه بیش از 200 ، 000 بار. Alyssa Milano, بن پلات آدم کوبی, اسیایی, و بسیاری از ستایش سریع تصمیم به صحبت کردن در برابر رئیس جمهور ایالات متحده توسط “استفاده از [او] صدای خوب” (میلان کلمات).

سریع پیام قابل توجه بود به دو دلیل. آن را قابل توجه در سطح, به دلیل آن اشاره شده به طور مستقیم به برتری و نژاد پرستی – کلماتی که بسیاری از بازیگران در گفتمان عمومی از جمله برخی از رسانه ها شده اند مردد به استفاده در اتصال به رئیس جمهور ، و آن را قابل توجه بود چرا که آن را از یک هنرمند که در سال کاهش یافته و به یک موضع سیاسی و تنها پس از بسیار دردناک.

یک بار وجود دارد زمانی که سویفت عقاید سیاسی یک موضوع از حدس و گمان است. در طول سال 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در حالی که ستاره مانند مایلی سایرس و کتی پری علنا به حمایت هیلاری کلینتون سویفت نمی حمایت از یک نامزد. او در نهایت بیرون آمد و به عنوان یک دموکرات در ماه اکتبر 2018 به پرتاب حمایت از او در پشت دو دموکراتیک نامزدها در تنسی midterms از طریق یک Instagram post.

“در گذشته من تمایلی به علنی صدای من عقاید سیاسی اما با توجه به رویدادهای چند در زندگی و در جهان در دو سال گذشته من احساس می کنم بسیار متفاوت در مورد که در حال حاضر” او نوشت ، “من همیشه و همیشه بازیگران رای من بر اساس آن نامزد را محافظت و مبارزه برای حقوق بشر اعتقاد من همه ما سزاوار در این کشور است. من اعتقاد دارم که در مبارزه برای تجاوز به حقوق و هر نوع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا جنسیتی اشتباه است. من باور دارم که نژادپرستی نظاممند ما هنوز هم در این کشور نسبت به مردم از رنگ است وحشتناک مشمئز کننده و شایع است.”

سویفت Instagram پست چیزی جز بی اهمیت. آن را ملاقات کرد و هر دو با ستایش و با حدس و گمان که در نظر گرفتن چنین آشکار موضع سیاسی خواهد تاثیر منفی حرفه خود را. این خواننده بعد از همه است از همان کشور که فوران پس از Dixie Chicks’ Natalie Maines جرأت انتقاد و سپس رئیس جمهور جورج بوش در طول یک کنسرت در مارس 2003.

مدت کوتاهی پس از ما نیروهای عراق حمله کرد بوش تحت رهبری Maines گفت: این جمعیت در چوپان بوش امپراتوری در لندن: “فقط بنابراین شما می دانید که ما در طرف خوب با خانواده. ما نمی خواهیم این جنگ این خشونت و ما شرمنده که رئیس جمهور ایالات متحده از تگزاس است.”

اظهارات او بودند ملاقات با داد و بیداد. وجود دارد تماس به جلو Dixie Chicks ” آهنگ ها از ایستگاه های رادیویی و تلفنی به تحریم موسیقی خود را در دسترس نباشد. مخالفان خود را نابود سی دی. همان گروه که تا به حال انجام شده سرود ملی در سوپر باول فقط دو ماه قبل بحث شد تخطئه. این Dixie Chicks منتشر شد یکی دیگر از آلبوم در نظر گرفتن راه طولانیدر سال 2006 پس از 14 سال وقفه قبل از بازگشت با Gaslighter در سال 2020 است.

سویفت بخشوده شده است از جمله عواقب وخیم اگر چه بعضی از آنها روشن ساخته است آنها دوست ندارند او عقاید سیاسی. پس از آخرین توییت کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن یک نفر نوشت: “شما از دست داده ام بسیاری از طرفداران T S. باید خوب به زندگی عادی روزمره مبارزات مردم آمریکا در حالی که شما نشستن و بالا و قضاوت دیگران. من آورده ام من به چند تا از کنسرت خود را هرگز دوباره.”

هر کسی که به دنبال درک چرا سویفت انتخاب برای به اشتراک گذاشتن اعتقادات خود را زمانی که او باید دست آمریکااز سال 2020 Netflix, مستند, مستند چند سال از زندگی حرفه ای خود را. در خصوص شدید دنباله او دیده می شود بحث در مورد تمایل خود را به صحبت کردن در تنسی midterms با وجود خطرات برای او محبوبیت و برای او امنیت شخصی.

“من غمگین هستم که من نمی [صحبت] دو سال پیش اما من نمی توانید تغییر دهید که” او می گوید: در اشاره آشکار به انتخابات 2016. “من گفت: در حال حاضر که این چیزی است که من می دانم راست است و شما بچه ها من نیاز به در سمت راست از تاریخ است.”

چندی پس از آن سریع است دیده می شود عصبی انتشار Instagram post. آن را روشن است که او تصمیم به شکستن سیاسی او در سکوت آمد و بعد از عذاب. قضاوت کلی در واکنش به آخرین صدای جیر جیر هر چند به نظر می رسد که طرفداران آماده برای ستاره پاپ – و کشور stars – به ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>