مالیات دهندگان پرداخت می شود به منظور توسعه remdesivir اما می گویند که جلعاد مجموعه قیمت

“من به درخواست آنها” آیا این خوب است؟’ گفت: “اردن که در حال حاضر معاون رئیس جمهور در یک داروسازی راه اندازی. “این اصلا نشان دهنده یک فرصت تجاری اما بهداشت عمومی فرصت است. جلعاد به من برکت خود را برای این سمت است.”

برای پیشرفت جلعاد نیاز به کمک از آمریکا مالیات دهندگان. بسیاری از کمک. سه فدرال سازمان بهداشت و درمان عمیقا درگیر در remdesivir توسعه در هر مرحله از راه ارائه ده ها میلیون دلار از دولت در حمایت از پژوهش. در حال حاضر که دولت نقش تنظیم کرده است تا سیاسی مرحله نهایی مسابقات بیش از قیمت گذاری و دسترسی.

با وجود سنگین یارانه آژانس های فدرال نیست اظهار داشت حقوق ثبت اختراع به جلعاد مبارزه با مواد مخدر به طور بالقوه یک بمب دارای قدرت تخریبی درمانی به ارزش میلیاردها دلار است. این بدان معناست که جلعاد را چند محدودیت های دیگر از فشار سیاسی که این مجموعه قیمت در هفته های آینده. منتقدان خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به یک رویکرد تهاجمی تر.

“بدون مستقیم سرمایه گذاری و مالیات و یارانه این دارو ظاهرا باقی مانده اند در scrapheap ناموفق مواد مخدر” Rep. لوید Doggett (D-Tex.), رئیس خانه راه و روش بهداشت فرعی گفت: در اوایل این ماه. Doggett و تشکر. رزا L. DeLauro (D-Conn.) باید پرسید بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر دقیق حسابداری مالی فدرال برای حمایت از remdesivir کشف و توسعه است.

HIV پیشگیری از حمایت گروه PrEP4All همکاری, کار با تکنولوژی و سیاست درمانگاه در دانشگاه نیویورک منتشر شد به تجزیه و تحلیل که روز شنبه گفت که دولت به دلیل آن کمک جمع اوری دارو از صدها نفر از ترکیبات احتمالا دارای یک حق قانونی به ادعای این شرکت اختراع remdesivir. این دولت معتقد دانشمندان باید ذکر شده به عنوان شرکت مخترعان در remdesivir اختراع ثبت شده به دلیل کمک به آنها. آن را می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید با اعمال نفوذ دولت دخالت برای اطمینان از ایالات متحده و دیگر کشورها می توانید دسترسی در هزینه کم است.

“آژانس نمی تواند فقط با زدن توپ آن را بیش از نرده ها به شرکت های دارویی و راه رفتن به دور” گفت: James Krellenstein یک از بنیانگذاران PrEP4All. “برای دولت فدرال فقط با راه رفتن به دور از این مسئولیت است dereliction از اعتماد عمومی است.”

دو دیگر غیر انتفاعی watchdog گروه دانش و محیط زیست بین المللی و شهروند نیز باید مستند بزرگ-مالیات دهندگان بودجه سهم به سمت مواد مخدر است. عمومی شهروند برآورد سرمایه گذاری عمومی در حداقل 70 میلیون دلار.

“جلعاد را ندارد این دارو به تنهایی. عمومی کمک کرد و عمومی یک خطر است” گفت: پیتر Maybarduk مدیر دسترسی به دارو برنامه در شهروند.

جلعاد اذعان کرده است بزرگ نقش سازمان های دولتی در remdesivir توسعه اما گفت: ترکیب اصلی کشف شد جلعاد محققان سال زودتر و به همین دلیل دولت هیچ پتانسیل حقوق ثبت اختراع به مواد مخدر است. آن را ” به صرف $1 میلیارد دلار در remdesivir ساخت و توسعه در سال 2020 آن را به عنوان به سرعت به رمپ تا تولید و توزیع در سراسر جهان است.

“تمرکز ما روی گرفتن این درمان به دست به عنوان بسیاری از بیماران به عنوان امکان پذیر است و مطمئن شوید که آن است که هر دو در دسترس و مقرون به صرفه برای بیماران در ایالات متحده و در سراسر جهان” سخنگوی شرکت رایان McKeel گفت: در یک ایمیل. “ما را که مسئولیت به بیماران و خانواده های آسیب دیده توسط covid-19 بسیار جدی است و ما کار خواهد کرد برای اطمینان از دسترسی به یک موضوع است.

“جلعاد محققان اختراع remdesivir بیش از یک دهه پیش خود را شناسایی broad-spectrum فعالیت های ضد ویروس, بهینه سازی فرمولاسیون محصول و کوچک کردن فرایند تولید” McKeel گفت. “اگر چه بودجه دولت مورد استفاده قرار گرفت به بیشتر مشخص remdesivir مشخصات اولیه آن پس از کشف این نیست در نتیجه ایجاد زمینه مالکیت معنوی اختراع توسط جلعاد.”

داستان از این دارو ایجاد می جلعاد می شود وجوهي دارو اگر نبود دخالت گسترده دولت از دانشمندان و سازمان های. صنعت-دولت مشارکت عبور از خط پایان این ماه زمانی که غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز پاکسازی remdesivir به درمان بيماران مبتلا به covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

غربالگری تعداد زیادی از مواد شیمیایی برای داروهای موثر است کار دشوار و اغلب قادر به تولید یک برنده است. در remdesivir مورد دولت محققان تنگ جستجو از 1000 ترکیبات به مواد شیمیایی است که می تواند تبدیل به remdesivir تایید قدرت خود را در تست های آزمایشگاهی و تست شده آن را در میمون ها و در نهایت حمایت محوری بالینی در انسان است.

اردن فرستاده جلعاد را غربالگری کتابخانه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا و به فورت Detrick در فردریک Md., خانه را به ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی (USAMRIID). دانشمندان در هر دو فدرال امکانات مطالعه ویروس های خطرناک در امنیت بالا biocontainment labs. موسسه ملی بهداشت و علمی آزمایشگاه در ایالت تنسی و کارولینای شمالی که دریافت NIH کمک های مالی نیز خواهد نقش کلیدی را بررسی مواد مخدر در موش سوری.

خط مقدم دولت دانشمندانی که مشغول به کار به طور مستقیم با جلعاد در مواد مخدر توصیف سنگین دخالت فدرال منابع در این دارو را توسعه اگر چه آنها گفت: نگرانی خود را در این زمان بود اختراع ثبت شده اما سرعت درمان در نبرد در برابر بیماری های خطرناک به ویژه ابولا.

رئیس سابق افسر علمی در USAMRIID که تحت نظارت توسعه remdesivir سینا Bavari گفت: این تیم مشغول به کار بود به سرعت در درمان ابولا در سال 2014 و در نظر نمی پر کردن یک درخواست حق ثبت اختراع زمانی که آژانس به دانشمندان کمک کرد کشف جدید استفاده از مواد مخدر و آزمایش آن در دولت میمون. Bavari و دولتی دیگر دانشمندان نویسندگان یک مقاله در مجله علمی طبیعت است که توصیف آن کشف و موفق آزمون در دولت میمون رزوس.

جلعاد کمک دارو و صرف میلیون ها نفر از آن خود بودجه را به سنگ تیز کردن دارو فرمول Bavari گفت. Bavari که در حال حاضر اجرا می شود خود شرکت مشاوره گفت: تصمیم گیری زمانی که به فایل یک دولت ثبت اختراع در مورد مشارکت صنعت ارائه یک “tightrope” برای بهداشت عمومی سازمان های که می خواهید به حفظ روابط مثبت با همکاران صنعت.

بسیاری از داروهای ضد ویروسی گرفته شده برای یک زمان کوتاه و با توجه به تعداد نسبتا کمی از مردم است. آنها نمی نمایندگی بازارهای بزرگ پس از یارانه های دولتی ملزم به حفظ شرکت های علاقه مند به دنبال درمان او گفت:.

“بدون incentivizing برخی از این شرکت ها به ماندن متصل به ظهور بیماری من فکر می کنم آنها را از راه دور حتی بعد از این, یکی,” او گفت:. “در این وضعیت [برای پر کردن یک دولت ثبت اختراع] که در اثر آسیب بیشتری با جلعاد و نه ارزش آن بوده است.

“دولت را به مطمئن شوید که صنعت موفق است و اگر صنعت موفق است و سپس همه ما از آن بهره مند شوند.”

ارتش وکیل گفت: جلعاد مواد مخدر را برآورده نمی کنند در آستانه یک دولت co-اختراع.

“اگر چه USAMRIID انجام گسترده و مهم غربالگری و تست برای جلعاد آزمایش یک ترکیب و پیدا کردن که آن را در واقع یک ضد ویروسی موثر ترکیب واجد شرایط نیست USAMRIID مشترک به عنوان یک مخترع ترکیب” لی کللندر رئیس ثبت اختراع, مشاوره برای ارتش ایالات متحده تحقیقات پزشکی و توسعه دستور گفت: در یک ایمیل.

یک سازمان مستقل است که اقدامات هزینه-اثربخشی داروهای گفت جلعاد می تواند در توجیه شارژ تا 4 ، 500 $برای یک دوره 10 روزه برای درمان یک coronavirus بیمار است. اما طرفداران با استناد به مطالعه انجام شده توسط محققان دانشگاهی در آنچه در آن هزینه به مواد مخدر باید گفت جلعاد می تواند حتی با شارژ $1 در هر دوز.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی در پاسخ به ایمیل فرستاده سوال گفت که خیلی زود به بحث در مورد قیمت گذاری remdesivir اما اشاره کرد که دولت بازپرداخت بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات برای هزینه های آزمایش و درمان مردم با هیچ بیمه درمانی. برای کسانی که با بیمه, شرکت های بیمه بسیاری از بخشیده بیمار شرکت پرداخت برای covid-19-مربوط به مراقبت و درمان آن گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به حصول اطمینان از آمریکایی ها دسترسی به صرفه جویی در زندگی درمان و واکسن که ما مبارزه با این بیماری همه گیر است ،

جلعاد اهدای اولین 1.5 میلیون دوز به دولت ها در سراسر جهان, که در آن گفته بود به اندازه کافی برای حداقل 140,000 بیماران از طریق پایان ماه مه. بیش از نیمی از آن را هدف قرار داده بود برای ایالات متحده بیماران. این دارو داده شده است به صورت داخل وریدی در بیمارستان به مدت پنج تا 10 روز است. جلعاد در حال بررسی راه های ساخت این دارو به شکل قرص است که می تواند به طور چشمگیری افزایش استفاده از — و فروش — به خصوص اگر coronavirus سال طول می کشد در جمعیت انسانی است.

چون جلعاد پردازد ویروسی اهداف آن دارای سابقه ای طولانی در همکاری نزدیک با CDC و NIH برای توسعه داروهای بیماری های عفونی است که دیگر شرکت ها دوری به خصوص ایدز و هپاتیت C. اما جلعاد را قیمت گذاری و مالکیت معنوی و شیوه های کشیده شده اند و کنگره انتقاد.

این شرکت با دریافت یک راش از تبلیغات منفی برای قیمت گذاری آن هپاتیت C داروی Sovaldi در $84,000 برای یک دوره 12 هفته ای درمان در سال 2013. سال گذشته پس از یک داستان در واشنگتن پست و کنگره بررسی وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه برای به اجرا درآوردن یک دولت ثبت اختراع در پیشگیری از HIV Truvada برای دبستان (قبل از قرار گرفتن در معرض پروفیلاکسی) پس از جلعاد خودداری از به رسمیت شناختن مشروعیت خود را. همانطور که دادگاه مبارزه است که برپا, جلعاد در ادامه به هزینه بیش از $20,000 یک سال برای Truvada برای دبستان. آن گفت: در سال گذشته آن را کمک خواهد 2.4 میلیون بطری در هر سال از Truvada از طریق 2030 به منظور کمک به طرح دولت برای مبارزه با اچ آی وی است.

هنوز هم مانند دیگر صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت, پشت مهاجم کسب و کار و ثبت اختراع استراتژی هزاران نفر از دانشمندان که صرف مشاغل کشف و توسعه دارو برای مبارزه با بیماری است. اردن گفت: چند جلعاد دانشمندان به طور داوطلبانه برای کمک به او را شناسایی پتانسیل مواد مخدر در این شرکت در کتابخانه است که می تواند تداخل با ویروسی تکرار.

Remdesivir پدر و مادر ترکیب GS-441524 اختراع شد در اطراف 2009 زمانی که جلعاد بود که به دنبال مواد مخدر برای درمان هپاتیت C با توجه به جلعاد.

در سال 2013 اردن — که در حال حاضر با این نسخهها کار در Meissa واکسن کالیفرنیا شروع به بالا — شامل GS-441524 در مجموعه ای از نمونه او فرستاده شده به CDC دانشمند مایکل پایین در آتلانتا برای تست در برابر ویروس Nipah یک بت بیماری های منتقله موجود در بخش هایی از آسیا است. این ترکیب نشان داد وعده نه تنها در برابر Nipah بلکه به عنوان یک broad-spectrum ضد ویروسی. آن را با دخالت RNA و متوقف تکرار.

Lo “تا به حال مجموعه ای از ویروس انسانی در فریزر و پرسید:” آیا شما ذهن اگر ما سعی می کنیم آن را در برابر filovirus ابولا?’ “اردن گفت. در آن زمان شیوع بیماری ابولا آغاز شده بود در غرب آفریقا و آزمایشگاه های سراسر جهان در تقلا بودند پاسخ دهند.

در سال 2014, Lo گفت: او در بررسی یک بازخوانی از سی دی تست های آزمایشگاهی از ترکیب نشان داد که این دارو در واقع تا به حال یک اثر قوی در برابر ویروس ابولا در آزمایشگاه ظروف.

“این بسیار هیجان انگیز بود لحظه” Lo گفت. “ما برای اولین بار واقعا به شناسایی که این ترکیب تا به حال وعده در برابر ابولا.”

لوو گفت: سوال در مورد دولت اختراع نمی شد مورد بحث و گفت چنین تصمیم گیری شد و “بالا پرداخت grade.” CDC نیست پاسخ به یک سوال در مورد این که آیا آن را در نظر گرفته و تشکیل پرونده ثبت اختراع برای این کار از پایین و دیگر CDC دانشمندان است.

اردن نیز فرستاده بود کتابخانه را به یکی دیگر از آژانس های پیشرفته با قابلیت های برای توسعه داروهای ویروس: USAMRIID سرب واحد برای دفاع بیولوژیک تحقیقات در ارتش ایالات متحده است. Bavari گفت: دولت دانشمندان به سرعت رو به کار انجام غربالگری ویروس در سینی از 384 شیمیایی نمونه در یک زمان. Bavari تخمین زده است که تا 15 دانشمندان دولت در USAMRIID مشغول به کار در برنامه است.

GS-441524 ایستاده بود برای آن فعالیت قوی در برابر ویروس ابولا Bavari گفت.

“ما شروع به برقراری ارتباط به جلو و عقب با CDC و تکرار آزمون. آنها تا به حال داده های مشابه,” او گفت:. “این قطعا دستیابی به موفقیت.”

اردن گفت که او رفت و برگشت به مافوق خود در جلعاد با داده های آزمایشگاهی از CDC و USAMRIID آزمایش غربالگری به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا ادامه یافت. منافع این شرکت در اقدام با توسعه سریع برنامه قوی بود, او گفت:.

“راه اندازی شد و تلاش قابل توجهی در جلعاد به تمرکز بسیاری از منابع برای توسعه این ترکیب را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و به بیماران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

جلعاد را داروخانه ها در کالیفرنیا ساخته شده است یک گام مهم به سوی ساخت ترکیب کار در حیوانات و مردم: آنها تبدیل به پدر و مادر مولکول به یک prodrug است که به وسیله آن فعال میشود و پس از آن وارد بدن و بهینه سازی ترکیب بیشتر به آن را قوی تر آن در داخل سلول های اردن و Bavari گفت. نتیجه این شد GS-5734 بعدها به نام remdesivir.

گام بعدی توسط دولت ارائه شده یکی دیگر از نقطه عطف حیاتی: Remdesivir مورد آزمایش قرار گرفت در دولت میمون های مبتلا به ابولا در USAMRIID. هنگامی که ظرف سه روز پس از عفونت به میمون ها, این دارو نشان داد که 100 درصد اثر بخشی در برابر ابولا محققان دریافتند.

در انسان این مواد مخدر بود که تست شده توسط جلعاد در داوطلبان سالم برای ایمنی توسط 2015 و سال آینده NIH آزمایش آن در بازماندگان ابولا در غرب آفریقا. NIH حمایت گام مهم بعدی یک کارآزمایی بالینی در انسان مبتلا به ابولا در کنگو در سال 2018 و 2019. این دارو انجام شده بدتر از دیگر مواد مخدر و استفاده از آن متوقف شد, در دادگاه, اما آن را متوقف نمی فدرال حمایت و پژوهش است.

پژوهشگران دانشگاه و دانشگاه کارولینای شمالی با کمک های مالی از بودجه NIH ضد مواد مخدر کشف و توسعه مرکز (AD3C) مورد مطالعه چگونه remdesivir انجام شده در برابر بیماری های نوظهور به نام ناگهانی سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

علاوه بر توزیع کمک های مالی و بودجه بالینی, NIH نیز گرفته است منافع مستقیم در remdesivir. در یک کلید فدرال حیوانات آزمایشی است که به بازرسان فدرال اعتماد به نفس بیشتری در مواد مخدر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آزمایش این دارو به عنوان پیشگیری از MERS در دولت میمون ها در کوه های راکی آزمایشگاه در همیلتون منت. نتایج منتشر شده در این سال نشان داد که میمون ها با توجه به مواد مخدر نیست مریض بود و کم حجم ویروس در ریه های خود را.

پس از coronavirus همه گیر رخ داد که سازمان بهداشت جهانی مشخص remdesivir به عنوان یکی از مهمترین درمان های بالقوه برای این بیماری — افزایش امید برای سریع کمک به بیماران مبتلا به بیمار.

خط پایان آمد در داخل چشم غیر معمول با سرعت. NIAID حمایت سریع ء کارآزمایی بالینی remdesivir در بیش از 1000 SARS-CoV-2 مورد که در ماه فوریه آغاز شد. NIAID مدیر Anthony S. Fauci — بالا مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار اعلام کرد بخشی, top-line نتایج از کاخ سفید در 29 آوریل: این دارو کوتاه بستری در بیمارستان توسط چهار روز و کاهش مرگ و میر ناشی از 11.6 درصد به 8 درصد که در نظر گرفته نشده بود کاهش قابل توجهی در مرگ Fauci گفت.

Fauci گفت: نتایج متوسط. اما فاقد هر گونه درمان های دیگر او اعلام مواد مخدر “استاندارد مراقبت” برای بستری coronavirus بیماران. نتایج کامل محاکمه نشده اند منتشر شده است و سوالات زیادی در مورد اثربخشی دارو بدون جواب باقی می ماند.

اما اردن سابق جلعاد محقق که کشیده پدر و مادر مولکول از شرکت کتابخانه ترکیبات هفت سال پیش گفت که او خوشحال با نتایج.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن است. این خانه اجرا شود. این شواهد بالینی است که شما می توانید بهبود نتایج با یک ضد ویروس,” او گفت:. “این واقعیت که ما می توانیم انجام کاری به این بیماری که یک شروع عالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>