به دنبال خطوط IRS فرم 1040 و یک تصویر ظاهر از امریکا تقسیم از لحاظ اقتصادی با نژاد و قومیت.

اگر چه با درآمد بالا آمریکایی پرداخت سهم بیشتری از درآمد خود را در مالیات آنها با اینحال باید مالی قابل توجهی استفاده بیش از آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی و خانواده های کم درآمد با توجه به تازگی منتشر شده و تحلیل توسط حزبی سیاست های مالیاتی مرکز.

محققان برای این مرکز در زمان خط به خط نگاه 1040 فرم برای افراد در تلاش برای پاسخ به این سوال: کد مالیاتی خنثی در مسابقه ؟

آن را نمی.

[بزرگ بازپرداخت مالیاتی است که هیچ چیز به جشن می گیرند. در اینجا به همین دلیل است.]

قطعا وجود دارد یک تعصب است که تشدید نابرابری درآمد و ثروت می گوید کیم Rueben سل قیمت همکار در مرکز سیاست های مالیاتی.

“حتی اگر IRS نمی پرسید در مورد نژاد این معنا نیست که 1040 یا مالیات بر درآمد فدرال سیستم ندارد افکت های مختلف برای افراد مختلف با نژادها” Rueben در مصاحبه ای گفت:. (شما می توانید دسترسی به راهنمای در اینجا: https://urbn.is/2vyMXit).

در راهنمای تعاملی از طریق 1040 فرم Rueben و تحلیلگر تحقیقات آراویند Boddupalli توضیح روش های مختلف که در آن مالیات منجر به نژادی و بی عدالتی.

برای مثال در سال 2018 درمان از سود سرمایه قریب به اتفاق بهره مند ثروتمند سفید خانواده. معافیت مالیاتی برای بازنشستگی محافظ و مالکان کمک به تقسیم ثروت و همچنین به طور نامتناسبی به درآمد بالا سفید مالیات دهندگان.

محل کار برنامه های بازنشستگی — مانند 401(k) — کمک کرده اند بسیاری از مردم جمع آوری ثروت. اما آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی کارگران کمتر احتمال دارد به دسترسی به این مالیات مطلوب بهره مند شوند.

کارفرما قصد دارد افزایش مشارکت در پس انداز بازنشستگی. آن را آسان تر برای صرفه جویی در زمانی که پول در حال آمدن است از چک های خود را قبل از شما آن را ببینید. اگر یک کارفرما مسابقات کارکنان مشارکت طرح مشارکت افزایش 15 تا 15.5 درصد با توجه به تحقیقات توسط تراست خیریه پیو.

“آمریکایی ها انجام بسیاری از آنها صرفه جویی برای بازنشستگی در مشاغل خود را” مرکز تحقیقات پیو گفت: در یک سال 2017 گزارش بازنشستگی دسترسی و مشارکت.

مشکل این است که بسیاری از بخش خصوصی کارگران از رنگ ندارد و دسترسی به حمایت کارفرما در نظر دارد. در سال 2016 60 درصد از سفید خانواده به حساب های بازنشستگی در مقایسه با 34 درصد از خانواده ها و 30 درصد از اسپانیایی خانواده با توجه به فدرال رزرو نظرسنجی از مصرف کنندگان منابع مالی.

آن بوده است مدت طولانی سیاست دولت فدرال برای تشویق مالکیت خانه. و وام مسکن-بهره کسر مالیات یکی از راه های برای افزایش این ماموریت است. یک زوج ازدواج کرده و تشکیل پرونده به صورت مشترک می تواند کسر بهره وام مسکن تا $750,000 برای واجد شرایط مسکونی وام.

مالیات دهندگان همچنین می توانید حذف سود سرمایه از فروش یک خانه. تا 250.000 دلار (یا $500,000 برای زوج های متاهل) از سود سرمایه از فروش اصلی خوابگاه می تواند معاف از مالیات اگر مالیات دهندگان شرایط خاص.

اما کسانی که مزایای بسیاری از این دو مقررات مالیاتی?

[

یک سوال در مورد امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در 12 p. m. ET.]

آن را تا حد زیادی سفید خانوارهای چرا که آنها یک نرخ بالاتر از مالکیت خانه در 73.4 درصد با توجه به داده های اخیر از اداره آمار. در سه ماهه سوم سال 2019 متوسط نرخ مالکیت خانه بود 42.7 درصد سیاه پوستان و 47.8 درصد برای اسپانیایی ها.

“ما نشان می دهد که این سرویس درآمد داخلی و یا دولت فدرال است که با هدف قرار دادن مقررات مالیاتی به نفع یا ضرر مردم از رنگ” نوشته Rueben و Boddupalli در یک توجه داشته باشید در مورد این پروژه است. “به طور کلی هدف ما این است که برای نشان دادن چگونگی سیستم مالیاتی و مالیات خاص مقررات ممکن است اثرات متفاوت با نژاد یا قومیت.”

وجود دارد تعدادی از دلایل به توضیح تفاوت اما بسیاری از آن هنوز هم می توان به سابقه redlining و تبعیض Rueben به من گفت.

“اگر ما فکر می کنم در مورد مالکیت خانه و پس انداز بازنشستگی دو نفر از ویژگی های این برنامه ها برای تشویق مردم به ایجاد ثروت از طریق سیستم مالیاتی ما,” او گفت:. “و این واقعیت است که سیاه و سفید و قهوه ای خانواده ها هستند با بهره گیری از آنها به معنی آنها را از دسترسی به برخی از راه هایی که مردم تا حد زیادی ایجاد ثروت خود را در طول زمان است.”

Rueben گفت: یکی از راه های تشویق مالکیت خانه در میان کم درآمد و اقلیت خواهد بود برای ایجاد یک اعتبار برای اولین بار خریداران خانه به جای دادن یک کسر بهره وام مسکن است که این اثر با بهره گیری وام خرید خانه های بزرگتر.

در بخش هایی از کد مالیاتی — مانند به دست آورده-اعتبار مالیات بر درآمد (EITC) — که تا حد زیادی به نفع کم و متوسط درآمد سیاه و اسپانیایی خانوار. اما به عنوان سیاست های مالیاتی مرکز پژوهش نشان می دهد که سیستم به طور کلی هنوز کج به نفع کسانی که بیشتر به خوبی خاموش.

به عنوان Rueben اشاره ما در انجام بسیاری از ما سیاست عمومی از طریق سیستم مالیاتی ما. راه اندازی این ابزار تعاملی است که مهم تجزیه و تحلیل طراحی شده نه برای سرزنش بازیگران اما به برجسته کردن آن مناطق از کد مالیاتی است که نیاز به به روز رسانی. آن زمان گذشته برای اصلاح مقررات است که در ادامه به تعمیق ملت ما ثروت تقسیم شده است.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا michelle.singletary@washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de