تصاحب به تنهایی نمی تواند رفع فعال صنعت صندوق

مشتری مدیریت صندوق Plc گرفتن چیزی از مقرون به صرفه در خرید خود را از Merian سرمایه گذاران جهانی بر اساس پست-اطلاعیه پاپ در دستیابی شرکت قیمت سهم. عجیب و غریب, پس از آن است که ایران دارای یک بند است که می تواند دیدن یک کاهش چشمگیر در takeout قیمت اگر هدف شرکت تصادفا در دو سال آینده.

مشتری پرداخت 370 میلیون پوند ($482 میلیون) برای Merian است که متعلق به TA همکاران مدیریت. بوستون-بر اساس شرکت سهام خصوصی موافقت به پرداخت 600 میلیون پوند برای Merian کمی بیش از سه سال پیش حمایت خود را از مدیران در یک خریداری از پیر متقابل با مسئولیت محدود. پس از آن در نظر گرفتن یک ضربه بر روی آن سرمایه گذاری اولیه.

علاوه بر این مشتری امن است آنچه در آن خواستار “حرکت نزولی حفاظت” اگر Merian دارایی های تحت مدیریت کاهش تا پایان سال 2021. خرید قیمت 20 میلیون پوند اگر دارایی کاهش 15% تا 40 میلیون پوند اگر افت 25 درصد و کامل 100 میلیون پوند اگر Merian مدیریت 40 درصد پول کمتر است. کاهش بین این سطوح اعمال خواهد شد متناسب در حالی که Merian مدیریت می تواند درآمد اضافی از 20 میلیون پوند با افزایش درآمد است.

این یک هوشمند پرچین برای مشتری با توجه به ناتوانی بسیاری از فعال مدیران صندوق برای جلوگیری از راه رفتن از درب. مشتری خود را تا به حال هفت دوره متوالی خالص خروج و دیدم مشتریان برداشت 4.5 میلیارد پوند در سال گذشته به طوری که ارزش آن دارایی های تحت مدیریت تنها در دفاع از افزایش جهانی ارزش بازار.

و Merian بود 25.7 میلیارد پوند تحت مدیریت در آن خریداری در دسامبر 2017; بر اساس روز دوشنبه ارائه اسناد و مدارک آن را به کمی بیش از 22 میلیارد پوند در حال حاضر.

هنگامی که معامله کامل شده است تا همکاران را تا پایان با حدود 16 درصد از مشتری در حالی که Merian مدیریت خود را خواهد شد در حدود 1 ٪ از شرکت. آن را مورد بازگشت به آینده برای خریداری شرکت است. در سال 2007 TA همکاران حمایت مشتری مدیران و در زمان 22 درصد سهام در لندن شرکت بود که آن را چرخید از Commerzbank AG. آن را نگهداری سهام در سیاره مشتری تا سال 2014 زمانی که آن را offloaded: نهایی آن 10.6% برگزاری است. بنابراین سهام خصوصی ساز و برگ هنوز پوست در انگلستان فعال مدیریت بازی است که رای اعتماد ندارم.

معامله معنی خواهد بود که مشتری بیش از 65 میلیارد پوند از دارایی های تحت مدیریت یک افزایش بیش از 50% از 43 میلیارد پوند آن در حال حاضر است. معامله ارائه می دهد “هزینه های قابل توجهی بازده” است که مشتری می گوید در نهایت اجازه می دهد Merian به ارائه یک عامل تفاوت حداقل 50 درصد به آسانی outstripping 43% حاشیه مشتری تولید شده در سال 2019.

مشتری سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 10.4 درصد در پی این معامله را اعلام رانندگی آنها را به بالاترین سطح از ژوئیه سال 2018 است. اما آن را سخت به لرزش سوء ظن است که بیمه بند مشتری شامل در معامله — و آن فروشنده را پذیرفته است — نشان می دهد که تصاحب به تنهایی نمی تواند ثابت چه ails فعال مدیریت صندوق میباشد. آنچه مورد نیاز است یک دوره جامد از outperformance در برابر معیار. در غیر این صورت سرمایه گذاران همچنان به رای دادن به نفع کم هزینه محصولات منفعل خواهد شد و حق به انجام این کار.

برای تماس با نویسنده این داستان: علامت گیلبرت در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ملیسا Pozsgay در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

علامت گیلبرت یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش مدیریت دارایی ها. او قبلا در لندن دفتر ریاست جمهوری اسلامی ایران ، او همچنین نویسنده از “همدست: چگونه حرص و آز و تبانی ساخته شده بحران وام و اعتبار غیر قابل توقف است.”

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>