مالیات تغییر در coronavirus بسته به شدت مزایای میلیونرهای کنگره بدن می یابد

تعلیق محدودیت هزینه مالیات دهندگان حدود 90 میلیارد دلار در سال 2020 تنها بخشی از یک مجموعه ای از تغییرات مالیات اضافه خواهد شد که نزدیک به $170 میلیارد دلار به ملی کسری بودجه بیش از 10 سال آینده با توجه به مشترک کمیته مالیات (JCT) که حزبی کنگره بدن.

ارائه شده سوخت انتقاد دموکرات کنگره و برخی از کارشناسان مالیاتی که باید نام آن را به سادگی به ثروتمندان و سرمایه گذاران املاک و مستغلات که اغلب در صورت ضرر و زیان زیادی در سرمایه گذاری های خود را. محافظه کاران گفته اند وضع محدودیت یک اشتباه بود در سال 2017 قانون و تعلیق آن به شدت نیاز به نقدینگی در طول رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با کاهش مالیات خود را تعهدات.

یک تجزیه و تحلیل توسط JCT یافت تعلیق حد اکثریت مزایای بالاتر بگیر. حدود 82 درصد از مزایای این سیاست به حدود 43000 مالیات دهندگان که درآمد بیش از 1 میلیون دلار در سال است. کمتر از 3 درصد از مزایای رفتن به آمریکایی ها درآمد کمتر از یک سال 100.000 دلار تحلیل یافت. این تجزیه و تحلیل شامل تاثیر مالیات دیگری تغییر در coronavirus تسکین قانون است که اجازه می دهد تا شرکت برای نوشتن 100 درصد به جای 80 درصد از زیان خود را معکوس تغییر دیگر در سال 2017 قانون مالیات.

پرچین-صندوق سرمایه گذاران و صاحبان املاک و مستغلات کسب و کار “دور و دورتر” دو نخست ذینفع این تغییر گفت: Steve روزنتال یک کارشناس مالیاتی در سیاست های مالیاتی مرکز حزبی فکر می کنم تانک.

“این یک رسوایی برای جمهوری خواهان به غارت مالیات دهندگان آمریکایی در میان اقتصادی و انسانی و تراژدی” سناتور. شلدون وایتهاوس (D-R. I.) که درخواست JCT تجزیه و تحلیل همراه با تشکر. لوید Doggett (D-Tex.), در بیانیه ای گفت. “کنگره باید لغو این فاسد, سازمان ملل متحد-آمریکا سادگی و با استفاده از درآمد برای کمک به کارگران از طریق مبارزه با این بحران است.”

مایکل Zona سخنگوی مالی سنا صندلی Charles E. Grassley (R-Iowa) گفت: در بیانیه ای که coronavirus قانون کمک می کند تا کسب و کار نگه داشتن چراغ و کارکنان در حقوق و دستمزد به عنوان آنجا که ممکن است برای دریافت از طریق این بحران است. هر سناتور انتقاد از این ماده رای دادند این لایحه دو حزبی بنابراین شکایت خود را در مورد یک قانون به کمک آنها به سادگی ارسال تعفن از سیاست های حزبی.”

به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد کنگره تصویب شده در ماه گذشته شامل صدها میلیارد دلار برای افزایش مزایای بیمه بیکاری, ارسال $1,200 چک به ده ها میلیون نفر از خانواده های آمریکایی و ارائه تسکین فوری به کسب و کار کوچک در سراسر کشور.

آن را نیز شامل بیش از 500 میلیارد دلار کاهش مالیات از جمله مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات برای کارفرمایان و مشوق های مالیاتی برای کارفرمایان که نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. خواهان استفاده می شود باید با تصویب قوانین به کد مالیاتی تغییرات آنها تا به حال به دنبال برای سال, از جمله بازگشت به سیاست را از سال 2017 قانون مالیات. همه دموکرات سنا نیز رای گیری برای قانون.

تحت 2017 قانون صاحبان کسب و کار تشکیل شده به عنوان “عبور از طریق” اشخاص و مشارکت می تواند کسر حداکثر $250,000 (یا $500,000 در مورد زوج) در ضرر و زیان از خود “nonbusiness” درآمد. که تغییر آمد با سایر اقدامات با هدف کاهش تعهدات مالیاتی برای این شرکت جدید از جمله کسر از مالیات فدرال تعهدات.

اما متعدد محافظه کار و راست متمایل فکر می کنم تانک باید گفت که این اقدام یک اشتباه بود که باعث می شود آن را سخت تر برای کسب و کار برای تنظیم به سال با بالا و جلوگیری از ضرر و زیان چه مقدار از آنها می تواند کسر در دیگر سال است. کایل Pomerleau یک کارشناس مالیاتی در سمت راست متمایل American Enterprise Institute گفت: حد یکی از “ضعیف فکر کردن” مقررات در سال 2017 قانون در نظر گرفته شده برای کاهش کسری بودجه آن تاثیر.

تحت coronavirus امداد قوانین محدود متوقف شد, را قادر می سازد سرمایه گذاران ثروتمند به استفاده از میلیون ها نفر در ضرر و زیان خود را به منظور کاهش بار مالیاتی. سیاست نیز عطف به ماسبق بنابراین ضرر و زیان در سال 2018 و 2019 می تواند “انجام شده بازگشت” در برابر پنج سال گذشته.

“مالیات تسکین می دهد کسب و کار به شدت نیاز به نقدینگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین کاهش مجازات مالیات بر کسب و کار مخاطره آمیز سرمایه گذاری” Alan D. Viard همچنین از American Enterprise Institute نوشت: در این اتاق فکر وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im