صحبت از فوتبال خالی در دانشگاه ها می گذارد لخت کالج ورزشی’ craven سیستم

هیچ مدرسه حداقل در فرد است. بله فوتبال توسط هر بی دلیل به معنی لازم.

این نه تنها بد نگاه. این coldhearted و نا زیبا اما همچنین تعجب آور است. کالج فوتبال غیر رسمی ورزش حرفه ای بهره نیروی کار پرداخت می شود کمک هزینه تحصیلی به جای پول نقد, کلید عمل بسیاری از هر دانشگاهی trickle-down مدل مالی. اگر مدارس نمی بازی فوتبال کل درآمد ساختار فرو می ریزد. این کسب و کار بزرگ و impracticality از طرفداران قادر به حضور در بازی های این فصل در حال حاضر ورزشی ادارات در یک اتصال. آنها نیاز به نجات برخی از نوع های نجومی برای تلویزیون پول است. بنابراین حتی اگر تاج خروس می تواند آزادانه حرکت سریع در سراسر خالی در دانشگاه وجود دارد هنوز هم آمار و ارقام به بزرگ مردان جوان در کلاه و شانه پد در یک میدان در جایی.

برای هفته ها در آن فرض شده است که به اصطلاح دانشجو-ورزشکاران خواهد عمل به عنوان دانش آموزان اول معنی کالج را به کالج دوباره قبل از اینکه ما حتی در مورد آن ورزش از سرگیری. هفته گذشته NCAA رئیس جمهور علامت Emmert به نظر می رسید قاطعانه خود را بدون دانش هیچ-بازی موضع.

“اگر شما لازم نیست که دانشجویان در محوطه دانشگاه شما لازم نیست دانشجو-ورزشکاران در محوطه دانشگاه” Emmert گفت. “این بدان معنی نیست که آن را به بالا و در حال اجرا در حالت عادی از مدل اما شما رو به درمان و سلامت و رفاه ورزشکاران حداقل به همان اندازه به عنوان به طور منظم دانش آموزان است. بنابراین اگر مدرسه نمی بازگشایی و سپس آنها در حال رفتن به بازی های ورزشی. واقعا که ساده است.”

اما همانطور که با همه چیز در طول رمان coronavirus همه گیر و مشکل تغییر تفکر است. در این پیچیده مسئله Emmert تنها دادن مشاوره ، مدارس نیازی به اجازه او. در حالی که کلمات خود را و ارزش سیستم های انسانی و مناسب آنها در حال رفتن به تعادل بودجه ورزشی. پس از تکان دادن اتاق نیاز نیست “کامل طبیعی مدل” از مدرسه به منزله یک راه گریز است که بهره برداری می شود که مدارس از جان گذشته.

ضعیف ورزشکاران است.

“ممکن است یک سناریو که در آن دانشگاه ها تا حدی باز و اگر ما می توانید به ورزشکاران و بازگرداندن یک بخش از بدن دانش آموز که ممکن است دقیقا آنچه آقای Emmert مورد صحبت شد اما این ممکن است خوب برای برخی از دانشگاه” استنفورد مربی دیوید شاو گفت. “اگر آنها احساس آنها راحت و آماده از سرگیری بخشی از فعالیت های طبیعی خود را و هنوز هم زمینه تیم برای سقوط ورزش — و نه فقط فوتبال — پس از آن من فکر می کنم که رفتن به قابل قبول باشد. بنابراین ما خواهید دید. یک بار دیگر این بسیار سیال است.”

آن را کثیف وضعیت است که موظف است به نوبه خود رقابتی است که در آن مفهوم حفاظت از بازیکنان را تبدیل به یک خمره. در کنفرانس جنوب شرقی — شما می دانید که در آن “فقط به معنی” هر مدرسه به جز Vanderbilt شروع به پریدن کرد تا اعلام کند که به تازگی دانشگاه را بازگشایی در پاییز. چرا ؟ چرا که همه ما ممکن است به عنوان به خوبی می شود مرده بدون SEC football.

در سراسر کشور برخی از مربیان هستند که خواستار عدالت هستند. برخی مایکروسافت و بدانند که نشان می دهد باید در, و در صورتی که به معنی پشت سر گذاشتن تیم در جوامع هنوز در تلاش برای جلوگیری از coronavirus به خوبی آن را در نظر بگیرید کالج فوتبال نسخه از انتخاب طبیعی است. در حالی که همه یک مایع وضعیت می شود بیشتر به چالش کشیدن.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در بزرگترین چهار سال دانشگاه دولتی سیستم در کشور انتخاب سهشنبه به رها کردن امید گسترده در پردیس یادگیری در پاییز. آن را ادامه خواهد داد آموزش از راه دور برای تقریبا تمام کلاس ها. دانشگاه ها ممکن است به طور کامل بسته شده اما پیام روشن است: آن را بیش از حد مخاطره آمیز به ظرف غذا به اطراف با سلامت دانش آموزان و اساتید و مدیران و دیگر کارکنان.

پاسخ از این سیستم بسیاری از فوتبال بازی کردن مدارس: آه نیمه باز ؟ بنابراین شما به من گفتن وجود دارد یک فرصت برای فوتبال است.

من نمی دانم چه تر است, شیطانی: از موعد ارتکاب به دانشگاه به عنوان معمول و نادیده گرفتن خطرات بهداشتی برای پنهان با هدف آماده سازی برای بازی توپ و یا پیش نویس بازیکنان برای آمدن به عقب و به covid-19 فوتبال خوکچه هندی.

در بخش دوم کالیفرنیا Collegiate Athletic Association تلف زمان کمی در اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق سقوط رقابت به عنوان یک نتیجه از CSU تصمیم گیری است. اگر شما در حال انتظار برای یک واکنش مشابه از “big-time” در مدارس بخش من فوتبال کاسه تقسیم و کنفرانس ها, بازگشت به باغبانی و یا شراب خواری-تماشای تلویزیون. تصمیمات خود را مبتنی بر پول به عنوان آنجا که ایمنی.

البته هیچ مشکلی با صبور بودن و طاقت فرسا همه گزینه های قبل از اتخاذ این تصمیم گیری دشوار است. من نیاز به ورزش برای لذت بردن و به دست آوردن یک زندگی. من تمام تلاش های فوق العاده را به بازی. اما آنها باید مسئول و مناسب است. این یک چیز را به بیرون رفتن از راه به سعی کنید به یک فصل لیگ بیس بال. صاحبان و بازیکنان باید مذاکره و رسیدن به توافق در همه شرایط است. بازیکنان را وادار به تصمیم می گیرید که آیا خطر است که ارزش چک. وقتی که می آید به تولید درآمد کالج ورزشی مانند فوتبال و بسکتبال, آرایش کاملا متفاوت است.

مداوم جبران استدلال مربوطه یک در اینجا, اما اجازه دهید فشار که به سمت. ساده نمایندگی فاقد آن است به عنوان به خوبی. آیا این ورزشکاران باید یک صدا بر این که آیا آن را عاقلانه به بازی ؟ آیا شما فکر می کنم نیک Saban است رای خود را در اتاق قفل است ؟ باید سابان Dabo Swinney جیم Harbaugh و ورزشی دیگر به شدت بالا پرداخت می شود مربیان همه داوطلب را عظیم پرداخت کاهش به سهولت خود را در مدارس’ استرس های مالی و آینده تصمیم گیری صرفا در مورد چه چیزی درست است ؟

برخی از کالج فوتبال بزرگترین ستاره و بالا NFL چشم انداز — امثال Clemson کارفرمایی ترور لارنس, Ohio State کارفرمایی جاستین زمینه ها و اورگان های تهاجمی مقابله با Penei Sewell — ممکن است نظرات که بیشتر از بسیاری از, اما آنها همچنین بازی آینده خود را در طول زمان از عدم اطمینان است. متوسط کالج, فوتبال, بازیکن, روح سازمانی است در معرض خطر بودن در واکنش به ورود به یک موقعیت ناراحت کننده.

شاید تاخیر در این فصل شروع تا ژانویه است که هر دو محتاطانه و مشکل حل. شاید covid-19 نوبت مهربان و انتظار می رود موج دوم اهلی است. یا شاید ویروس است و حتی بیشتر باطل از ما درک و سرد واقعیت در مجموعه که حذف صحبت از فوتبال کالج و یا هر تیم ورزشی از بازگشت به زودی. تمام حالات ممکن است این گزینه را تغییر دهید با این خبر.

اما در واکنش به مفهوم بازی در حالی که دانشگاه خالی است ؟ آن را باید یک شرکت ندارد. کسب و کار, دانشکده فوتبال نمی تواند مهم تر از بازیکنان در سلامت است. مهم نیست حتی اگر وجود دارد فراوان تست های خوب و پروتکل های ایمنی در محل.

در این صورت لازم می آید که کلمه کالج ها استفاده به عنوان محافظ خود گاو: amateurism. شما نمی تواند درمان کودکان و نوجوانان مانند جوانب مثبت. آن وقت در کالج رهبری به حفاظت از آنها بدون توجه به هزینه.

چه باور نکردنی طنز, متعجب? برای یک بار مفهوم amateurism است نه سودآور سپر. عمده کالج دو و میدانی نمی تواند پنهان کردن حقیقت یا اهداف خود را.

هیچ مدرسه. بدون توپ. هیچ عذر و بهانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im