محمد صادق سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

تظاهرات در افغانستان در Jan. 25 به تماس با دولت و طالبان برای رسیدن به یک توافق صلح.

اسلام آباد, پاکستان و حملات طالبان و دیگر گروه های شورشی در افغانستان رسیده اند رکورد سطوح بالا به عنوان مذاکرات صلح میان امریکا و طالبان مذاکره کنندگان باقی می ماند, متوقف, با توجه به یک دولت ناظر گزارش کنید.

در طول سه ماه گذشته از سال 2019 طالبان و دیگر گروه های شورشی راه اندازی بیش از 8,200 حملات علیه نیروهای افغان نیروهای آمریکایی و شهروندان بیش از هر زمان دیگر سه ماهه چهارم از سال 2010 ایالات متحده بازرس کل ویژه برای بازسازی افغانستان گفت: در گزارش سه ماهه خود را منتشر پنج شنبه.

مذاکرات صلح میان ایالات متحده و طالبان به طور خلاصه در ماه دسامبر از سر گرفته اما آمریکا فرستاده زلمای خلیل زاد به نام “مکث” در مذاکرات پس از طالبان در حمله بسیار غنی ایالات متحده در پایگاه هوایی در بگرام.

از آن خلیل زاد شده است و خواستار آن است که طالبان کاهش خشونت قبل از رسمی مذاکرات می تواند از سر گرفت. طالبان مذاکره کنندگان ارائه خلیل زاد با برنامه ریزی برای انجام این کار در اوایل این ماه اما مذاکرات نیست دوباره راه اندازی شود.

به طور کلی ناظر گزارش که حملات راه اندازی توسط طالبان و دیگر گروه های شورشی 6 درصد افزایش یافته در سال 2019 از سال قبل است.

به ناظر گزارش همچنین نشان داد که در طول مدت مشابه در افغانستان نیروهای ویژه — واحد پیشرو در مبارزه با طالبان در افغانستان انجام شده کمتر عملیات زمینی بیش از هر زمان دیگر در طول 2019.

پس از 2018, فشار برای صلح به ارمغان آورده است با آن افزایش خشونت در افغانستان به ایالات متحده در مورد حمایت دولت و طالبان باید نگاه برای به دست آوردن اهرم مذاکره از طریق میدان جنگ شد. که افزایش خشونت منجر به رکورد بالا تلفات ملکی و افزایش تلفات در میان نیرو های امنیتی افغانستان.

تلفات در میان نیروهای امنیتی افغان ادامه داد: برای افزایش طول سه ماه گذشته از سال 2019 به ناظر گزارش یافت می شود. افزایش نمی شد کمی با یک درصد است. در عوض, این گزارش می گوید تلفات در میان نیروهای امنیتی افزایش یافته است “کمی.”

دولت افغانستان آغاز شد طبقه بندی تلفات داده ها میان نیروهای امنیتی در سال 2017. پس از این تصمیم آمریکا فرماندهی نظامی در کابل نیز آغاز شده و طبقه بندی آن داده است. پس از آن ناظر بود و با ارائه درصد به تعیین کمیت داده های طبقه بندی شده.

اما این سه ماهه پنتاگون را ارائه نمی دهد یک درصد برای انتشار عمومی, با توجه به رسمی با فدراسیون فوتبال صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد گزارش. رسمی نداد چرا هیچ در صد داده شد.

افغانستان نظامی تلاش کرده است با بالا تلفات نرخ برای سال. در اواخر سال 2018 رئیس جمهور اشرف غنی گفت: بیش از 28,000 اعضای نیروهای امنیتی کشته شده بود پس از 2015.

یک عنصر کلیدی از پیش نویس توافق صلح رسیده در ماه سپتامبر و بعد از آن طرح میتوانست به رئیس جمهور تهمت بود و خروج هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده یک حرکت است که به طور قابل توجهی افزایش فشار بر افغانستان ،

آمریکا فرماندهی نظامی در کابل در حال حاضر آغاز کاهش نیروهای با وجود توقف مذاکرات آوردن نیروهای ایالات متحده در افغانستان را به 13,000. در اوج جنگ در سال 2010 و 2011 وجود دارد بیش از 100,000 نیروهای ایالات متحده در افغانستان است.

ادامه مطلب

افغانستان مقالات یک تاریخچه راز از جنگ

نیروهای امداد و نجات بیش از 60 گروگان ها از طالبان از زندان در شب حمله

نیروهای ایالات متحده بازیابی اجساد دو ایالات متحده خدمات اعضا از محل سقوط هواپیما در قلمرو طالبان در افغانستان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de