هدف بالا بردن آن شروع دستمزد به 15 دلار در ساعت

“اعضای تیم همواره ضروری به هدف موفقیت و بحران کنونی تنها تکثير چگونه کار خود را در خدمت جوامع و خانواده ها هر روز” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اعلام می آید به عنوان بسیاری از خرده فروشان انجام دور با همه گیر مربوط به حقوق و دستمزد را افزایش می دهد. Kroger متوقف شد ارائه “قهرمان پرداخت” فوق العاده $2 ساعت در مارس 17. تا پایان مارس استارباکس در حال انجام دور با آن $3-یک-ساعت همه گیر می برد و آمازون متوقف شده بود پرداخت انبار کارگران اضافی $2 در خطر پرداخت. (جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صاحب واشنگتن پست.)

هدف افزایش دستمزد که می رود به اثر جولای 5, باعث می شود خوب در یک سال 2017 وعده اش را افزایش دهد دستمزد به 15 دلار در پایان سال 2020 است. این شرکت به منظور افزایش شروع پرداخت در سال های اخیر: به 11 دلار در سال 2017 12 دلار در سال 2018 و 13 دلار در سال 2019. آخرین ضربت را تحت تاثیر قرار در مورد 275,000 از آن 350,000 کارکنان این شرکت اعلام کرد.

فدرال حداقل دستمزد باقی مانده است در $7.25 برای بیش از یک دهه هر چند حداقل 29 متحده و منطقه در حال حاضر نیاز به شروع بالاتر حقوق و دستمزد. برخی از خرده فروشان ملی نیز افزایش پرداخت در سال های اخیر به عنوان یک راه برای جذب و حفظ کارکنان در طول دوره تاریخی بیکاری پایین قبل از همه گیر. آمازون مطرح شروع آن دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2018 و Costco به دنبال یک سال بعد. خارج, کشور, بزرگترین خصوصی, کارفرما, پرداخت 11 دلار در ساعت است.

هدف است که در مینیاپولیس گفت: این امر نیز به کارکنان ساعتی یک بار جایزه از 200 دلار در پایان ماه ژوئیه. همچنین تبلیغ یک تعداد کارمند جدید قدرت پردازش از جمله مجازی رایگان دکتر, پشتیبان, کودک و خانواده, مراقبت از بر روی تقاضا کلاس های تناسب اندام و رایگان دماسنج به کارکنان که به آنها نیاز دارید.

این شرکت با استخدام هزاران نفر از کارگران اضافی در هفته های اخیر به نگه دارید تا با تقاضا پررونق. فروش آنلاین بیش از دو برابر در سه ماهه اخیر در حالی که فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال رشد نزدیک به 11 درصد از سال قبل است.

در همه گفت: هدف آن است که سرمایه گذاری نزدیک به 1 میلیارد دلار بیشتر در سال جاری در کارمند حقوق و دستمزد و مزایای دیگر بیش از آن در سال گذشته است. هدف گزارش درآمد حاصل از $78.1 میلیارد دلار در سال گذشته با سود از 3.2 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات